Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

reoc cuğum, Allah senden de, burda bulunan, bana ve hepimize destek olan tüm arkadaşlardan razı olsun. Evet beterin beteri var ve bizler her durumda şükredecek bir taraf bulabiliyoruz :)) çok şükür. Seninde dediğin gibi inancımızla, imanımızla bunu da, aşacağız inşaAllah!.. Sadece beni anlayan ve yanındayım diyen dostlara ihtiyacım vardı o an. Çok şükür dün bir arkadaşım eve gitme bize gel dedi. Ona gittim ağla ağla bi güzel içimi boşalttım. sonra buraya geldim. Yazdığınız mesajlar iyice deşilip kanayan yarama merhem oldu. Şimdi daha iyiyim çok teşekkür ederim. Rabbim hep hayırlarla karşılaştırsın sizi, iyiki varsınız.

Son düzenleme:

mrvbciğim, bazen bilmek yetmiyor. İnsan benim durumumdayken bildiği şeyleri kendi dışındaki birinden duymak istiyor. Evet Rabbim şüpesiz bizi çok seviyor. İyi yönünden de bakmaya çalışıyorum ve hayırlısı diyorum. Sonra Peygamberimiz geliyor aklıma 6 evladının ölümünü yaşamış bir baba. Nasıl dayandı diyorum ve şükrediyorum yine halime. Rabbim hiç birimize bugünümüzü aratmasın!.. Seni, nisanbuyu, ikizler39u, reocu, anatolyayı, coldriveri, kısacası Hepimizi korusun ve hep hayırlarla karşılaştırsın. Varlığınız bana teselli oluyor, Allah razı olsun canım...

Kızlar bugün mide bulantısıyla uyandım. Öğüre, öğüre affedersiniz içm dışıma çıktı. Şimdi yine bişi sanacam, ama göğüslerimde hiç şişlik yok, Üşüttüm herhalde, gerçi şimdi hafif bir bulantı var ama öyle grip gibi hissetmiyorum. 30 tane test alıcam, hergün yapacam başka çaresi yok. Sabah yüzünü yıkamadan test yap. Ateş de bu ay delirdi. Bir sabah 36.7, ertesi gün 36.2, sonraki gün 37, ve sonra 35.9 ve bu sabah 36.5. Benim dengelerim herhalde bozuldu. Fabrika ayarlarıma biri beni çevirse mutlu olucam.

ikizler39ciğim, ben internetten 50 tane almıştım, bu gebelikte 10-12 tanesini kullandım sanırım. İnsan kafayı yiyor nerdeyse, ama kan testinden önce idrar testi düşüşü göstermişti bana :)) kullandığım markayı tavsiye ederim. sonra sende benim gibi aklına estikçe yaparsın valla iyi oluyor aslında :)))
Canım ya şaka bir yana hakkında hayırlısı olsun inşaAllah!.. bütün güzellikler seninle olsun. Pozitif bir durum olursa kendim hamile kalmış gibi sevinicem. Bu arada kırmızıları görünce ben faprika ayarlarına döndüm :)) dönmemek gibi bir şansım olmadı olamadı zaten. Hakkında hayırlısı be gülüm, hakkımızda hayırlısı inşaAllah!..

Ablacim bi kan tahlili yaptir kesin sonvc sonrada bize haber ver mucux

iğdeçiçeği daha iyi olmana sevindim.Bazı konularda birbirimize benziyoruz sanırım.Bir tanesi de şu: Ben de isteklerime hep geç ulaştım.Önceleri insan üzülüyor; ama fark ettim ki bunlar benim için bir artı.Çünkü isteklerime ulaşma yolunda çok çabaladım, çalıştım, azmettim.Tüm bunlar beni daha güçlü biri haline getirdi (Manevi yönden). Artık çabuk yıkılmıyorum.Eminim bu avantajları sen de fark etmişsindir.Bizi öldürmeyen acı güçlendirir

reoc cuğum, çok doğru diyorsun. Evet aynen ben de senin gibiyim. Teselliyi de hep kendimden başkalarına yardımda buldum. Onlara yardım ettikçe mutlu oldum. Manevi yönden mutlu oluyorsun tabiki. :)) Rabbim bundan da daha güçlü çıkaracaktır inşaAllah. Beni en çok üzen şey bu durumu kendi ailemle paylaşamıyor olmam. İşte Tam orda güçsüzleşiyorum. Hakkımızda hayırlısı, bu da bizim imtihanımız. İşittik, itaat ettik. :))

Kızlar konumuz dışında ama Ben anneme ziyarete geldim ya bugün bana banyoda küçücuk muska buldum dedi baya olmuş bulalı yıkamış sokaga atmış bende ne attin iyilik için mi kötülük içinmı baktırırdık dedim bizim ailede kimse böyle şeylerle kimse ilgilenmez hatta inanmayiz bile . ama kazananlar her bu islerle uğraşır .daha yazın kaynamamin eltkisi buna büyü yapmış diye her akşam dua oluyorlarmiş . ben bunlarda duydum bu buyü muska işlerini annemde onlardan süphelenio ama ben sinir olmasın die bisi söylemiyorum içim içimi yiyor sinirden ama ne beddualar ediyorum siz bana akıl verin . soyleyeyim mi siz yaptiniz die

bazen eşimle konuşurken öyle şeyler sölüyormuşum ki hayretler içinde kalıyor nerden biliyorsun tıpta yan dal mı yaptın diyor :)))
benimde en geç yirmibirinde olmam gerekirdi aslında ama bir türlü pozitifi görmedim beni en çok umutlandıran şey adet olmadan önce olan o karın ağrılarımın olmaması ama bgn baya gögüslerimde belli bir ağrı var bekleyip görecez artık. Bence menopoz için daha yaşın genç abla menopoz belirtisi değildir bebiş belirtisidir umarım :))

canım mayıstan beri düşünüyorum ama mayısta şehir dışına toplantıya gittim temmuzda da kaza geçirdik yani 8 aydır yanıp tutuşuyorum fakat bunun altı ayı düzenli çalıştık maalesef olmadı bir türlü, batım 20'siydi en geç 21inde olmam gerekiyordu. 18'inde nisanbuyla birlikte test yapalım demiştik ben bir de dün 22sinde yaptım test oda negatif ama adet olacakmışım gibi belirtimde yok, ya geç yumurtladım ve yumurtlama gününü kaçırdım yada dediğin gibi geç döllenme oldu ve hala idrarda çıkmıyor ahhh canım benim tam duymak istediğim şeyi yazmışsın valla Allah razı olsun umarım dediğin gibidir :))))
eğer olmazsam bekleyebilirsem haftaya perşembeye kadar bekleyim diyorum ayın 27si oluyor daha da çıkmazsa adet bekleyecem artık ((
senin bat ne zamandı ve ne zaman testte çıktı???

Canım benim senden de Allah razı olsun, bende hep isteklerime 1 seneden önce ulaşamadım biliyor musun Rabbim hep dua etmemi istedi ve her istediğimde de Allaha biraz daha yakınlaştım çok güzel dualar yakarışlar öğrendim bunlar Allaha yakınlaşmayı öğrenmek için hep bir yol bence sınav dünyası ne yapalım Rabbim hayırlısnı versin canım beterinden saklasın. Bu dualarımızda elbet bir gün kabul olacak :)))

canım hangi marka kullanıyorsun merak ettim bende o şekilde toplu almayı düşünüyorum artık eczaneden utanıyorum

coldriver, önce sakinleş bakalım, bu bir. İkincisi, kendi üzerine felag- nas ve ayetel kürsiyi bi güzel oku (bunu her akşam ve sabah mutlaka yap). üçüncüsü bedduadan uzak dur. en tehlikelisi bu zira beddua ettiğin kişi bunu hak etmiyorsa beddua seni bulur (hadisi şerife göre). dördüncüsü yapabiliyorsan susmayı dene, yapamıyorsan sanki hiç bişey bilmiyormuş gibi ortaya konuş.
şimdilik tavsiyeler bu kadar...

canım senin yerinde olsam hiç sesimi çıkarmam sen öyle şeylere inanmıyorsan zaten sana etki etmez Allahın izniyle. Eğer sen onlara birşey der hakkını savunursan Rabbime birşey bırakmamış oluyorsun. Ben artık hep susuyorum insanlara karşı kendi kendimi savunmuyorum Rabbim beni savunacak diyorum ve hep daha mutlu sonuçlar alıyorum. İçinin rahatlaması için bazı yasin el kitaplarında büyüyü etkisiz hale getirmek için dualar oluyor onu oku kendine yeter. Sana çiçek gönderiyorum moralin yerine gelsin

canım hangi marka kullanıyorsun merak ettim bende o şekilde toplu almayı düşünüyorum artık eczaneden utanıyorum

mrvbciğim internetten bir arkadaşa aldırdım gittigidiyordan.laboquick marka. ve çokta uyguna geldi. Diğer türlü eczaneden her ay al hem utanıyorsun hemde 4-5 lira en az ve bir baktım 9 ayda bir sürü para vermişim testler. kampanyaları takip et. ben 50 taneyi 33 liraya almıştım. bir tanesi 70 kuruşamı ne geliyordu.gayette kaliteli ve duyarlı sonuç açısından canım. tavsiye ederim. :)))

canım bende o markanın ovulasyon testini aldım yanında 5 tane hediye geldi gebelik testi ama bu idrar damlatılandan değilde idrara batırılan var ondan geldi bende onu hiç sevmedim seninkide ondan mı acaba? yani o idrara batırılarak yapılanıda güvenilir mi. Dediğin gibi toplu almak gayet mantıklı eczacı beni tanıyor artık görünce gebelik testinin olduğu yere doğru ilerliyor

Ya kızlar ben bu hocadır büyüdür muhabbetine bile tahammul edemiyorum sinir oluyorum ayda bir hocadalar buyu bozdurmak icin göya ve böyle seyle karsilasincada dogal olarak zipliyo benimkiler ama ben yedircem onlara bi evimdede bulayım öle bisi bak neler oluyor. hiç birini sevmiyorum zaten garip garip huylar benden uzak olurlar inş ömür boyu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…