Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

Aslında işin özü tam anlamıyla bu. Olacak diye takılıp kalınca olmuyor sanırım rahat olmak lazım...

Son düzenleme:

İkizlerim, canım ya sağolasın. allah bu güzel hayallerini hepimiz için kabul etsin inşaallah.

berkuncan, Rabbim bütün güzel dualarını kabul etsin cevapsız bırakmasın inş. insanın her istediği her zaman olmuyor, bunu bir kez daha yaşadım. Allah yar ve yardımcımız olsun inşaAllah!..

kızlar bende tekrar bir kan verdim bugün 2 de alicam bakalım, igdecicegimin öyle olunca korktum tekrar baktirayim dedim sonuçtan haberdar ederim. Ben ki iğneden korkan şimdi gidip kendim kan veriyorum alışkanlık oldu

nisanbucığım ne kendini ne de bebeğini ihmal etme. Bebeğini bizim yerimize de sev. Severkende bizleri hatırlayıp bizim için allah'a dua et, olur mu canım.
Senin için hissettiğim güzellikleri kendim için hissedememiştim zaten.İlkinde de öyle olmuştu.Kurban olduğum vardır bir bildiği, napalım hakkımızda hayırlısı inş.

ikizlerim, canım ablam yaa (aramızda fazla yaş yok ama herkes öyle söyleyince benimde içimden geldi ablam dedim), öyle güzel anlatmışsın ki, bizi.Bize başka söz bırakmadın.Rabbim gönlündekini, yazı olarak karşına çıkarsın inş.

mrvbciğim, Herşeyin hayırlısı, elden dua etmekten başka bişey gelmiyor.
Bende ameliyattan sonra ilk defa korunmadığım için olsa gerek bir heyecanlıyımki sormayın inşallah olurda artık azar azar yüzümüz güler diyorum....
berkuncan, Allah yüzünü her daim güldürsün canım.

Benden ümitli olan yok mu kizlar.

Ümitsiz olmaz coldriver, her zaman herkesten ümidimiz var yeterki herkesinde bizden olsun.

Ne düşüneceğimi bilmiyorum artık.Kafamdan aynı anda binlerce düşünce geçiyor. Şuanda da öyle.O kadar karışıkki kafam, yazamıyorum bile.
''Kimyasal Gebelik'' diye bişey varmış.İşte şuan benim yaşadığım gebelikte oymuş. Ne komik değil mi? Kimyasal olarak gebeyim. Bugün sabah kanamam da başladı. Üzülme şükret diyorlar. Şükrediyorum halime, isyan etmiyorum zaten. Ama kimsede en doğal hakkın üzülmek, üzüntünü yaşa demiyor. (

Cnm ya çok üzüldüm Biz bile bu denli birbirimize üzülüyorsak senin üzülmen kadar dogal ne olabilirki üzüntünude dibine kadar yaşa sevincinide insanız nihayetinde her sey bizler için aslında senin durumunu her ay farkında olmadan bir çok kadın yaşıyormuş biz bebek bekledigimiz için test yapiyoruz kendimizi dinliyoruz ve bu tip olayları farkediyorvz aslında bu denli tetikte olmasak bu tip olayları farkında bile olmadan atlatacagız ve bizi sarsmayacak lütfen alınma söylediklerime bunlar bu topikteki ben dahil hepimiz için gecerli ama her ay aynı şeyleri yapıyorvz. adet oldugumu gordugumde yikiliyorum birde kendim yetmezmisim gibi esimide hazirliyorum olasi gebelige o daha bi yikilio sonra diyorum ki yapmicam bi daha nerdee..
uzun lafin kisasi bu mesaji telden yazcam die anam aladı Saka bi yana
Allahım hepimiz için hayirlisini nasip etsin.

coldriver canım sağolasın, ve dediğin gibi şuan dibe vurdum. Ama inşaAllah, yakında yüzeye çıkacağım yine...Sağol arkadaşım çok sağol...

iğdeçiçeği geçmiş olsun.Senin kadar üzülmemiz mümkün değil; ama inan çok üzüldüm. Benim iki ay önce adetim çok değişikti. İlk günler damla damla ve çamur gibiydi.Öyle olunca acaba yerleşme kanaması mı dedik; ama sonra arkası geldi. Ben de acaba kimyasal gebelik mi diye düşündüm.Doktor o aya özgü bir durum old. söyledi. Kimyasal olsa bile çok üzülmeyecektim; çünkü insan bir süre sonra ona bile şükrediyor.Çünkü o durum hamile kalabildiğini gösteriyor. Allah'a şükür tedavisiz ve uzun süre beklemeden bebeğime hamile kaldım; ama o süreci biliyorsunuz işte.Bir iki ay bile olsa insan ümitsizliğe düşüyor. Ben yine de kendini çok hırpalama derim.Bak çok şükür hamile kalabiliyorsun.Allah yokluğuyla sınamasın. Yıllarca canımı sıka sıka hem şeker hem de tiroit hastası oldum.İki ay öncesinde de yeni bir hastalık çıkacaktı.Öyle bir yalvardım ki, Allah'ım duydu ve o hastalığı musallat etmedi.Ben de kendime strese girmeyeceğime dair söz verdim ve elimden geldiğince strese girmemeye çalışıyorum. Hayatın bizlere ne getireceği belli olmuyor. Belki aylar belki yıllar sonra geriye dönüp baktığında "O zaman olmaması daha hayırlıymış." diyeceksin. Ağla, içini dök; ama lütfen kendini çok harap etme. Senin gibi iman gücü olan birinin dualarına Allah tez zamanda cevap verecektir.

iyi akşamlar bayanlar benim bat bugündü ama şu saate kadr ne gelen var ne giden
sanırım bu kez hamileyim listeye benide ekleyip ,ağustos anneleri diye bir topick açarsanız benide çağırın olmazmı
yeni bir klawye aınca görüşürüz, ekran klavyesiyle yazmak bayaa yoruyoryaa

Cnm hayırlı olsum ama bana biraz erken gibi geldi bi test falan yaptınmi yaptırdinmi çünkü benim geçen ay 5 gun gecikti kanımı verdim tahlil içın eve geldim adet oldum tahlilde negatif cikti zaten inş hamilesindir ve de ağustos anneleri topiği var zaten:-*

Canım benim, ne diyeceğimi bilmiyorum. Ama teselli olacaksa kimyasal gebeliği takip eden 1-2 ay içerisinde sağlıklı bir gebeliğin olacağını okumuştum. Çünkü vücut artık kendini gebeliğe hazır hissediyormuş. Şimdi ne desem boş biliyorum. Sadece yanında olduğumuzu bil. Toparlanacağız ve yola devam edeceğiz.

canım herşeyin hayırlısı demekki bu ay olması senin için hayırlı olmayacakmıştı, hem iyi yönündende bak demekki ikinizde de problem yok hamile kalabiliyorsun tedavi süreçleri umutlarını tüketecek durumlar söz konusu değil Rabbim sevdiği kullarını daha fazla sınava tabi tutuyor Peygamberlerimizin yaşadıklarını sen benden daha iyi bilirsin; ama sonu hep çok güzel mükafatı çok güzel Rabbim bizleri de sınıyor ve sonunda hayırlı sağlıklı uzun ömürlü evlatlarımıza kavuşacağız :)))

canım kırmızı kartı yemeyen herkesten umutluyum bende hatta iki testim negatif çıkmasına rağmen kendimden de

Umutsuz olmak yok tabii, ben bile hala şüphelerdeyim. Ayın 14'ünde 1 günlük kanamam oldu, 20'si normal adet günümdü. Hiç bişi yok daha. Test 21'inde negatif çıktı ama ne bileyim. Kasıkllarımda çok batma var hasta olacakmışım gibi ama gelen giden yok. Belki menepoz belirtileri başlamıştır, bilemem tabii. Önümüzdeki ayda 1 günlük olursa, doktora gidicem. Sabah düşün, akşam düşün master yapacağız yakında.

canım kırmızı kartı yemeyen herkesten umutluyum bende hatta iki testim negatif çıkmasına rağmen kendimden de

merve BAT ne zamandı? Ben miniği adetten 5-6 gün sonra ancak silik olarak testte gördüm. Aynı gün kan verdim, değerim çok küçük çıktı.Senin de geç döllenme olabilir. O yüzden acele edip moralini bozma.Ne zamandır istiyorsun?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…