Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

sabır acı meyvesi tatlı derler o tatlı meyvelerimize biran önce kavuşuruz inşallah :)))

Eşim sonucu almaya gitti telefonla ara hemen dedim aradı bende hemen size yazıyorum Değerim 273 e çıkmış ay çok rahatladım yaa haydin halaya ikizler abla al halayın başını

Son düzenleme:
Eşim sonucu almaya gitti telefonla ara hemen dedim aradı bende hemen size yazıyorum Değerim 273 e çıkmış ay çok rahatladım yaa haydin halaya ikizler abla al halayın başını

Almam mı nisanbu, çok sevindim, hadi bakalım, çalsın sazlar,oynasın kızlar Allah nazarlardan korusun seni de yavrunu da. kere maşallah ve

Bende ameliyattan sonra ilk defa korunmadığım için olsa gerek bir heyecanlıyımki sormayın inşallah olurda artık azar azar yüzümüz güler diyorum....

Kızlar ben herzaman yazamıyorum ama okuyorum telden zor oluyor. kasık agrım hala devam ediyor üşütmüşte olabilirim ama inş hamileyimdir. bende can sıkıntısı bol bol örgü örüyorum :-D

Yeni hamiş haberleri gördümm.. Hayırlı Uğurlu olsunn.. Rabbim hepinize nasip etsin inşallahh... :)..

Kendimi hamile zannetmeye bile başlamıştım oysa... Hatta rüyamda bile gördüm

Canım üzülmee.. Kendini şartlamazsan hayal kırıklığını daha az yaşarsın ve hic beklemediğin anda hamiş olduğunu farketmiş olursun.. Yumurtlama günlerine dikkat et değerlendir ve adet gününe kadar unut.. zaman daha hızlı geciyor emin ol.. Hayırlısı olsun Rabbim en uygun zamanda cümlesine versin inşallah.. Ümitsizliğe kapılmak yok..

Sen neler yaptın ovuluasyon testi falan kullandınmı?

Sen neler yaptın ovuluasyon testi falan kullandınmı?

Canım ben test fln kullanmadım .. sadece int hesapladığım günleri değerlendirdimm. pko vardı birde bendee :) kasık ağrısı fln yada göğüs ağrısı gibi şeyler olabiliyor yumurtlama gününde ordanda anlaşılabiliyor..

Hayırlısı dedik artık canım sağolasın

nisanbu ne güzel, değerin artmış.Biz de bugün doktora gittik ve keseyi gördük.Geç döllenme olmuştu ben de.Daha çok minik.4+2 haftalık.İki hafta sonra kalp atışlarını duymaya gideceğiz.Allah isteyen herkese nasip etsin. Dualarımdasınız.Sevgiler

ben ben benn hani bana ?

Hadi gözün aydın allah dahada sağlık sıhat versin inşallahh
sağol canım darısı başına inşallah
Bende ameliyattan sonra ilk defa korunmadığım için olsa gerek bir heyecanlıyımki sormayın inşallah olurda artık azar azar yüzümüz güler diyorum....
Rabbim en kısa zamanda yuzunuzu guldursun canım

Kızlar ben herzaman yazamıyorum ama okuyorum telden zor oluyor. kasık agrım hala devam ediyor üşütmüşte olabilirim ama inş hamileyimdir. bende can sıkıntısı bol bol örgü örüyorum :-D
örgü iyi fikir ben bu aydan hiç ümitli degildim hatta mrvb bana ısrarla senden umitliyim diyordu hiç beklemediğin anda geliverir düşümemeye çalış
Yeni hamiş haberleri gördümm.. Hayırlı Uğurlu olsunn.. Rabbim hepinize nasip etsin inşallahh... :)..
amiiin canım en kısa zamanda inşallah
aaa senin de gozunaydin canım ben kese gorunmez diye gitmedim haftaya gidicez bizde inşallah hayırlı haberler alirim bende...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…