Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

evet canım gün aşırı 1 gün yap 1 gun bırak onu kastetım bızde oyle yapmaya calsıyoruz bu ay ayrıca cok akıntım var ama bı degısık akıntı oluyor camasırım ıp ıslak ama suyla ıslanmıs gıbı henuz oyle uzayan akınıtıyı goremedım bakalım bu gunlerde gorurum umarım bırde goguslerımde hassasıyet var yumurtlarkende boyle olıyormus demekkı daha once hıc dıkkat etmemısdım buna
off zman gecmek bılmıyor benim adetlerimde 33 -34 hatta 35 gunde bır oluyor valla benden sonra adet olup suan teste başlayanlar var ben halen daha yumurtlama beklıyorum

canım baya uzunmuş senin yaa benimde maşallahı vardı 25-26

Hepinize günaydın bir kaç gündür giremiyordum nihayet geldim öncelikle iğdeçiceği çok üzüldüm umuyorum allah istediğini gönlüne göre verecek böyle olup bir kaç ay içinde hamile kalan bir tanıdığımız var hiç üzülme dualarım seninle...
sonracığıma ikizler ablacım yaa ben senden çok umutluydum bu ay bence sen kandanda baktırıp iyice bir emin olsan yada bir dr a görünsen menepoz belirtileri genelde böyle olmaz ama bir aksilik durumunda saçma belirtilerimiz var malum
Anatolyacım inşallah hamişsindir hadi test yap bir dahada gönlün rahatlasın....

canım baya uzunmuş senin yaa benimde maşallahı vardı 25-26

seninki 25-26 günde mi oluyor ayy ne güzel nisanbuu bence daha iyi işte hemen yumurtluyosun reglın bıter bıtmez başlasan çalışmlara olurmus gercı artık gerek kalmadı yani benim adetimin temizlenmesi bile 10 günü buluyor dogum kontol hapı aslın da ıyı bıseydı yaa 28. gun oluyordum 5 gunde bıtiyordu ne guzel düzenliyordu...ahh bıde bırakır bırakmaz etkıse bıtseydı cok ıyı olacaktıı ya neyse vardır bunda da bır hayır

Sağ olasın canım benim. Haydi bakalım sırada sen varsın :87:

Kizlar benim bat cuma günû biraz
önce 2 tane test aldım ne zaman
yapim sizce?

En azından adet gününü bekle canım.Daha önce de dediğim gibi testler bazen adetten 10 gün sonra sonuç veriyor.Erken verenler de var; ama sonradan olumsuz bir şeyle karşılaşma ihtimaline psikolojin dayanırsa adete 1-2 gün kala yap.Beklemenin çoooook zor olduğunu biliyorum. Biraz daha sabret canım. Ben oyumu adet sonrasından yana kullanıyorum.

Cnm ben yollardayim birazdan uçaga binicem sonrada evimdeyim bu ayrılık iyi geldi Heyecandan midemd resmen kramp girio)

Son düzenleme:
Ben buradayım.7 yıllık evliyim, ilk kez yemeği yaktım. Akşama sadece çorba kaldı.Tekrar bir yemek yapmam sanırım nisan hamilelik nasıl gidiyor? Doktora sanırım hiç gitmedin. Belirtin var mı? Ağrı,sızı? Ne çok soru sordum

Benim midem o kadar kötükı bugun cikardim cikaracagim üsutmus olabilirim izmir sıcacık hep yazlıklarla dolastım )

Canım şimdilik iyi hep uyuyasım geliyo artık o adet olacakmış gibi ağrılarım kalmadı göğüslerim hasaslaştı özellikle uç tarafları onun dışında mide bulantım falan yok bide hep tulavete gidiyom çok gelmiş gibi ama o kadar da çok yapmıyorum he bu arada hala kabızlık devam ediyo Bugün sağlıkocağına gidip hemşireyle ve aile hekimiyle tanıştım çok güzl şeyler anlattılar,cep numaralarına kadar verdiler birşey olursa ne zaman istersen ara diye güvende hissettim kendimi

Nisanbucum ne güzel heyecanlarını paylaşıyorsun bizimle okudukca içim kıpır kıpır oluyor buranında en güzel tarafı bu olsa gerek daha önce hiç tanımadığın hatta yüzünü bile görmediğin insanlarla dost oluveriyorsun en özelini paylaşıyorsun allah hiç bozmasın bu heyecanlarını Nazar maşaalahhh
Birde o var değilmi aile hekimine bildirmen gerekiyor hamileliğini Hadi bakalım senin maratonun başladı artık

kızlarr ben yine adet oldum...bu sefer çok umut etmiştim dicem ama galiba her ay ümit ediyorum..Allah hayırlısını versin..ne diyelim...ovulasyon testi,gebelik testi,gün aşırı ilişki...offff......ne kadar yıpratıcı bi süreç...ALlah'ım hayırlı olanı nasip etsin....hamile kalan arkadaşları tebrik ederim....buna doya doya sevinsinler....çünkü bu olay bi mucize olsa gerek...

Son düzenleme:

Canım Allah razı olsun . adetim 18 aralıktı. dağınık kırmızı da sanırım idrarı fazla koymamdan kaynaklandı. sabah idrar testi yaptım ve negatif çıktı eğer olsaydı bir şeyler çıkardı ama sanırım bu ay yumurtlamadım ben. inşallah sizler verirsiniz güzel haberlerinizi.

nisanbu tabloya bana da olumsuz yazar mısın?

Canım inşaallah sizin güzel haberlerinizide hep birlikte paylaşıcaz burda..Amin canım..Evet aşıların falan oluyomuş,onlar takibini yapıo,eğer yapmzlarsa cezası varmış onlara..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…