Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

Nisanbu, Anatolya20, mrvb, iğdeçiçeği, coldriver, kızlarrr ben kendime geldimm. Yeni yıl yeni ümitler demek. Nisanbunun hamileliği çok güzel geçecek. Anatolya ve mrvb zaten hamileler ya da yılın ilk ayı hamile kalacaklar. İğdeçiçeğinin değerleri yükselivericek. Coldriver en genç anne olacak. Ben mi ben de hamile kalıcam canım. 2013 Ağustostan itibaren bebişlerimiz peşpeşe doğacak. 40larımız karışacak. Seneye yeni yıla girerken herkes coşarken bizler bebişlerimizin altını değiştiriyor olacağız. Eşlerimize sesleneceğiz. Babasııı bezini ve ıslak mendiliyle kremini getirirmisinnn kızın/oğlun sana yeni yıl hediyesi yapmış diyeceğiz.

mrvb ciğim korkma sende kırmızı kart yemeyeceksin canım.
Bana gelince Allahu a'lem (Allah en iyisini bilir diyorum) Sabah kısmetse dr'a gidicem inşaallah. Bunun dışında zaten Yapacak bişeyim yok. Uykularım kaçtı. Gecenin bu saatinde geziniyorum buralarda. Yanıma kitabımıda aldım belki okurum diye, ama canım hiç istemiyor.
Çaresizlik ne kötü Allahım sen bizi çaresiz, sen bizi kimsesiz bırakma Ya Rabbi!.. Kulumun bana açılan elini boş çevirmekten haya ederim diyorsun, elimizi boş çevirme Ya Rabbiii!.. Amin!..

ozlettin kendini kuzu hadi inşallah yaaa baksana ablamiz bile mrvb hamile demiş Allah söyletti
15 gun bekledikten sonra adet olmak butun umitlerim bosa gitti pazartesi tahlilimi alacaktim...
umudunu yitirme canım birdaha ki aya inşallah
ayy tuylerim urperdi abla yaa inşallah hepimizin gönlüne göre versin,valla sen burda cokunce topik olarak cokuyoruz yaw iyi ki varsın

Dün giremedim ama aklım hep burda kaldı koca kafamı yataktan kaldırıpda yanınıza gelmek ancak bu saati buldu İğdeçiceği senin için çok dua ettm tatlım allah hakkında hayırlı olanı versin canının daha fazla yanmasına izin vermesin inşallah...
ikizler Ablacım senin içinde öğle aynen dediğin gibi yeni tur yeni şans bakalım yeni yıl bize neler getirecek

kızlar bende tekrar bir kan verdim bugün 2 de alicam bakalım, igdecicegimin öyle olunca korktum tekrar baktirayim dedim sonuçtan haberdar ederim. Ben ki iğneden korkan şimdi gidip kendim kan veriyorum alışkanlık oldu

kızlar bende tekrar bir kan verdim bugün 2 de alicam bakalım, igdecicegimin öyle olunca korktum tekrar baktirayim dedim sonuçtan haberdar ederim. Ben ki iğneden korkan şimdi gidip kendim kan veriyorum alışkanlık oldu

Canım sanada günaydın...Bende sana tam onu soracaktın kontrol ettiriyormusun diye birde kendine bir jinekolok buldunmu girdinmi hiç ultrasona felan...

Berkuncan canım senin ismini neden unutmuş bu ablan işte biraz yaşlandı tabii. 2013'de yılbaşında senin de miniğin kucağında olacak, sen de daha yeni altını temizlemiş olacaksın, emziemiş, omuzuna kuymuş gazını çıkartıyor olacaksın,yeni yıla girerken. Miniğin,omuzunda çoktan uyumuş olacak, başını çevirdiğinde eşinin size sevgiyle bakan gözleriyle karşılaşacaksın. İşte o an şimdiki yaşadıklarımızı düşünüp, hafif bir tebessüm yayılacak yüzüne... ve senin hikayen böyle sürüp gidecek...

Ayyy abalaaa ağzından bal damlıyor vallahiii daha ortada hiç birşey yokken bile suratıma kocaman bir sırıtış oturdu kaldı hayali bile güzel allahım hepimize birlikte nasip etsin inşallah bu duyguyu

Ayyy abalaaa ağzından bal damlıyor vallahiii daha ortada hiç birşey yokken bile suratıma kocaman bir sırıtış oturdu kaldı hayali bile güzel allahım hepimize birlikte nasip etsin inşallah bu duyguyu

Güzel olcak tabii, biz güzel şeyler istiyoruz,dua ediyoruz,Allaha sığınıyoruz. Başkasının evini,eşyasını,kocasını kıskanmıyoruz. Para,pul daha fazla yeme,içme giyinme istemiyoruz. Biz ömrümüzü adayacağımız, belki de herşeyden vazgeçebileceğimiz, canımızdan kanımızdan bir parça istiyoruz. Göreceksiniz inşallah bebeğiniz olunca hayatta bir O olacak bir de diğerleri. Diğerlerinin içinde anne,baba, kardeş, eş hepsi var. Ama evlat bambaşka olacak. O yemedikçe yemeyecek, giymedikçe giymeyecekksiniz. Bütün bunları istemek, herşeyden vazgeçebilmek, Allahım bizi geri çevirmeyecektir. Sadece en doğru anı biz kulları için ayarlamıştır.

Hayatta hep bir ablam olsun bana aynı senn gibi bir kaç kelme edip beni alsın götürsün isterdim ablacım sen böyle yazdıkca içim ısındı inan aynen dediğin gibi allah sevdiği kullarının ellerini boş çevirmeyecektir bizlerede senin gibi bu duyguyu tattıracaktır çok iyi yüreklisin ablacım sende allah sanada bir evlat daha nasip edecek bak göreceksin.....

Sizler de benim içimi ısıtıyorsunuz. Benim de ağbim var. Ama kızkardeşin yeri bambaşka. Hepiniz burda benim kız kardeşlerimsiniz.

ya ablacım ağzından bal damlıyor, bu akşam fasıla gideceğiz dedim eğer hamileysem eşime orda süpriz yaparım sabah yine test yaptım ama yine kocaman tek çizgi moralim bozuktu iyiki girmişim kk'ya senin yazdıklarını okudum kendime geldim çok şükür sen bizim terapistimiz gibisin Allah razı olsun :)))

canım Allah razı olsun inşallah dediğiniz gibi olur ama yine teste çıkmadı yarında başka marka bir test alıp yapacağım, doktordan gelir gelmez haber ver bize güzel hayırlı haberlerini bekliyoruz dualarım seninle :)))

:Evanjelin ........................30aralık....................sonuç

demek bugün yine halayları çektireceksin bize canım, bir halay cepte inşallah birde iğdeçiçeğine çekeriz.:)))

inşallah canım bakalım artık bende heyecanla 30 aralığın geçmesini ve test için gün saymayı bekliyorum. ama geçen ay ki gibi dün gene bel ağrılarım başladı, korkuyorum çünkü bel ağrım olunca adet oluyorum. umarım bu defa yanılırım. Rabbim hepimize hayırlısıyla anne olmayı nasip etsin.

Senden de razı olsun mrvb, sizin içinizdeki iyi ve olumlu enerjiyi görmesem böyle hissedebilir miyim, canım benim üzülme, herşey yoluna grecek, annelik çok büyük bir sabır işi ve Allahım bize bu uzun süreçte sabırlı olmamız gerektiğini ve sabrı öğretiyor. Hazır olduğumuzu görünce olacak. Ben kendim içinde, o bebeklik hallerini unuttuk, yıllardır çok rahatız tabii, yeni bir bebek çok sabır ister. Allah benim de sabırlı olmamı istiyor...

Canım sanada günaydın...Bende sana tam onu soracaktın kontrol ettiriyormusun diye birde kendine bir jinekolok buldunmu girdinmi hiç ultrasona felan...

yok canım daha gitmedim şimdi hemen gitsem bana diyecek kese görünmüyo biraz zaman verip sonra gel diyecek o süre zarfında kafayı yerim,en azından 5 hafta olsunda keseyi görürüm diye düşündüm..

Bu topike girip yazan hamile kalan arkadaşlar hepinizi tek tek tebrik ederim.İnşallah bende bu ay mutlu sona ulaşırım. Benim adetlerim düzensiz olduğundan her ay deli gibi heyecan yaşıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…