Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

selamlarrrr ne guzel bir topik olmuss..hamile arkadslarimiz hayirlisiyla dogum yaparlar...bende catlatma ignesi yaptirdim beklemedeyim..bugun 10.gunumm zaman gecmiyor sanki..:KK14::KK14::KK14::KK14:.

iğdeçiçeği ne olur canını sıkma.Belki de testte hata vardır.Ben şeker hastasıyım ve benim için önemli olan bir testi Acıbadem gibi ünlü bir hastane aylarca yanlış yapmış.Onlar yüzünden aylarca bebek çalışmalarına başlayamamıştık.Psikolojimi alt üst etmişlerdi.Belki seninkinde de hata vardır.Her şeyin hayırlısı. Ben de bu aralar zor günler yaşıyorum.Şeker değerlerim kötü gidiyor.Hormonların etkisiyle yükselmeler oluyormuş.İnşallah bebeğime bir şey olmaz.

reoc cuğum, elimden geleni yapıyorum. Testte hata olmasını çok isterdim doğrusu. karnım ve belim hafif hafif ağrıyor ama henüz kırmızı görmedim, yine de ümitliyim Rabbimden.
Allah sana da bebeğine de sağlık sıhhat afiyet versin inşaallah. Bir arkadaşımda şeker hastası ama dünya tatlısı iki tane kız evladı verdi Allah.Seninle ilgili güzel hislerim var. Bozma kalbini, herşey yolunda gidecek inşaAllah!.

selamlarrrr ne guzel bir topik olmuss..hamile arkadslarimiz hayirlisiyla dogum yaparlar...bende catlatma ignesi yaptirdim beklemedeyim..bugun 10.gunumm zaman gecmiyor sanki..:KK14::KK14::KK14::KK14:.

gel canım gel burda zaman hemen geciveriyo acimizi da sevincimizi de hep biklikte paylasiyoruz senin de hakkında hayırlısı olsun arkadasim :KK34:

reoc cuğum, elimden geleni yapıyorum. Testte hata olmasını çok isterdim doğrusu. karnım ve belim hafif hafif ağrıyor ama henüz kırmızı görmedim, yine de ümitliyim Rabbimden.
Allah sana da bebeğine de sağlık sıhhat afiyet versin inşaallah. Bir arkadaşımda şeker hastası ama dünya tatlısı iki tane kız evladı verdi Allah.Seninle ilgili güzel hislerim var. Bozma kalbini, herşey yolunda gidecek inşaAllah!.

canım keske hemen gitseydin ya hata etmissin eğer düşük riski varsa ilaç veriyorlarmis pazartesi yi bekleme

igdecicegi nasilsin degerin dusmesi ne anlama geliyor bilmiyorum ama üzvlme ve umudunu yitirme cnm
coldriver, canım ben de bilmiyorum zaten. Kendi kendime kafamda kuruyorum habire...Hala bi ümit diyorum, ufacık bi ümit Rabbim!..

canım keske hemen gitseydin ya hata etmissin eğer düşük riski varsa ilaç veriyorlarmis pazartesi yi bekleme

nisanbucuğum, moralim o kadar bozuldu ki, hiç bir şey düşünemedim. Dr a da ulaşamayınca ne yapcağım bilemedim. sonrasında ağlarken uyuyakalmışım canım ya. Düşüklerde kanama ya da ağrı oluyor, hatta dışgebelikte de öyle. Şuan ben de ikiside yok gibi. Ama yine de sanırım sabah gitsem iyi olacak inşaAllah!.. Sabah ola hayrola diyelim...

Kızlar ben bi topikte okumustum vajinanın icine parmagini sokuyorsun eger sonsuz bosluk varsa hamilesin , degiyorsa degilsin biraz önce ben duşta yaptim degiyor ama cok sokmadım simdi hamile degilmiyim :-(( bu yöntemi deneyen var mı aranızda.

Kızlar ben bi topikte okumustum vajinanın icine parmagini sokuyorsun eger sonsuz bosluk varsa hamilesin , degiyorsa degilsin biraz önce ben duşta yaptim degiyor ama cok sokmadım simdi hamile degilmiyim :-(( bu yöntemi deneyen var mı aranızda.

Aman bitanem böyle şeyler deneme bunlar bilimsel değil, zarar verirsin bişey olur sonra eskiden kadınlar böyle yöntemlerle çocuk düşürürlermiş :KK43:(

Aman bitanem böyle şeyler deneme bunlar bilimsel değil, zarar verirsin bişey olur sonra eskiden kadınlar böyle yöntemlerle çocuk düşürürlermiş :KK43:(

Bi deneyeyim dedim zaten cok ileri sokmadım inş bisi olmaz bu merak beni sasirtti artik. bu günler hiç geçmiyor.

Allah razı olsun canım. Ben de duysam hastane sonuçlarının yanlış çıkacağına ihtimal vermezdim; ama başıma geldi.Seninkinde de inşallah hata vardır. Rabb'im sana da bebeğine de sağlık versin. İnşallah her şey yoluna girer canım.Allah içini ferahlatsın.

Kızlar cok fenayım cok belım ağrıyor sankı orta yerınden catlıycak gıbı kasıklarımdada ağrı var bıraz ama bel ağrısı daha baskın.goguslerım desen kolumu surtemıyorum üstüne yatamıyorum cok acıyorlar ay bu hamılelgım daha farklı geçmiyor sankı.

Kızlar cok fenayım cok belım ağrıyor sankı orta yerınden catlıycak gıbı kasıklarımdada ağrı var bıraz ama bel ağrısı daha baskın.goguslerım desen kolumu surtemıyorum üstüne yatamıyorum cok acıyorlar ay bu hamılelgım daha farklı geçmiyor sankı.

ilktos ne kadarlık hamilesin?

zeynep ismini ben de çok severim. benim baba Ali, kayınpeder Ali yani Ali'den kaçış yok :KK9: e biz de Ali Berkay yapalım dedik. kız olursa yandık. eşim annesinin adını istiyor ben istemiyorum bir ara Cemre'yi düşünmüştüm ama kararsız kaldık

Ali ismide en sevdiklerim arasındadır canım bu arada baya güzel isimler çıkmış ortaya :)))

Günaydın arkadaşlar. Kan sonucunu aldım biraz önce. hormon değerim 3.42 ye düşmüş.Sağlık ocağındaki dr. jinekolga git dedi.doktorumu arıyorum ameliyattaymış bir türlü ulaşamıyorum. Çok kötüyüm, ne yapacağımı ne düşüneceğimi bilemiyorum. Hayırlısı inşaAllah demekten başka bişey gelmiyor .
Allahım güç ver n'olur.

Canım kendim yaşamış gibi üzüldüm nasıl bir gün geçirdiğini tahmin edebiliyorum ama kendini koyuverme hiç vakit kaybetmeden doktora git derim yarın sabah ilk iş o olmalı :))

Bugün kötü haberler iğdeçiçeği nolur kendini koyverme, herşeyin hayırlısı, benim de koca bir negatif zaten olmaz diyordum ama o küçücük ümit var ya ama yok bu ay da tutturamadık. Ağlamamalıyım :KK43::KK43: diyorum yok yapmayacağım. Ben Tanrının beni koruduğuna ve sakındığına inanıyorum. Bu bana ceza değil, belli ki hayırlısı bu değilmiş. Hep hayırlısını istiyorum ya demek ki hayırlı değilmiş. Kızlarr yaa bişi deyin, okuldayım ve işe hiç odaklanamadım. Az önce de kızımı gördüm biraz yüzü asıktı. Testin derdine O'na da bakamadım. Offfffff eve gitmek istiyorum.

sen bu topiğin güçlü ablasısın koyuverme kendini lütfen :) bu ay bazı kürler falan uygularsın bal çörekotu gibi incir desteği yaparsın bende henüz işe yaradı mı bilmiyorum ama istersen ayrıntılı tarif de verebilirim olacak Allah'ın izniyle :)))

bugün tüm gün yoktum akşamda kayınvalidemlere gittik, hep sizi düşündüm özledim valla eve gelir gelmez nete girdim ama iğdeçiceği ve ikiziler ablamıza canım sıkıldı:KK43:(
ablamız önümüzdeki aya kalmış artık, iğdeçiceği bu haberi güzele döner inşallah hayırlısı ile yine halaylar çekeriz:))
kendime gelince hala kırmızı kart yemedim ne adet ne gebelik belirtisi pek yaşamıyorum bgn yalnızca gögüslerimde biraz acı var dokundukça sanırım testi tekrarlayacağım ama pazar gününü bekleyeceğim.
merveden haberler böyle ne çok yazdım değil mi :KK1:

X