Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

evet gerçekten çok doğru sölüyorsun bir gün ne konuşmuşuz ertesi gün neler ama hergün fix halay bu akşamda ben başlatayım halayı haydi buyru

haydi kızlarrrrrr herkes halayaa. bu topikten halay çekmeden çıkmak yasak

o ne güzel dua yaa. Rabbim hepimizi gönlünü ferahlatsın. Allah senden de razı olsun canım. güzel düşün güzel olsun. Rabbim bebişini sana bağışlasın canım benim.

ayy çok iyi yapmışsın canım. ama bak hem kız hem erkek eşyalarına bak. sabırsızlıkla bekliyorum sonucunu. çok heycanlandım bennnn :18::18::18::18:

Allah senden razı olsun canım. ben de nasipse birazdan okuyacağım hepimize . Rabbim birimizin yüzü suyu hürmetine belki dualarımızı kabul eder. inşallahhhh.

Ben de çok heyecanlıyım. Kasıklarım çok ağrıyor. Sanki hasta olacak gibiyim. Bilmiyorum herşey olabilir. Ama ben bu duyguyu da seviyorum. Ümit etmek, güzel, ümidini seni anlayanlarla paylaşmak güzel. Birlikte sevinip, ağlamak güzel. Ama en güzeli, birlikte çekmek güzel.

canım o ruyalari gören bendim
canım inşallah senin de güzel haberlerini alırız gec kalmış değilsin beraber ilerleyebiliriz bu yolda gerçekten bu topik başka dedik başka oldu hamilelik haberini merkezlerden önce eşimden bile önce buradaki arkadaş lazım öğrendi onlar sayesinde tuttum ve sonunda müthiş bir süpriz yaptım darısı sizlere inşallah
evet gerçekten çok doğru sölüyorsun bir gün ne konuşmuşuz ertesi gün neler ama hergün fix halay bu akşamda ben başlatayım halayı haydi buyru

aaaa bensiz olmaz canım

sanki sende güzel haber verecek gibisin hadi hayırlısı canım yaa

emin ol bende seni tanıdığıma o kadar memnun oldum ki bu topigin pembe rengi sensin abla bize halay cekmegi öğrettin, hadi yarın bi haber de sen patlatan

evet en güzeli sizleri tanımakkkk :64

kızlarr hadi hamile kaldığımızı düşünelim bebeklerinizin isimlerini ne koyardınız? yada düşündüğünüz isimler neler?

kızlar resmen yaniyorum yaw özellikle avuç iclerim ayaklarım, hani derlerdi ya hamilelik belirtisi hasta olacak gibi karnin ağrır lavoboya bi gidersin akıntı ben bugün çok yaşadım korktum hatta goguslerim aciyo ama her ay olduğu gibi değil

eklemeden edemiyecem canım çok kötü sigara istiyo merveyle sakalastik son sigaralar diye son oldu gerçekten sizde son sigaralarinizi için hatta bi firtta bbenim için çekin birdaha sizede yok

Son düzenleme:

ne güzel. ama korkuya hayırr bebiş de korkar yoksaa. canım her belirtini yaz da nasip olur biz de hamile kalırsak tecrübe edinmiş oluruz

eklemeden edemiyecem canım çok kötü sigara istiyo merveyle sakalastik son sigaralar diye son oldu gerçekten sizde son sigaralarinizi için hatta bi firtta bbenim için çekin birdaha sizede yok

canım hiç canın çekmesin ben bir kendime bir sana çekiyorum merak etme :))) umarım bizde biran önce son fırtı çekeriz.

ayy yapabilir miyiz ki bırakabilirmiyiz acep :26: yada bizim de sebebimiz olunca öyle mi bıraksak ( kaytarmaya çalışıyorum demi )

kızlarr hadi hamile kaldığımızı düşünelim bebeklerinizin isimlerini ne koyardınız? yada düşündüğünüz isimler neler?

benim hazır Alah nasip ederse kız zeynep erkek mehmet sanırım biraz klasikçiyim

benim hazır Alah nasip ederse kız zeynep erkek mehmet sanırım biraz klasikçiyim

zeynep ismini ben de çok severim. benim baba Ali, kayınpeder Ali yani Ali'den kaçış yok e biz de Ali Berkay yapalım dedik. kız olursa yandık. eşim annesinin adını istiyor ben istemiyorum bir ara Cemre'yi düşünmüştüm ama kararsız kaldık

Bende eğer nasipse erkek olursa berkun kız olursa melodi istiyorum yok öyle anne baba ismi felan

Bende eğer nasipse erkek olursa berkun kız olursa melodi istiyorum yok öyle anne baba ismi felan

Benim kızımın ismi Ece, erkek olursa Efe ya da Ege koyarız herhalde, kız olursa kızıma bırakmayı düşünmüştük. O da Su ismini çok seviyor. Kısmet artık. Bu arada Duygu, Zeynep, Tuna, Arda isimlerini de çok severim.

demi yaa. aslında belki de tek çocuğumuz olacak onda da istediğimiz ismi koyamayacaksak ohhoooo melodi de güzel berkun da güzel. berkay a da benziyor

Berkun eşim ile benim adımın karışımından ortaya çıkıyor anneme annesi istediği adı koymuş babamada bende kendi evladıma koyacam hiç heveslenmesinler

Tuna da çok güzell du bakayım oluyor mu Ali Tuna ayy yakıştı sanki

Berkun eşim ile benim adımın karışımından ortaya çıkıyor anneme annesi istediği adı koymuş babamada bende kendi evladıma koyacam hiç heveslenmesinler

bence de. 2. yada 3. ye koyulur o daaaa belkiii

hımmm bi düşünelim bakalım. Benim iş zor kızlar eşim diyorki erkek olursa ben koyacağım adını, kız olursa sen. Bende Zeynep ve mehmedi seviyorum ama bizim durum karışık.Kız olursa büyük ihtimal Hatice Naz, erkek olursa Talha olmasını istiyorum. :))
Rabbim o günleri de, görmeyi nasip etsin hepimize. :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…