Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

Ayyy çok güzelll allah bozmasın maşallahhh allah bizede nasip ederse senin kadar sabırlı olamam gibi geliyo elli kere yumurtlarım heralde

canım bence zarfın üstüne yazma yoksa hemen anlar suprızı kalmaz mektubun sonuna yazabilrisinnn

sizleri seviyorum anneğim babacagım bebek keser

cok daha guzel olur umarım bende boyle yapabilirim tabı allahın izniyle ogunlerı gorebılırsekkkk

neyse canım sağlıkolsun. bize nasip değilmiş bu ay. beyin konusunda da çok haklısın.insan kendini hamileyim diye şartlayınca adet günü de gecikiyor şahsen benim öyle oluyor. ben sanırım bu sefer de şartlamışım benim kırmızılar hala yok bugün gene ovulasyon testi yaptım gene çift çizgi çıktı. tavuklar beni vuracak yakında yumurtlayıp duruyor diye

Ayyy çok güzelll allah bozmasın maşallahhh allah bizede nasip ederse senin kadar sabırlı olamam gibi geliyo elli kere yumurtlarım heralde

Vallahi bende nasıl beklemişim hayret ediyorum kendime ama bu yapılan süprizleri okumöuştum daha önceden içim cızz ediyordu kendi kendime söz vermiştim bende yapıcam diye annemde şaşırdı nasıl durdun sen diye iyi ki durmuşum kan sonucunu gösteriyorum adam kesin mi diye sruyor kii evde yaptığım testi göstersem hiç inanmazdı o Darısı başınıza

canım çok güzel bir süpriz olmuş. hadi bakalım Rabbim sağlıcakla kucağına almayı da nasip etsin inşallahhh

Umutlandırmak değil amacım ama daha önce hiç reglin bu şekilde değişiklik göstermediyse bence bir test yap ne kaybedersinki çünkü normal bir kanamadan bahsetmiyorsun onun için dedim....

Evet yapıcam herhalde, bugün öğleden sonra midem bulanmaya başladı, öğlen yemekte okulda tavuk vardı, çok kötü koktu. Tabii midemi üşütmüş olmam da olası ihtimal. Sigara içmeye okul dışına çkıyorum, havalar soğuk üşümüş olabilirim. Tabii ben minicik bir ihtimal bebiş olsun diyorum ama. Halimi görsen, midem bulanıyor ama ağzım kulaklarımda. Şimdi okulda kimse bilmiyor benim bu işi ne kadar istediğimi. Bir yandan midem kötü diyorum ama yüzümde tatlı bir tebessüm, artık insanlar ne düşündüyse. Yani ne olursa olsun bir ümit ışığını ben de son kez değerlendirecem.

canım ben senin yerinde olsam o 1 gün süren adetten hemen sonra hemen gebelik testi yapardım.iyi sabrettin bence. yarın sabah bir test yapta tekrar halay çekelim inşallah

Öyle öyle nasip değilmiş gibi geliyor Ama berkuncana yazdım okursun, hala içimde bir ihtimal, test de yapmadım ya daha belki diyorum içimde kalmasın. İlla görecem o tek çizgiyi işte diyse hergün yok midem mi bulanıyor yok başka bişi mi sayıklayıp duracam. Hayır gerçekten midem ya da göğsümde bir hastalık çıksa (Allah Korusun) ben hamileliğe yorup, umursamıycam.

okudum canım aynı anda yazmışız cevaplar çakışmış bence de test yapıp var mı yok mu bakmak en yisi yoksa insan kafayı yiyecek gerçekten bence de hastalığı bile hamileliğe yoracak potansiyel var bzde görüyorum :82: Rabbim biz kafayı iyice sıyırmadan nasip etsin inşallah bebişlerimizi

canım ben senin yerinde olsam o 1 gün süren adetten hemen sonra hemen gebelik testi yapardım.iyi sabrettin bence. yarın sabah bir test yapta tekrar halay çekelim inşallah

Sorma şimdi okuldayım yakınlarda eczane yok artık ne zaman yaparım bilmem. İçimde minicik olumlu ve kocaman olumsuz bir şüphe olunca çok heveslenemedim bu ay. Ama hiç yapmadan da geçemiyorum işte. Halbuki bebek istiyor olmasam şimdi farkındalığım bile olmayacaktı.

Ama her nedense bana var gibi geliyor nisanbu da bi ara sizin gibi umutlarını yitirmişti hatta çok kızmıştınız hatırlıyorsanız bence denemesi bedava bir test yapın ne kaybedersinizki ben dua ediyorum sizin için inşallah çift çizgi çıkacak sınra gelsin halaylar

Canım ya sağol olmasa bile olmuş kadar sevindim, güvendiğim bir arkadaşım var az önce telefon ettim yarın sabahtan izin günü gelirken öğlen testi getirecek. Ben 8:30-18:30 çalışıyorum. Hergün böyle. Haftasonu da yarım gün. Yarın bakalım artık umarım sen haklı çıkarsın. Nisanbuya rüya gören senmiydin yoksa yanlış mı hatırlıyorum. Belki de benim için de içine doğdu. Güzel be kızlar bir gün daha umutlanacam. Olmasa bile sizlerle konuşmak beni bu ay çok rahatlattı. Topiğimiz hiç kapanmasın.

igdecicegi

canım naptın tekrar yaptırdın mı kan testi?

anatolya20 canım yaa... Bugün tekrar gittim sağlık ocağına, internet yok saat 10'kadar kan alıyor bir saat bekledikten sonra verdim bakalım hayırlısıyla. Ama ordan gelince duramadım bir idrar testi daha yaptım, sanki 2. çizgi kayboldu.ne düşüneceğimi bilmiyorum artık. Değerler artsa testteki 2. çizgi koyulaşmaz mı? yarın öğleden sonra verecekler kan sonucunu. elimde olmadan korkuyorum.Bir yaşanmışlık var çünkü. Bu arada göğüslerime dokunamıyorum bile çok kötü canım yanıyor. allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun inşaAllah!..N'olur bana dua tatlım yaa!..

Yarın ola hayrola inşaAllah!.. Kurban olduğum güzel Rabbim, sevincimizi kursağımızda bırakmaya inşaAllah!..

Kizlar...)
bişi sorcam benim belim ve kasiklarim çok agriyor ama goguslerde tik yok bat 28 inde göguslerim cok kucuk ondanmidir sizce ?

Kizlar...)
bişi sorcam benim belim ve kasiklarim çok agriyor ama goguslerde tik yok bat 28 inde göguslerim cok kucuk ondanmidir sizce ?

cokldriver merhaba canım, her insanın vücud yapısı birbirinden çok farklı canım. Herkes farklı belirtiler yaşıyor. Mesela ben adet olacaksam eğer en az bir hafta, on gün ya da iki hafta önce göğüsreim sancımaya başlıyordu. Belim ve karnımda bu na ilave tabiki. Şuan benim durumum biraz belirsiz ama testim pozitif. bu ay ise regl günüme kadar hiç bir şey hissetmedim. 2 gündür belim, karnım ve göğüslerim ağrıyor.
Artık sende geçen aylarını düşünerek kendini değerlendirebilirsin canım.

Yok ben görmedim ama nedense öyle olacağını düşünüyorum inşallah doğru hissediyorumdur...

değerler artarsa 2. çizgi koyulaşır mı bilemiyorum hiç hamile kalmadım ben :26: ama canım sen içini ferah tut.inşallah bebişin seninledir.duyguları hissedebiliyor bebekler biliyorsun. hem kendini hem onu üzme lütfen.Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah canı gönülden ediyorum duayı

Yarın ola hayrola inşaAllah!.. Kurban olduğum güzel Rabbim, sevincimizi kursağımızda bırakmaya inşaAllah!..

bu ne güzel enerji arkadaşlar bi kaç gündür okuyorum okuyorummmm.ama çok sevdim sizleri çok keyiflendim kaç zamandır asık suratım güldü yani o kadar pozitif enerjiniz beni de etkiledi.özellikle ikizler iğdeçiçeği nisanbu teşekkür ediyorum sizlere.benide somurtmaktan kurtardınız.böle bi topik olduğunu bilsem sizinle başlardım bu ay çalışmalara....bende test sonucu bekliyorum sağlık ocağındaki hemşire kollarımı delik deşik ederek zorla minnacık kan aldı çıkarmı bilmem hayırlısı damarlarım çok inceymiş bulamadı...duphaston ardından serephone kulllandım bu ay midem fena başımda dönüyor ama ben pskolojiktir diyorum çünkü 15 gündür hamilelik belirtileri okuyorum ...serephone gecikme yapmış olabilir mi bilemem.sadece beni şüphelendiren bacak ağrılarımdan uyuyamadım hiç böyle bişey yaşamadım şimdiye kadar.acabamı dedim göğüslerim falanda aacıyor ama onları kale almıyorum herzamanki şeyler bide göz kararması ani baş dönmeleri bilemedim 15 batım ..bakalım neler olcak idrarda yapılan gebelik testlerine hiç cesaretim yok çünkü tek çizgi fobim var..ALLAH HEPİMİZE HAYIRLI EVLATLAR VERSİN DUA ETTİM BUGÜN HEPİNİZE GIYABEN TANISAMDA

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…