Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

canım çok erken yapmışsın testi 7 gün kala ancak kanda belli olur idrarda olmaz Bekle bakalım az daha inşaalah bebiş vardır

inşallah canım inşallah vardır...çok istiyorum hayırlısı ile bir bebişimiz olmasını..allah her isteyene versin sağlıkla inşallah...

Günaydın arkadaşlar. Kan sonucunu aldım biraz önce. hormon değerim 3.42 ye düşmüş.Sağlık ocağındaki dr. jinekolga git dedi.doktorumu arıyorum ameliyattaymış bir türlü ulaşamıyorum. Çok kötüyüm, ne yapacağımı ne düşüneceğimi bilemiyorum. Hayırlısı inşaAllah demekten başka bişey gelmiyor .
Allahım güç ver n'olur.

Yine yalnızım, kendi derdime kendim çare olmaktan başka çıkar yol yok. Kimsesizlerin kimsesi Rabbim beni yalnız, beni sensiz, beni çaresiz, beni ümitsiz bırakma n'olur!..Amin!

kızlar geçmişi okuyamadım ama ben sabah gebelik testi yaptım ve 2. çizginin olması gereken yerde dağınık, bulanık kırmızı renk var bu ne demek :26:

Yine yalnızım, kendi derdime kendim çare olmaktan başka çıkar yol yok. Kimsesizlerin kimsesi Rabbim beni yalnız, beni sensiz, beni çaresiz, beni ümitsiz bırakma n'olur!..Amin!

canımmmm üzülme allah kolaylık versinn inşallah... doktoruna ulaşımıyorsan bence en yakın saglık kuruluşuna gıt belkı olcum yapılan yerde bı hata vardır umarım oyledırrrr

dur hemen nolur yapma.doktorunla görüşmeden kendini koyuverme lütfen. Eğer ki bebeğin seninleyse üzme onu da. nolur doktorunu bekle. herşey bitmiş değil.

tatlım lütfen üzülme daha kesin değilki hem hayırlısı olsun allahtan hep bunu istemiyormuyuz sağlıklı gelsin diye lütfen üzülme

Bugün kötü haberler iğdeçiçeği nolur kendini koyverme, herşeyin hayırlısı, benim de koca bir negatif zaten olmaz diyordum ama o küçücük ümit var ya ama yok bu ay da tutturamadık. Ağlamamalıyım diyorum yok yapmayacağım. Ben Tanrının beni koruduğuna ve sakındığına inanıyorum. Bu bana ceza değil, belli ki hayırlısı bu değilmiş. Hep hayırlısını istiyorum ya demek ki hayırlı değilmiş. Kızlarr yaa bişi deyin, okuldayım ve işe hiç odaklanamadım. Az önce de kızımı gördüm biraz yüzü asıktı. Testin derdine O'na da bakamadım. Offfffff eve gitmek istiyorum.

Canım hemen bozma morelini ne zaman çıkarmış doktorun acil olduğunu söyleseydin,git hemen..İnşaallah bebeğin sesinle kalır tatlım bozma morelini..

Demekki daha vakti saati var abla nolur koyverme kendini,sen çok güçlüsün,ve inanıyorum bi gün o güzel haberini alıcaz,morel bozmak yok hayırlısı diyelim,hemen kendini toplayıp çalışma günlerini ayarla ve tam gaz tam hız başla çalışmalara önümüzdeki ay çekeriz senin halayı...

Son düzenleme:
iğdeçiçeği allah bebeğine güç versin inşallah bebeğin seninle kalır bizide haberdar ett

kızlar ben bu ay akıntı takıbı yapıyorum yumurtluyom galiba yada 1 kacgun ıcınde galibaa cunku bugun cok ıslandımmm dun pütürlü akıntım oldu bugun su gıbı ama kıvamlı akıntım varrr dogurgan donem denıyormus bu gunlere hadı bakalım bu ay tutturcaz galıba

Bırakma kendini lütfen inan çok etkilendim ama herşey yoluna girerecektir ebet allah yardımcın olsun....

Senin adına kendimi kötü hissediyorum sanki seni umutlandırmışım ve üzülmene sebep olmuşum gibi hissettim kendimi umalımda en kısa zamanda gelsin bebeişin ablacım üzme kendini lütfen...

Kızlar karnimda feci bir şişlik var gazda var ve kalcama bir yumru oturuyor sanki farklı bir ağrı belim zaten ağrıyor bata son beş gün ve bazen sarı baxen şeffaf akintim var ara ara neler oluyor hamis miyim öyle hissediyorum gerçekten bu ay kızlar benide yalnız bırakmayın

Bebek Nasıl Yapılır? diye miniklere sormuşlar, onlar da bakın ne cevaplar vermiş :)

"Bebek yapmak için anne bir yumurtanın üzerine yatar sonra baba gelip yumurtayı kırar"
(Ahmet, 6 yaşında)

"Ben asla bebek yapmıcam Babam dedi ki bebek beklerken kadınlar her gün biraz daha hasta ve manyak oluyomuş"
(Mert, 9 yaşında)

"Bir kadınla bir erkek yatağa girdikleri zaman, ikisinden birinin bebeği olacak demektir"
(Gizem, 6 yaşında)

"Bebek annemizin içinden çıkar, doktor da onun poposuna vurur çünkü bebek doktoru ısırmıştır"
(Elif, 6 yaşında)

"Bebek yapmak için, bunu önemsemeyen biriyle olmak gerekir"
(Seher, 7 yaşında)

"Karşımızdakı evdeki adamın karnında bebek var ama bi türlü dışarı çıkamıyor"
(Ali, 9 yaşında)

"Bebek yapmak için önce aşık olursun, evlenirsin veya bunlara gerek de yok aslında"
(Murat, 9 yaşında)

"Bebek yapmak için uygun zamanı kollamak lazım, evde misafir olmaması lazım"
(Aykut, 9 yaşında)

"Ben nasıl yapıldığını biliyorum ama hiç yapmadım"
(Fatih, 7 yaşında)

"Kediyseniz bebek yapmanız daha kolaydır"
(Petek, 6 yaşında)

Bak sen şunlara yaa büyümüşte küçülmüşler

güzell cevaplarrr cok hoş yaa yalnız fatih 7 olan cok komik biliyormusss ama yapmamışşş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…