Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

evet gerçekten çok doğru sölüyorsun bir gün ne konuşmuşuz ertesi gün neler ama hergün fix halay bu akşamda ben başlatayım halayı haydi buyru

benimde aynı şekilde en az bir hafta bazende 10 gün önce hatta geçen ay yumurtlamadan hemen sonra başlamıştı bu ay bat 20 aralık ama 17sine kadar bişi yoktu bende bir heves 18inde hatta nisanbuyla aynı gün test yaptım ama negatiff (( adet belirtilerine gelirsek hala tık yok yani biraz var ama ben daha belirgin yaşardım bu kadar hafif geçmezdi gögüslerime elleyemezdim şu anda sıkabiliyorum bile testte negatif kafam karışık :18:

Yarın ola hayrola inşaAllah!.. Kurban olduğum güzel Rabbim, sevincimizi kursağımızda bırakmaya inşaAllah!..

o bebişler ne dualarla geliyor hiç merak etmeyin bişeycik olmaz Allahın izniyle olumsuz düşünmeyelim dua edelim bol bol :)))

Amiiinnn!.. canım. Allah razı olsun anatolyacığım. Rabbim bütün dualarını kabul etsin ve gönlüne göre versin inşaAllah. içime su serptin biraz,, gönlüm ferahladı arkadaşım. Rabbimde senin gönlünü ferahlatsın inşaAllah!..

Teşekkurler kizlar ama ben bu ay çok istiyorum hamile olmayi daha onceki aylar bi yanim isterdi bir yanim istemezdi simdi esimde bende haziriz. .ins bu ay hepimizin yüzü güler. ónce saglikli , hayirli , bahti açik sonra güzel zeki bebislerimiz olsun bide ben kizim olsun çok istiyorum Allahim dünyaya getirdigimize pişman olmayacagimiz evlatlar nasip etsin inş. Hayirlisiysa olsun hayirsizsa Allah hayirliya çevirsin yine olsun bu duayi çok seviyorum ben )

o bebişler ne dualarla geliyor hiç merak etmeyin bişeycik olmaz Allahın izniyle olumsuz düşünmeyelim dua edelim bol bol :)))

Edelim mrvbciğim, hep beraber dua edelim ve hep beraber amin diyelim. aramızdan birinin güzel hatrına Rabbim hepimizin duasını kabul eder belki...Rabbim razı olsun canım senden. :)))

mrvbciğim, benim durumuma benziyor seninkisi, bence olumlu düşün. Testte negatif çıkabiliyor. Bende 5 gün önce 2. çizgi vardı şimdi nerdeyse yok. Rabbim sana ve seninle beraber burda bulunupta bebek isteyen herkese katındaki en hayırlı evlatları versin inşaAllah.Her namazdan sonra dualarımdasınız.abul olur inşaAllah!..

coldriver bende sevdim duanı :)) Emin Rabbimiz de, sevmiştir. Hadi hep beraber AMİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN!.. DİYELİM... :)))

Kızlarr ben geldimm. Bu gece kendimi hamile gibi hissetmek istiyorum. Nasılsa test yarın. Bütün belirtileri yaşıyorum. Internetten bebek eşyalarına baktım. Ayyy ne cici şeyler var. Kızıma da çok özenmiştik, şimdi yine ne güzel şeyler çıkmış. Bakmak bile beni mutlu etti. Biraz havaya girdim. Güzel düşünücem güzel olsun. Hem olmazsa ne tatlı insanlar tanıdım burda. Bebek beklemek güzel, bebek beklerken kk'da güzel insanlarla tanışmak çok güzel, ama bu güzel insanların pozitif hamilelik sonuçlarının heyecanını yaşamak PAHA BİÇİLMEZ.

deniz5853, güzel insanların bir arada olduğu bu istisna topiğe hoşgeldin.Birlikten kuvvet doğar diyoruz. Duaların gücüne inanıyoruz. gücümüze güç katarsın inşaAllah.Ve maşaAllah bu güzide anne adayları çok güzel moral motivasyon sağlıyorlar. Topiğe giripte neşelenmeden çıkan insan yok. Hadi hayırlısı inşaAllah. Tevekkelna alellah (Biz Allah'a tevekkül ettik).

Edelim mrvbciğim, hep beraber dua edelim ve hep beraber amin diyelim. aramızdan birinin güzel hatrına Rabbim hepimizin duasını kabul eder belki...Rabbim razı olsun canım senden. :)))

Canım Allah senden de hepimizden de razı olsun inşallah dualarımız kabul olacak, Rabbim nasip etmeyecek olsa dua etmeyi de nasip etmezdi :)) dua topiğinde sırası gelen arkadaşlara dua ediyoruz ben hemen duamın arkasına sizleride ekliyorum :)))))))))

testte negatif görünce çöktüm tabi ama eşimde erken erken çıkmaz diye beni tekrar heveslendiriyor eee 20 sinide atlattım hala kırmızıda gelmedi Rabbim büyük artık beklemedeyiz :))) hayırlı vakti zamanı gelince verir elbet

eminim o paha biçilmez duyguyu sende yaşatacaksın birgün bize heyecanla bekliyoruz

Son düzenleme:

ikizler39, canım yaa, aynen katılıyorum düşünce ve de hislerine. Rabbim gönlüne göre versin inşaAllah!.. :)))

Bozma moralini güzel arkadaşım mrvb. Aynen dediğin gibi vakti saati gelince verecek güzel Allah'ım!.. Hayırlısıyla inşaAllah!..

Bütün güzellikleri hakeden güzel insan mrvb, istediğin güzellikler, güzel gönlüne dolsun. Yolunu güzellikler aydınlatsın. Güzel yuvanı güzel çocuklar şenledirsin!... :))) :))))

Bende bu hafta başından beri sizlerleyim ama sanki uzun yıllardır tanıyor gibi hissediyorum ve iyikide denk geldim böyle bir topiğe çok motive oluyorum buradayken bakalım benim kırmızılar bitti çalışmalara başlıyoruz bu motivasyonla artık bebişimizi bekliyoruz ama sanırım sen bu ay müjdeyi vereceksin gibi geliyor bana inşallahaaaaa tabikide

Bütün güzellikleri hakeden güzel insan mrvb, istediğin güzellikler, güzel gönlüne dolsun. Yolunu güzellikler aydınlatsın. Güzel yuvanı güzel çocuklar şenledirsin!... :))) :))))

ayyy canım benim Allah razı olsun ben senin gibi içimden geçenleri kelimelere dökemiyorum ama gönlümde çok güzel hayırlı şeyler istiyorum senin için; Rabbim dualarımızı kabul etsin, amel defterlerimizi kapatmayacak arkamızdan Yasinleri eksik etmeyecek evlatlar versin inşallah

mrvb ciğim, bence gayette güzel döküyorsun kelimelere :))) Bu güzel dualarına karşılık bana da AMİİİNNN !.. demek düşüyor ancak.

ne yapiyormus bakayım benim dostlarim kızlar cuma akşami kuran okuyayim dedim siz geldiniz aklıma arkadaslarimada dua edeyim dedim telefon dan bi açıp bakayım dedim selam vermeden gelemedim okuyayım gelirim canlar geçmiş e bakmadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…