Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

Ben geldiimmm sonucumu aldım pozitif kağıtta 49,9 pozitif yazıyo şaka gibi

Maden dağı dumandı deloyloy deloyloy
Deloyloy deloyloy digel yarim
Yolu dolam dolamdı le
Deloyloy deloyloy digel malım

Rabbim sağlık, sıhhat ve hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin ve darısı bu topikte bulunan bütün güzel anne adaylarına olsun inşaAllah!..

nisanbu, öncelikle tekrar hayırlı olsun!..
sonra da Safer ayı meselesine gelelim. detaylı anlatırsam sıkılırsınız canım ama kısaca söyleyim. Bu peygamberimizden önce Mekke de yaşanan bir hurafe bu, yani aslı yok.
araplar o dönem buna inanıyordu.Sebebine gelince araplarda 4 tane haram ay vardır. (Zilkâde, Zilhicce, Muharrem, Receb).bu ayların 3 tanesi peşpeşedir. Muharremden sonra safer ayı gelir. bu aylarda araplar kan dökemez, haram işleyemez, haksızlık, yağma vs. yapamazlardı. bu süre onlara uzun geldiği için bazen Safer ayını Muharremden öne alır (kafalarına göre) ve bütün hakszılıkları yağmaları yaparlardı.bu kötülüklerle hazırlıksız karşılaşan insanlar,İşte bundan dolayı safer ayına bela ayı demişlerdir.İslamla alakası yoktur.

kızlar sonucum geldı 533.89 cıkmış yanı 7 gun gecıkmeye bu sonuc normalmı kızlar?

ilktoscuğum, 3 günü 5 günü önemli değil orda önemli olan 2 günde 1 en az üçte bir oranında artması ya da daha fazlası.Seninki normal artmış gayet iyi bir sorun yok canım.Hadi hayırlı uğurlu olsun bebeğin inşaAllah!..

reoc, nerelerdesin, nasıl canım? bir kaç gündür seni göremiyorum.Özlettin kendini... :))

Buradayım canım, buradayım.Dün akşamdan beri size bir şeyler yazacağım, bir türlü nasip olmadı.Akşam eşim gelince tam yorum yapmak üzereyken kapatmak zorunda kaldım.Az önce de telefon çaldı, bir türlü yazamadım.Tebrik ederim bu arada.Bebecik hayırlı olsun.Tekrar hamile kalmışçasına heyecanlandım Değerine üzülme sakın.Benimkini hatırlarsın belki.Düşük çıkmıştı; ama sonraki tahlilde 3 katına çıkmıştı.Beni hemşire de korkutmuştu.Sen hiç aklına getirme böyle şeyleri. Bebişe odaklan sadece. İlk hamilelik mi?Ne zaman niyetlendiniz bebeğe?

nisanbu minik misafirin hoş geldi.Kutlarım canım.Çok sevindim.Allah kucağına almayı da nasip etsin.

reoc sağol canım ya.ilk görünce şok oldum zaten.bir de dışgebelik tecrüben olunca daha çok korkuyorsun. Allah nasip ederse ilk olacak inşaAllah!.. Geçen yıl dışgebelik geçirmiştim. 10 aydırda deniyorduk.Kısmet bu ayaymış hayırlısı Rabbimden

nisanbu arkadaşım çok sevindim bak sana demştim yarın güzel haberleri alıcaz diye:)) darısı ocakta baan ve diğer arkadaşlara olsun inşallah..

Son düzenleme:
kızlar meraba..ben adetimin 16,17,18,19ncu günlerinde ovulasyon testi yaptım ; hepsinde bariz pozitif çıktı.4 gündür yumurtlayamamya değilmi?

benim adet döngüm 25-26 gün falan..acaba diyorum adet yaklaşıyorda onun pozitifimi? çünkü adete yaklaşık hep pozitif çıkıyor...ben hamilelik sanıyorum sonra kırmızılar geliyor hemencecik.bi umut içimi kapladı ama yine yıkılmamak için kondurmuyorum.yorumlarınız nedir?

Canım teşekkürler hepımız sağlıklı bır şeklide bebeklerımızı kucaklarız ınsallah.senın degerlerın nasıl ılerledı?tam olarak kesenı gorebıldınmı?

Kızlar Günaydınnn hepinize bebişler nasıl, annecikler nasıl, herkes iyi ve mutlu olsun. Dün ne fark ettim, geçen ay adetim 3 gün gecikmişti, muhtemel beklentilerim yüzünden. Sonra bu ay erken geldi ya ama geçen ay gecikmeseymiş bu ay 16sında gelmesi gerekiyormuş. Benim bu ay 14ünde geldi ya eh o gün patrona tartışmıştım stresten erken geldi. 16sı yerine 14ünde geldi. Yani aslında anormal bir durum yokk. Ben de yerleşme falan hayalleri kurdum yok yawww herşey olması gerektiği gibi aslında. Sadece 1 gün sürdü. Bence bu da benim kendimi yerleşme kkanaması diye avuttuğumdan tam sökülmedi. Yani beyin bunu engelliyor, ya da geciktiriyor. Yani uzun lafın kısası bu ayı bi güzel kaçırmış oldum.

Canım sen geç kalmışsın ovilasyon için 25,26 ysa 12.13. de yumurtluyo olabilirsin benimde aynı döngü ben adetin 7. günü başladım takibe 13. gün yumurtladım boş geçirmemiştim..çift çizgi demek pozitif demek değil canım ilk çıkan çizgiden koyu veye aynı koyulukta olacak..hem yumurtladığn gün kasıklarında ağrı bide akıntın olur onun takibini yap

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…