Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

karnımda pıt pıtlarla sırıta sırıta geldim kızlarrr bu hafta miniğimizin minik kalbini gördük hatta pıt pıtt duydukkkk ayy size anlatamamm saf gibi oldum oracıkta sizlerinde dediği gibi rabbim ne verirse güzel verir rahat olmak lazım sanırım sizler iyiki varısınızzzzzz
İğdeçiçeğimm allah bir avazda kolay bir dopum nasip etsin inşallah hayırlı haberlerini bekliyoruz hep beraberrrr
LAvinyamm canım arkadaşım inşallah bende aranıza katılıyorum senide çok özlemiştim ne iyi oldu bu bebişşş

Hadi gözün aydın canım. :))
Eminim şu an ayakların yere basmıyordur. Yaşadıklarına inanamıyorsundur. Ve kendi kendine aptal aptal sırıtıp duruyorsundur. :)))
Canım arkadaşım yaa!.. İnan inan hepsi gerçek. Şuan senin için de, Rabbimizin çok güzel bir mucizesi var. Bu güzel mucizeyi sen de yaşayıp, göreceksin. Zaman zaman onun için endişelenecek ve korkacaksın. Ama sonra O minik pıt pıtların gönlüne verdiği huzuru, mutluluğu, doya doya yaşayacaksın inşa-Allah!.. Canım arkadaşım, Rabbim hayırla versin, başaca versin inşa-Allah!..

hayatında duyabileceğin en güzel sesi duydun canım benimm..maşallahhh kuzuma benim... güzel günlerrrrr seni beklerrrrrrr

Doğuma gidiyoruz arkadaşlar. dün kontrole gittik açılma yoktu. O nedenle dr.um suni sancı ile doğum önerdi. Dualarınızı bekliyorum. Allah'a emanet olun ve hakkınızı helal edin.

Doğuma gidiyoruz arkadaşlar. dün kontrole gittik açılma yoktu. O nedenle dr.um suni sancı ile doğum önerdi. Dualarınızı bekliyorum. Allah'a emanet olun ve hakkınızı helal edin.

canııımmmmm benimmm..Dua ediyorum inşallahhh en kolayı ile bir avazda doğurursun..kalbim seninle...aramak istiyorum seni ama müsait olamıyacağın için arayamıyorrumm..çok meraktayım:) hadi canım az kaldı kuzuna kavuşmana..Rabbim yardımcı olucak sana...

Rabbim bi avazda kurtarsin insallah.okuyunca dogumum geldi gozumun onune.tuylerim dike diken oldu.sag saglim kavusun yavrunla birbirinize.

berkuncum bir kaç gün önce iğdeçiçeğinden duydum ve topiğe girip yazmak için sabırsızlandım resmen çok çok çok sevindim kelimelerle ifade edemiyorum gerçekten Rabbim tamamına erdirsin sağlıklı hayırlı bir evlat olsun inşallah halay çeken olmamış mı ben mi görmedim yoksa :)

İgdem çiçegim inş Saglıkla kucagına almışsındır bebişini dogum hikayeni sabırsızlıkla bekliyorum öpt seni .

Canım arkadaşımmm Allahım en kısa zamanda sanada göstersin inşallah hiç ummadığın bir anda oluveriyor sen de olayı akışına bırak bakalım belki öyle olur
Bu ay biraz talihsiz başlamıştı ama çok iyi bitti bu ay evimize hırsız girdi ben ona üzülürken hamile olduğumu öğredim her şerde vardır bir hayır derler ya bizimkisi de böyle oldu sanırım.
Birde bilmem onun bir faydası oldu mu ama ben bu ay her gün 3 4 adet hurma yedim bir arkadaşım duymuş denemişti oda bizler gibi çok istediği halde olmuyordu bebeği biri önermiş onada hurmayı o yediği ay hamile kalmıştı bende ondan esinlendim o ay hurma yedim hep bende hamileydim bilmiyorum belki vakit zaman belki bu hurmanın bir faydası oldu ama o yada bu allahım sanada daha fazla aratmaz inşallah arkadaşım yaaa gönülden diliyorum rabbimden en kısa zamanda karnını doldursun sonra kucağını doldursun rabbim dileklerini bir an evvel yerine getirsin inşallah arakadaşım

Rabbim bi avazda kurtarsin insallah.okuyunca dogumum geldi gozumun onune.tuylerim dike diken oldu.sag saglim kavusun yavrunla birbirinize.

İgdem çiçegim inş Saglıkla kucagına almışsındır bebişini dogum hikayeni sabırsızlıkla bekliyorum öpt seni .

Öncelikle güzel dualarınız için hepinize çok ama çok teşekkür ederim. Dilerim Rabbimden herşey gönlünüzce olur.
Şuan iki haftalık bir oğluşum var. Birbirimize uyum sağlamaya çalışıyoruz. Biraz yorucu bir süreç, ama yüzünde oluşan en ufak bir gülücük her şeyi unutturuyor insana. Rabbim isteyen herkese nasip etsin bu duyguyu inşa Allah!..

Doğum hikayeme gelince ayrıntılara girmeyeceğim ama çok hoş değildi. Suni sancı ile normal Doğum esnasında bazı riskler oluştu. Bu nedenle sonrasında sezaryene dönmek zorunda kaldık. Bebeğimi kaybedeceğim diye çok korktum. Allah'tan dr.um çok iyiydi. Önce Rabbim'in sonra Dr.umuzun sayesinde ikimizde sağ salim atlattık bu süreci. Bebeğim doğduktan hemen sonra daha dikişlerim bile atılmadan onu getirip bana gösterip koklattılar. O koku ölsem de burnumdan gitmez artık. Bebeğim cennet kokuyordu kızlar. Rabbim cennetinden mis kokulu bir melek yollamıştı bana. Çektiğim acıların, üzüntülerin hepsi orda bitti. Hatırladığım en son şey bu, sonrasını hatırlamıyorum.

canııııımmmmmm benimmmm çok duygulandım ben bitanem yaa..Rabbim sana dünya tatlısı oğluşuna eşine sağlıklı hayırlı ömürler versin birlikte...analı babalı büyütsün..ne güzel yazmışsın ne güzel betimlemişsin meleğinin kokusunu:) çok etkilendim vallahi...çok mutlu oldum çok şükür kurtuldun bundan sonrası seve seve mutluluk ve huzurla sağlıkla büyütmen...seni ve mis kokulu oğluşunu çooo öpüyorummmm..

canım benim oluşunu sağ salim kucağına almana çok sevindim. maalesef bazen hayal ettiğimiz gibi gelişmiyor olaylar hem o acıyı çekip ardından sezeryan olmana üzüldüm ama onu kucağına aldığında hissettiklerine değer bence her şey Allahım ona sağlık ve sizlerle birlikte geçireceği mutlu huzurlu uzun bir ömür nasip ettin bebeğiniz hayırlı olsun analı babalı büyütün inşallah. darısıda diğer arkadaşların başına :)

oyy oyyy oyyy teyzesi yer senin miss kokulunuu annesinin minik meleği gelmiş koynunda uyurmuş kıyamam size benn
İnşallah allah sağlıklı sıhhatli güzel bir ömür nasip eder yavruna analı babalı inşallah
Doğumda aksilkler olmuş ama atlatmışsın çok şükür arkadaşım çok çok geçmiş olsun bebişinin mis kokusunu çek içine annesi bizler içinde kokla

vay bee forumun başlarına baktımda bebek bekleyen arkadaşlar şimdi hamile kalmış ve hatta anne olmuş..çok duygulandım..Rabbim herkese nasip etsin inş.

iğdeçiçeğim gözünaydın canımm Allah analı babalı büyütmek nasip etsin canımm darısı topragın ve berkunun başına inşallah onlarda hayırlısıyla bebişlerini kucaklarına alırlarrr kızlarr benım bebişim de 3 bucuk aylı olduu günler nasılda geçiyorr yaa

Amin!.. Canım çok teşekkür ederim Allah razı olsun, güzel duaların için. Rabbim isteyen herkese sağlık sıhhatle ve hayırlısı ile nasip etsin inşallah!.. Amin!..
Senin bebişte kocaman olmuş maşallah!.. Rabbim güzel günlerini görmeyi nasip etsin sana da!..

Güzel anne nerelerdesin bebişini aldın kucağına sanırım elifin sana mutluluk sevinç getirsin arkadaşım en kısa zamanda doğum hikayeni bekliyoruz hadi gel anlat artık öpüyorum seniiii

kızlar ben doğum yaptım ALLAH ıma sonsuz şükürler olsunki oğluşumu kucağımıza aldık büyütüyoruz..bugün tam 30 gün oldu hepinize sevgiler rabbim olmayan herkese bu duyguyu tattırsın sezeryanle doğum yaptım halaaada iyileşmiş sayılmam.daha uzun yazacaktım ama paşa ağlıyor kusura bakmayın slmlar

Coldriverım, canım arkadaşım. Gerçekten de dediğin gibi. Bazen hayallerimiz ve yaşadıklarımız birbirinden çok farklı olabiliyor. Ama biliyor musun arkadaşım, anne olmak hayallerinde ötesinde bir duyguymuş. Oğlumun bir gülüşü bütün sıkıntılarımı, üzüntülerimi alıp götürüyor benden. O ağlayınca dayanamıyorum ve onunla birlikte bende ağlıyorum. ilk günler onu kaybetme korkusu çok baskındı. Çok korkuyordum oğluma bir şey olacak diye. Geceleri ağlayarak Rabbime sığınıp yalvarıyordum'' N'olur Allahım yavrumu sen esirge'' diye.
Şimdi bu güzel duyguyu yaşasınlar diye bekleyen ve İsteyen tüm arkadaşlara her aklıma geldiğinde dua ediyorum. Onların o hasretle bekleyişleri alımdan çıkmıyor. Kurban olduğum Rabbimin kimin duasını kabul edeceği belli olmaz. İnşa Allah duası kabul olanlardan oluruz.

Berkunum nerelerdesin, neler yapıyorsun? Seni de özledim. Hamilelik nasıl gidiyor? Şu yaşadığın süreçte evladın kendin ve sevdiklerin için aklına gelen hakkında hayırlı her şeyi iste. Bol bol dua et. Ve hamişliğin tadını çıkar. Şikayet etme tadını çıkar, ama nazlanabilirsin. :)))

Toprağım nerelerdesin, kızınla kavuştunuz mu, doğumun nasıldı? İnşa Allah sağlık sıhhatle her şey yolundadır. Güzel haberlerini bekliyoruz. Bizi sensiz ve habersiz bırakma canım.

Denizcim, gözün aydın canım arkadaşım!.. Allah yavrunu analı-babalı büyütmeyi nasip etsin inşa Allah!.. Rabbim sana ve oğluşuna hayırlı güzel ömürler nasip etsin inşa Allah!..

Son düzenleme:
Canım arkadaşım iyiyiz biz ne yapalım büyüyoruz ve ben her defasında onu biraz daha büyümüş gördükçe hayretler içerisinde kalıyorum elleri var ayakları var ne bileyim işte içimde bir melek var bunları hayal ederek günü güne ekliyorum birde cinsiyetini göstereydi keşke Bildiğin göstermemek için elinden geleni yapıyor bu hafta 16. haftanın içerisindeyim inşallah iki hafta sonra bir daha gideceğiz o zaman gösterir diye umuyorum Bende sizleri çok özledim her aklıma geldiğinde dua ediyorum her isteyene rabim taddırsın bu duyguları diye çok farklı bir psikoloji daha şimdiden annelik insanı deli gibi etkiliyor rabbim nasip eder dünyaya gelirse neler yaparım bilmiyorum.
Senin de dediğin gibi nazlanmada sınır tanımıyorum
Bu arada toprak kızını kucağına almış Maşallah çok mutlulular ama sanırım daha internetle çok fazla haşır neşir olamıyor ama analı kılı pek güzeller
Sende düşünme bebişine bişey olacak diye rabbim koruyor bebekleri sen anını yaşa bu günlerin geri gelmeyeceğini unutma onun için tadını çıkartmaya bak arkadaşım güzel oğluşunun nenaklarından öp benim için
Denizcim allahın izniyle kurtulmuşsun arkadaşım allahım sağlıklı sıhhatli analı babalı büyütmeni nasip eder inşallah öpüyorum senide

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…