Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

nasılsınız kızlar sanırım ben hamileyimmm az önce test yaptım pozitif çıktı dua edinde hatalı test olmasın

Toprakk nisann nerelerdesiniz bu gün kandada baktırdım ben 5 haftalık anne adayıyımm gelin arkadaşlarım sizlerle paylaşmak istiyorum çok çok çokkkk

canımmmm benim şimdi İğdeçiçeğimle konuştuk o söyledi valahhiiii içim öyle bir titredikiii nasıl sevindim nasıll aldığım en güzel haberdi vallahii..canım tarifi yok bu duyguların ve seniii nasıl iyi anlıyoruz..Rabbimin büyüklüğünü görmek bir kez daha,duaları geri çevirmeyişini ve hayırlı zamanda verişini görmek beni çok etkiledi bir kez daha..nasıl güzel bir haber bu.....

vallahi test çubuğun bariz belirgin bir çizgi gerçi kan testide yaptırmışsın..ohhh çok şükür..bundan sonrasi iğdeçiçeğimiz tavsiyeleri olur:) bende hamile olduğu İğdeçiçeğime söylemiştim ilk..bana canım benim bana"bak artık dikkat et,öyle yüksek yere uzanma,yat,yorma kendini...."gibi tavsiyelerde bulunmuştu:)...
vay beee Berkunum bize yetiştin ya ne diyim..İğdeçiçeği doğurmadan sen hemen sıraya girdin oh çok şükür..

hadii anlat bize eşin nasıl heyecanlandımı,,,ilk duyguların hisslerin nasıl...annenlere söyledinmi..dr gittiniz mi....

oyy oyyy oyyyy yerim kız seni ben:) Rabbim tamamına erdirsin inşallah...bize gelişmelrden haberdar et ....darısı diğer arkadaşlarımıza inşallahhhhhh

canım benim sende doğum yapmışsınn hatta ununu eleyip ipe asmışsın:) 2,5 aylık bile olmuş..maşallahhh..Rabbim kolaylık versin...analı babalı büyütsün inş..bir ara hikayeni okumak isterim bende...bende uzun zamandır girmedim foruma.. bugün berkunun haberini duydum geldim:)

berkunnnnnnn hamile berkunnnn karnın şişcek berkunnnnn miden bulancak başın döncek berkunnnnn olmadık şeye ağlayıppp tavuk anneye sarcakkkk berkunnnnngöğüslerin büyücekkkk berkunnnnngeceleriiii iki saatde bir wc yi su yolu yapcan berkunnnn karnın büyücek yatarken sağamı yatsam solamı derken sabah kendini bacakların eşinin kıçında sen yatağın ayak kısmında bulucan berkunnniçindeki gazı hareketini bebişin hareketini sanıp sevineceenn berkunn dr gitmeyi her ay dört gözle bekliycen berkunnn hergün büyüyen karnına aynada bakıp sevip durucan berkunbir an önce zamanın geçmesi isteyip iş yerinde takvime bakıp duracan berkunen önemlisi çok önemlisi sende inaşallahhh ANNE olucaksınnn BERKUNNNNN

Ayyy toprağımm tontiş mi olacamm ben olsun uykusuzmu kalacam kalayım ben kaşındım derim Bebeğim oralarda olsunda bırak ben yorulayım nasıl istedik biliyorsun sende allahım daha da fazla bekletmedi çok şükür ki bende sizler gibi hamileyim artık arkadaşım çok şaşkınım daha bu gün yeni yeni atıyorum şaşkınlığımı üzerimden
Eşime çok daha güzel süprizler yapmak isterdim ama tam onun işten çıkacağı sattae denk geldi benim testi yapmam o eve geldiğinde ben ağlıyordum zaten korktu haliyle ne var ne var diye üzerime atladı bende testi gösterdim sonra sarılıp ağlaştık bir güzel sonra hemen nöbetçi eczaneyi bulup bir kaç ayrı marka test daha aldık hani yanılmış olmayalım diye hepsi pozitiffff yani böyle oldu halada ikimizde saf gibiyiz sanki aylardır bekleyen biz değilmişiz de ilk defa denemişiz olmuş gibi hissediyorum ama sana mutluğumu tarif bile edemem.
Bende aynı senin gibi oldum toprağım bir dahaki ay tedaviye başlayacaktık bi baktımki aaa bizim sıpa gelmiş konmuş yuvasına o bi gelsin ben ona yapacağımı biliyorum

Fıstıklar ne çok güzel haber gelmiş hepinize bebeklerinizle sevdiklerinizle Allah uzun ömür versin ben artık kapadım bu konuyu olmuyor kızlar zaman da geçiyor sayfadan da bu yüzden ayrıldım hem kendimi üzüyordum hem de sizlerin yanında şımarıklık gibi gelmeye başlamıştı sonuçta bir kızım vardı şimdi artık şükrediyorum demek ki buymuş alınyazım Allah kızıma uzun ömür versin diyorum. Sizleri çok özledim hepinizi kocaman öpüyorum.

Ablacımmm nasılsın bak bizlere neler oldu senide hem çok merak ettik hem çok özledik en sona ben kaldım bende bir anne adayı oldum inşallahhh bizi yalnız bırakma ablamm gel konuşalım sohbet edelim sen bize ablalık et allahım kızına uzun ömürler versin sizlere bağışlasın şımarıklıkda değil ayrıca öğle değerlendirme kendini olsaydı süper olurdu ama var herşeyde bir hayır üzülme lütfen öpüyorum seni kocamannn

İkizlerim, güzel arkadaşım, kaderdaşım! Çok ama çok özledik seni!.. O kadar çok aradık, o kadar çok bekledik ki, seni burda anlatamam. Çok şükür sağlık haberini aldık. Kendini sakın üzme, biz hepimiz seni çok seviyoruz. Sana her zaman ihtiyacımız var.
Rabbim sana, eşine, kızına ve tüm sevdiklerine hayırlı güzel ömür versin inşa Allah!.. Canım arkadaşım, her daim dualarımdasın.
Aramıza tekrar hoş geldin!!! :)))

ikizleerrr abammmm seni çok özledim bennn:) vallahi bazen gün içerisinde bile aklıma geliyodun...inşallah herşey yolundadır hayatınızda...mutlu yuvanızda huzurlu sağlıklısınızdır inşallahhh:) herşeyin hayırlısı artık..Rabbim bizler için ne hayırlısı ise onu veriyor sonuçta..kendine çok iyi bak..seni çokkk öpüyorum bennnnnn

berkuncan tebrikler naasıl sevindim bilemezsin allahım hayırlısıyla sağ salim kucağına almayı nasip etsin bu arada benim kızım 20 sinde 4 ayı bitirecek çok güleryüzlü bir bebek sürekli gülüyor . beni üzmüyor derdinide anlatıyor uykusu geldiğinde eeee eeeee eeeeee diyor altını alırken e e e diyor çok egleniyoruz .

iğdeçiçeğim çok az kalmış çok heyecanlandım vallaha nasılsın canım iyimisin ? hayırlı doğumlar...

Oyyy yesinler senin kıznıııı bakalım bizde bu hafta sonu ilk doktor kontrolümüze gideceğiz inşallah bir aksilik yokturda bebeğimizi görürüz şöyle derin bir ohh deriz bakalım sabırsızlıkla bekliyorum cumartesiyi canım benim dua edin bize kesemiz boş çıkmasın bebişim sağ salim orada bize bakıyor olsun

anaaaaammm coldriver kızını yerim yer..demek eeee eeee diyo ayyy çok hoşuma gitti benim maşallhhhh ...

canım benim Allah'ın izniyle görüceksin inşallahhh bebeğiniiii...sonra pıtpılarını.......İnşallahhh rahat ol kuzum sen..

İnşallah canım yaa tahmin ediyorsundur benim stresimi sizler benden kıdemlisiniz haliyle inşallah cumartesi bi gelsede görsek bakalım sen ne alemdesin koca göbüşlü bişey oldun sanırım

canım benim bebeişinizle hep konuşun mutlaka ninni söyleyin . 20 günlükten beri ne zaman uykusu gelse başlıyor eeeeee eeeee demeye çok komik :)

İnşallah canım yaa tahmin ediyorsundur benim stresimi sizler benden kıdemlisiniz haliyle inşallah cumartesi bi gelsede görsek bakalım sen ne alemdesin koca göbüşlü bişey oldun sanırım

canım iyi düşün iyi olsun ben hep bebeğimi kaybederim korkusuyla geçirdim hamileliğimi kötü düşünceleri at kafandan çünkü çok zor geçiyor günler . bu gidişinde belki kalp atışlarını bile duyabilirsin ben 6 haftada duymuştum

Ayy canım arkadaşım ne güzel söyledin biz daha annelere bile söylemedik doktora gitmeden ne olur ne olmaz diye inşallah pıt pıtlarını duyar öyle geliriz süper olur gerçekten bu arada sizleri çok özlemişim yaaaa

Kızlar bakıyorum da eski günlerde ki gibi kaynatmışsınız dün. Dialogları görünce çok mutlu oldum. Berkuncanım, coldriver'a katılıyorum bende. Hiç bişeyden korkma canım. Yaşadığın her anın keyfini çıkar. Çünkü gebelikte yaşanan her anın bir tekrarı yok. Bir de Rabbimiz çok zengin. O nedenle Seni yaratandan bebeğin ve ailen için iste isteyebildiğini canım. Arşın kapıları senin için ardına kadar açık. Hiç bir duan geri dönmez. Aman güzel şeyler iste, kötü şeyleri asla düşünme ve dile getirme ki, dua yerine geçmesin. Sıkıntı çekerken bile mutlu ol, çünkü o sıkıntıyı yaşamak isteyen o kadar çok kadın var ki, bunu sakın unutma. Sana bu güzel nimeti veren Rabbe şükrederken de, yüreği evlat hasretiyle yanıp tutuşanlara bol bol dua et.
Coldriverım, bakıyorum cennet ayağının altında. Ne mutlu sana ve tüm annelere. Rabbim bu güzel duyguyu hep yaşatsın sana inşallah!..
Toprağım zamanın azalıyor artık, bol bol dua canım. Hamilelikte ne dua edersen yavrun öyle olurmuş. Hayırlı olan herşeyi iste Allah'tan. isteyebildiğin kadar iste Alemlerin Rabbi'nden. O Ğani'dir ve kudreti sonsuzdur.
Ve sevgili hamişler son bişey, son ay hakikaten zorluyor, o nedenle bu günlerin keyfini sürmeye bakın. :)))
KOCAMAN ÖPÜLDÜNÜZ... :)))

canımmm benim arkadaşlar çok doğru şeyler demişler..stress yapmama konusunda...valla bişey diyim mi benimde hatta seninde Rabbim öyle bir zamanda verdiki bebeklerimizi ....o yüzden ben hamileliğim boyunca herşeyimle Rabbime teslim oldum ona güvendim..öyle bir zamanda verdiki çünkü "evet biz yaptık plandık şu günlere denk getirdik ve hamile kaldım diye bişey olmadı.."veren O hayırlısı veren O bizim için ne iyi olucaksa o...o yüzden ben öyle rahat geçirdim ki....ilk hamile kaldım öğrendim iş yerimdeki arkadaşlarım bana"dur bi dr gir bakalım boş mu içinde bebek var mı "diye cümleler kullandılar..doğruydu dedikleri ama ama ben Rabbime güvendiğim için içinde hüsnü kuruntu yapmadım...

hareketlerimi sınırlamadım..tatilede gittim denizede girdim yüzdüm..yürüdüm..hareket ettim bol bol...ben taramalarımı bile yaptırmadım:) Rabbimden gelen herşeye razıyım dedim..eşim benden daha stresli geçirdi inan..dr.her gittiğimizde benim aklıma gelmeyecek şeyleri o düşünüp stress yapmış:)ben şu psikoloji girmedim"zor buldum kaybetmemeliyiz bidaha bulamam" aksine" Rabbim verdi herşeyin zamanının sebebi var " diye düşündüm..

Ve Berkuncum çok uzun konuştum biliyorum ama rahat ol..kötü şeyler düşünme..ve Verene güven...

hamileliğin başındasın inşşallhhh güzel rahat geçirirsin..İğdeçiçeğinin dediği gibi şu an çokk özelsin..Herşeyinle koruma altındasın..çünki içinde Can taşıyosun..tertemiz Rabbimizin ruhundan üflediği bir can:)

benim göbeğim çıktı evet :) beslenmeme çok dikkat ettim..gereksiz şeyler yemedim...ölçülü ve sağlıklı şeyler yedim..yiyorum....makarna pilav beyaz ekmek tatlı şeker hep uzak kaldım...şekerimi meyvelerden kuru meyvelerden aldım..kuruyemişimi ölçülü yedim....sabahları iki dilim tam tahıllı ekmek onun dışında ekmek yemedim...ve inan günün hiç bir saatinde öyle deli gibi açlık hissetmedim..bol su ve yürüyüş yapıyorum...Sende dikkat et canım rahat hamilelik ve rahat doğum için önemli bence...çok öpüyorum ve güzel haberlerini bekliyorum..

canımmmm benim o kadar güzel şeyler yazmışsınki içim huzurla doldu...:) dualarım seninle doğum hikayeni bekliyorum..:) İnşalahhh bize çok güzel rahat geçen bir hikaye yazacaksın...

kızlarrrr berkuncanımmm ne kadar sevindimmm canımmm Allah şükür sende artık anne oluyorsunn Rabbim tamammına erdirsin inşallahhhh berkunun haberi canlandırmış topiği yeniden bir arada görmek cokk güzell ikizler abla bile gelmişşş iğdeçiçeğim 40. haftalık olmuşşş topragın karnı kocaman olmull ayy ayyy ne güzelll
kızlarr benim bebişimm de 2.bucuk aylık olduuu Allahım ne güzel bır duyguymus anne olmakk bır okdarrda zor ve yorucuymuşşş...Rabbim tüm anne olmak isteyenler nasip etsinnn inşallahh

Biz beklemeye devam ediyoruz. dün doktorumuzu ziyarete gittik. Bebişin suyu azalmış, hemen nst ye bağladılar. Herşey normal çıkınca eve yolladılar. Bakalım pazartesi erkenden yine gideceğiz. Hayırlısı inşa-Allah Rabbimizden. Dualarımdasınız arkadaşlar. N'olur sizde beni dualarınızda unutmayın!..
Hepinizi öpüyorum... :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…