Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

Kız oğlan fark etmez evlat evlattır sağlıklı olsun yeterki :)

hakikaten nerden nereye er geç hepimizde mutlu sona erişmişiz bu zor günlerimde beni hiç yalnız bırakmadın canım arkadaşım hem tecrübelerini paylaştın hem o güzel gönlün duasını aldım herşey için teşekkür ederim tekrar Allah razı olsun mis kokulu iğdeçiçiğim

Hele o okuna dualar.... Onun tadi bambaskaydi icten ve samimi birbirini hic görmemis tanimamis olarak o istekle okunan dualarin tadi bambaskaydi.. Er yada gec hepimiz kavustuk duamiza hepimizinki kabul oldu Allah istegen dilegdn herkese nasip etsin...

İğdeçiçiğinin rüya yorumlarını da hiç unutmadım ben maaşallah

Kızlar Merhaba
Uzuuuuuuuun aradan sonra tekrar yazıyorum. Ben burda ilk dönem Hamiş olanlardanim☺o zamandan bu yana topik bayagi kalabalıklasmis. Ama çok güzel paylaşımlar oldu burda haliyle çekildi dualar edildi igdecicegimin o müthiş rüya yorumlari ne günlerdi yahu.

lavinia nasılsın arkadaşım bende çok uzun zaman sonra geldim aranıza
mrvb arkadaşım nasıl sevindim adına anlatamam şimdiye kadar doğum olmuştur seninde allahım hayırlı evlat etsin canım benim
iğdeçiçeğim senide özledim ne zamandır konuşamıyoruz
bende doğumumu yaptım sekiz aylık dünya tatlısı bir oğlum var inşallah
çok heyecanlı süreçler geçirdik hep birlikte buralarda sonra hemen hemen herkes birer bebiş aldı eline onlarla oyalanırken buralara uğrayacak vakit bulamaz olduk özledim hepinizi her kesin samimyetini öpüyorum hepinizi dostlar

güle güle büyüt paşayı kocaman olmuş :) bnmde bir prensim var gün sayıyoruz daha 7 haftamız var teyzeleri dua edin :)

Merhaba kızlar! :) Hepinizi çok ama çok özledim. Oğlum Talha 15 aylık oldu. Bıcırık çok yaramaz bi görseniz, anlatamam. Size haberlerimiz var.
Geçtiğimiz Mayıs ayında 2. bebiş için tekrar tedaviye başlamayı düşünüyorduk ama bizim kuzucuk biraz rahatsız, onunla uğraştığımız için biz de tedaviyi hazirana erteledik. Ancak beklenen kırmızılar bir türlü gelmedi. Bir de baktık ki, Rabbimiz tedaviye gerek kalmadan 2. evladı bize verivermiş. Evet arkadaşlar 5 haftalık hamileyim, oğlum abi oluyor.
Hepinizi kocaman, ama kocaman öpüyoruz.

Ayyyy çok sevindim canım hayırlı olsun Rabbim kucağına almayı da nasip etsin o ay senin hamile kalman nasipmiş demekki tedavi olsaydın tedaviden derdin bak nasip olunca tedavisiz de oluyor ben henüz Birinci'yi doğurmadım ama ikinci de kendiliğinden nasip olur inş darısı bulaşsın dua et bize de Talha abi oluyooooor, talha abii oluyoooor :))))

Sağol canım. Allah dileyen isteyen herkese nasip etsin inşa-Allah!.. En kısa zaman da görüşelim inşa-Allah!..

kızlar kızlarrr merhabalar berkuncanım cok teşekkür ederım canımm alllah daha ıyı etsın bende ıyıyım cok şukurr benımm oglusumda 22.ayını doldurdu ...kızlarr bu ay benım ıcın okdar karısık gectıkı uzun uzun anlatamaycam vallaaa bende allah tarafından bu ay 2.bebısıme hamıle kalmısımmmm benımde oğlum abı oluyorrr

Xanax22 nasılsın çok uzun zaman oldu görüşmeyeli hayırlı olsun diyelim mi ikinci bebis yoldami bende hamileyim arkadaşım:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…