Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

Kızlar hepinize merhabaaa toprağımm can arkadaşım senin senaryolar ne iyiyimiş oylee hahaha çok güldüm vallahaa canım malesef ben hala urfadayım misafirhanedeyim internetim yok onun için giremiyorum aranıza hala kadro işlemlerini tamamlayamadılarki tayin istesek artık bayramdan sonraya kaldı sanırım bayramda bizde eşimle tatil yapmaya karar verdik kaç zamanın özlemi var memelekete gitsem eşime vakit ayırmam çok zor olacak bizde bayramı kendimize ayırdık, benim durumum az çok belli sende durumlar nasıl bebişin içinde dolaşıp miğdeni bulandırmaya devam ediyormu yoksa uslandımı, Karnın beli olmaya başladımı, Cinsiyetiniz bellimi gibi milyon tane soru sorabilirim sanaa................

Mrvb Kuzum bu sınıfın tembelleri seçiyorum kendimizii sınıfta kaldık 2014 topiğini biz açalım bari :)

İğdeçiçeğim sana da bir türlü dönmek nasip olmadı sen nasılsınn paşan nasıl tekmeliyordur seni artıkınnn oyy teyzesi yer onun topak ayaklarınıııı..........

Nisanımm ayy nasıl bir senaryo böyle buu bu yola çıktığımız gün ne hayallaerin vardiı şimdi onlar artık senin hyallerin değil hayatın oldu allahım sana ve evladına güzel hayırlı bir ömür versin senide bebişinide ayrı ayrı öpüyorum.....
Diğer güze anneler isimlerinizi hatırlayamadım diye kızmayın bana hepinize kocaman öpücükler sizleri çok özlediimmmmmm.......................

hayırlı olsun canım Allah sağlıkla, analı babalı büyütsün inşallahhh.. darısı bizee olsun :KK16:

lavinammm canım benim seninde az kaldı pırtlamana:) seninde hikayeni okuyacaazzz ve duygulanıcaz..inşallah kolay olur doğumlarımız.....
anacım iş yerindede hamile bayan arladaşlar pıt pıt izine ayrılıyolar..sonra bir haber geliyo doğum yapmışlar..zaman çabuk mu geçiyo geçmiyo mu anlamadım valla.....

ama zamn geçicek berkun, mrv de katılacak aramıza ve artık burda "kızzzlarr benim bebek çok gazlı çıktı, ayyy yemiyo bişey napabilrim..,uyumuyo ,kızlar işe giderken arkadam ağladı bende iş yerimde ağlıyorummmm:), ateşi çıktı,dişi çıktı..."artıkkk sohbetler böyle olucak.....ama o zaman ben erinmeden milyon sayfanın içinden bulup çıkarıcam her birimizin" kızlar bu ay fosss regl oldum, yumurtlama günüm galiba çalışıyoruz,test günüme üç gün kaldı,gel bebeşim artık ...."yazılarını bulucammmmmm:KK52: hep birlikte "heeeeeeey gidi günlerrrrr heyyyyyy"diycez bi tarafdan çocukları emziriken bir gögüs her daim dışarada :KK52: ....bir hayal edin kendinizi ayyy çok komik geldi bana :)

toprakcımm evet yaa benimde vakit yaklaşıyor heyecan sarıyorr benide yaklaştıkca ama rabbime binlerce şükürler olsun bu günlere kadar gelebildim çok stresli bi hamilelik geçirdim dogrusu cok şükür geride kaldı o günlerr bu günlerimin tadını çıkarmaya çalşıyorum ama sanki şimdide cok hızlı geçiyor zaman valla demedi demeyinn 7 .aydan sonra birden bi büyüme başlıyor ve zman cok cabuk geciyorr ...önceden saatleri sayardım her gün benim için okadar önemliydiki 1 gün daha geride kaldı diyee diye geçirdim...
hayırlısıyla nisanbunun günlerine kavustugumuzuda görürüz hepimizzz :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Kızlar hepinize merhabaaa toprağımm can arkadaşım senin senaryolar ne iyiyimiş oylee hahaha çok güldüm vallahaa canım malesef ben hala urfadayım misafirhanedeyim internetim yok onun için giremiyorum aranıza hala kadro işlemlerini tamamlayamadılarki tayin istesek artık bayramdan sonraya kaldı sanırım bayramda bizde eşimle tatil yapmaya karar verdik kaç zamanın özlemi var memelekete gitsem eşime vakit ayırmam çok zor olacak bizde bayramı kendimize ayırdık, benim durumum az çok belli sende durumlar nasıl bebişin içinde dolaşıp miğdeni bulandırmaya devam ediyormu yoksa uslandımı, Karnın beli olmaya başladımı, Cinsiyetiniz bellimi gibi milyon tane soru sorabilirim sanaa................

Mrvb Kuzum bu sınıfın tembelleri seçiyorum kendimizii sınıfta kaldık 2014 topiğini biz açalım bari :)

İğdeçiçeğim sana da bir türlü dönmek nasip olmadı sen nasılsınn paşan nasıl tekmeliyordur seni artıkınnn oyy teyzesi yer onun topak ayaklarınıııı..........

Nisanımm ayy nasıl bir senaryo böyle buu bu yola çıktığımız gün ne hayallaerin vardiı şimdi onlar artık senin hyallerin değil hayatın oldu allahım sana ve evladına güzel hayırlı bir ömür versin senide bebişinide ayrı ayrı öpüyorum.....
Diğer güze anneler isimlerinizi hatırlayamadım diye kızmayın bana hepinize kocaman öpücükler sizleri çok özlediimmmmmm.......................

canımcım sen kocandan uzaksın seninki tembellik sayılmaz ama bnm ki yanı başımda 1,5 yıldır gün aşırı devam ama tık yok yani ben tembelin daniskasyım :KK43:(((((

canım sağlıcakla kucağına al inşallah ama şunu da söyliyim erkek çocukları geç geliyor
30 ağustos da doğuracak tim 5 eylülde geldi on günü de dolduruyor yani bilgin olsun bi kere daha düşün derim

ne 5 eylül bu ya ben 4 eylülde doğurdum neyin kafası bu :) uykusuz ken yazmışım heralde doğurduğum günü yanlış yazmışım bu arada Mevlüt okuttuk kızlar ondan giremedim telefondan giriyorum topige resmi burdan nasıl yüklerim ki

kızlarrr günaydınnnnn..

gününüz mutlu bereketli geçsin canlar....

nisanım,berkunum,iğdeçiçeğim,yeşim,mrv.coldriver,lavinaaaaaa herkesiii öpüyorummmmmm

canlarim gecenin bu saatinden herkese selam olsun :) hepinizin bayramini kutluyorum :)utku da ellerinizden öper

Selam kizlar.gecmis bayraminiz mubarek olsun.daha nice bayramlara insallah.ben 11ekimde oglumu kucagima aldim cok sukur Rabbim bu yolda kimseyi oyalamasin darisi diger hamislwein basina insallah.Allah olmayanlarada versin insallah.

Selam kizlar.gecmis bayraminiz mubarek olsun.daha nice bayramlara insallah.ben 11ekimde oglumu kucagima aldim cok sukur Rabbim bu yolda kimseyi oyalamasin darisi diger hamislwein basina insallah.Allah olmayanlarada versin insallah.

canımm Hayırlı uğurlu olsun ..Rabbim analı babalı büyütsün inşallahhh....sağlıcakla büyüt:)

selam kızlarrr buralarda kimselerr yokk benn doğum iznime cıktımm evde yım hazırlıklara başladımm artkk çantamıı filan hazırlamaya başladımmm vakit yaklaşıyorr dualarınızı esirgemeyinnn kızlarrr :KK34::KK34:

Kızlar ben dogurdum :-) 20 ekim de kızımı aldım kucagıma darısı başınıza spinal sezeryan ile dogum yaptım çok kolaymış ayrıntıları paylaşıcam sonra sormak istediginiz bişi varsa cevap verebilirim öpt

Kızlar ben dogurdum :-) 20 ekim de kızımı aldım kucagıma darısı başınıza spinal sezeryan ile dogum yaptım çok kolaymış ayrıntıları paylaşıcam sonra sormak istediginiz bişi varsa cevap verebilirim öpt

coldriver hayırlı olsunn Allah sağlıklı uzun ömürler versinnn:KK9:

selam kızlarrr buralarda kimselerr yokk benn doğum iznime cıktımm evde yım hazırlıklara başladımm artkk çantamıı filan hazırlamaya başladımmm vakit yaklaşıyorr dualarınızı esirgemeyinnn kızlarrr :KK34::KK34:

oyyy hadi heyecanlı bekleyiş başladı desene:)hazırlık yapmak doğum çantasını hazırlamak için sabırsızlanıyorum bende..keyfini çıkar canm son haftaların göbüşde bebeğinle...

canımmm benim Allah analı babalı büyütsün..Bahtı açık olsun kuzunun..
en kısa zamanda hikayeni okumak isterim..
sorcağım soruuuu şuu, ilk emziriken memenin çatlamaması için ne yaptın..yengemde tanık olmuştum kızın meme ucu parçalamaktan kanıyodu bebeğini doğru dürüst emzirememişti başta..çok canı yanıyodu..sen özel bişey yaptınmı

ayy cnm allah analı babalı büyütsün ewt detayları bekliyoruz

ayyy kızlarr Allah bebişlerinizi saglıklı bir şekilde büyütmeyi nasip etsinnn hayırlı ugurluu olsunnn darısı bizim başımızaa artıkk inşallah bizde hayırlısıyla buraya doğurdum diye yazarızz:KK1::KK1::KK1: aminnnn tekrarrr tebriklerrr:KK16::KK16::KK16:

X