Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

Canımmm her nedense bende sanki tedavi olmadan olmayacakmış gibi hissediyorum aslında çok istiyorum ama ilk zamanlardaki heyecanımı kaybettim diyebilirim bu arada geçirdiğim rahatsızlıkla ilgili duygularımda oldukça azaldı yani unutmaya başladım ama nedense olmadı birde benim bu urfa macerası ilave olunca işler hepten sekteye uğradı ama sen gebe kaldınya kendim kalsam bu kadar sevinirdim sanırım inşallah allah hayırlı zamanda hayırlı evlatlar nasip eder bana da Şu güzel günlerin hürmetine ne yapalım nasibimiz kadar oluyor ama sen bana çok büyük bir örnek oldun ne yalan söyleyeyim bende senin ancak tedavi ile gebe kalacağına inanıyordum rabbim çok büyük görüyor musun.Canım arkadaşım allahımm kucağına almayı yüzünü görmeyi nasip eder inşallahhh çok kocaman öpüyorum seniii

canımm arkadaşım benim için sevindiğini çook iyi biliyorum:) canımsın....
evet aynen il zamanlardaki heycanımızı kaybetmeye başlamıştık..bu iyi bişey çünki stress olmuyoruz dimi..senin urfa günlerin,kadro işi hep uygun zaman için zemin hazırlıyor..ve kesinliklikle sık ilişkiyle de ilgisi yok bunun...hiç belli olmaz seninde ..ve enkısa zamanda senden de güzel haber alıcağımıza eminim bak gör...

Canım inşallah allah ne zaman hayırlısı diyorsa o zaman ben biliyorsun başından beri çok takık değilim zaten elbet bir zamanı vardır bunun bu arada kadromuz geldi ve benim geri dönme faslım başladı bir iki ay içinde evimde olacam inşallah sonra tam gaz devamm hehehehe seviyorum seni kızzzz ne zaman doktora gideceksin anlat bakalım eşin ne alemde mutluluktan uçuyordur eminimde şaşkınlık evresini aşabildimi yada sen aşabildinmi ayyy çok heyecanlı kızzz dur bende senin taktik gibi hemen açayım bebek arabalarına beşiklerine felan bakayım kocam yok ama olsun zemin hazırlayayım ben öpüyorum seni kocamannnn

ey canımmm Kadromuz hayırlı uğurlu olsun..çok mutluyuz biz işçek :) dilekçe vericez de personden bilgi gelmesini bekliyoruz.Maliye bakanlığından yönerge gelicekmiş..ondan sonra..ohh valla sende çok şükür iki ay sonra inşallah evde olucaksın..

ben nasılım..vallahi hiç bir fark yok şimdilik..dr yarın gidicem..sbaırsızlanıyorum ..bişey diyim Berkun ,hamile kalınca bir anda kaygılarınbitmiyomuş..Burda çoğu arkadaş yazardıda inanmazdım..çünkü bu sefer keseyi görmeyi bekliyosun inaşallh boş yada dışgebelik değiidir diye kaygılanıyosun..sonra tek teke aşamaları gelicek heralde kalp atışları,,ikili mikili derken..
Hayırlısı inşallahh..Rabbim tamamaına erdirsin inş..
Eşim mutlu üstünde bir rahatlama var görmelisin:) ben de oruçlarımı tutauyorum hala..pek bir engel yok şimdilik buna..bazen hattat ara ara adet sancısı geliyor..korkuyorum wc gidip bakıyorum hemen gelen giden var mı diye..gerçi akıntılar çok arttı suu gibi maşalahh:)..ayy çok komik Ctesi günü uzanmıştım koltuğa şöyle derinden hani insanın ciğeri sökülürcesine bir hapşırdım anında kasığımda bir batma hissetim..ay beni aldı bir korku bişey oldumu düşermi nerdeyse ağlıyacm:) yani iyice paranoyaklaştım..tabi sakınan göze çap batar misali..anlatyımda gül...dün akşamda banyoya girdim..malum dr gidicem temizleniyim dedim.."fazla ayakta durmayım Allah muhaza diyip banyodaki kirli sepetinin üstüne oturdum (plastik).biraz hareket edince sağa sola sen kapağı kırıl düş içine :) dün akşamda onun korkusu vardı bende acaba bişey oldumu diye diye sabahı etmişim....
şu dr bi gideyim de inşallahh biraz da olsa rahatlarım..

kızlar nasılsınız bakalım,valla ben pek iyi değilim dün yine sabaha kadar uyuyamadim kasılmalar yüzünden galiba alıştırmalar başladı uykusuz gecelere alistiriyo sipa sağa yatsam dert sola yatsam dert artık olsa da kurtulsam diyor insan toprağım endiselerine şöyle bi tebessüm ettim çünkü bende aynı şeyleri yasamistim bi gün yatarken hapsurunca kasigima birden ağrı girmişti ve ben Özür dileyip durdum acaba bişey oldu mu korkusu çok kötü ama Allah korur canım sen rahat rahat ol bizide haberdar et bizde çarşamba günü gidicez bakalım

nisanbucugum maşallah 37. haftandasın bebişde haber vermeye başlamış artık annesine az kaldı geliyorm diyorr ayy nasılda geçti zmannn yaa daha dün gibi hatırlıyorum test yaptıgın günü allahım kolay dogumlar nasip etsinnn saglıklı bir şekildee inşallah bizede o gunleri göstersinn aminnnn

Ayyy toprakk şu sepetin içine uçma kısmında koptum vallaha sen korudukça bir aksilik olur ama aksiliğin böyleside pes dedirtecek türden hani hadi bakalım doktoruna git güzel güzel haberlerle gel canım benim
Nisanım doğuracaksın kızz az kaldı buda demek oluyorki ben dokuz aydır uğraşıyorum ama olmuyor heheheh bakalım evime geri döneyimde inşallah olacak ben hala umutluyum senide çok öpüyorum arkadaşım kendine dikkat et

Ben dedim size. evet evet söyledim. En kısa zamanda senden ve diğer arkadaşlardan da güzel haberler alacağımızı söylemiştim. Topiğin yılı dolmadan biiznillah ve inşallah burdaki tüm arkadaşlar hamile kalmış olacaklar. Ben buna canı gönülden inanıyorum. Rabbim hayırlı olanı hayırlı zamanda versin inşa Allah!.. Amin...
Canım yaa... ay çok mutluyum senin için. Rabbim tamamına erdirsin inşa Allah!.. Cennet kokulu kuzucuğuna tam zamanında hayırlısı ile sağlık sıhhatle kavuşasın inşa Allah!..
Rabbim geride kalan arkadaşlarımıza da nasip etsin inşa Allah!.. Dualarımdasınız. Berkuncanım, Anatolyam ve ikizlerim ben sizlerden ümidimi kesmedim. Daha doğrusu Rabbimizden ümidimi kesmedim, kesilmezde zaten biliyorsunuz. Hadi inşa Allah az kaldı sıra size geldi.

canımm vallahi senin oğluşun için ben sabırsızlanıyorum kaldi ki sen..İnşallahhh bu sayılı günlerinde geçiecek ve çookkk kolayy en normalinden inşalahhhh doğum yapıcaksın ve bize hikayeni yazdığında hepimizi salya sümük ağlatacaksın:) senin pozitif doğum hikayeni okumak için bende gün sayıyorum:)

canımm arkadaşım senin bal gibi akan hayırlı ağzını yerim yer...Darısı inşallahhhh diğer can arkadaşlarımıza inş..
kız iğdeçiçeği seninde cinsiyeti öğrenmek için az kalmış bir iki haftaya kadr belli olur dimi..Ayyy hadi hayırlısı sağlıklısı inş...

kızlar bende bugün dr gidicem 1.30 da..bakalım kesemizi görebilecekmiyiz..sanırım bugün hamile kalma şokunu atlattım..normale döndüm..neşeliyim mutluyum çok şükür..bir kaç gün öyle sessiz sedasız yerimde oturuyodum..gören ve bilen "kız annelik ağırlığı çökmüş üzerine "diyodu:) bugün normal bir şekilde işimi yapıyorum, millete takılıp gülüyorum, en önemlisi konuşuyorummmm

Ohh... ohh... maşallah bizim kızlara. Ne de güzel neşesi gelmiş topiğimizin. Ayy kızlar alemsizniz vallahi. Allah hayrınızı versin.
Nisancım, çok az kalmış yaa... inanamıyorum. Daha dün gibi... Paşanın dünyaya teşrif zamanı gelmiş bile. Zaman nasıl da geçiyor biz farkına varmadan.
Berkunum gül gül çok kısa zamanda senin de başına gelecek biz de sana güleceğiz bi güzel.
Yaa... laviniacım nerden nereye geldik değil mi? İnsan geriye dönüp bakınca yaşadıklarına, düşündüklerine ne bileyim hissettiklerine, sonra bu gününe ve bu haline inanamıyor.
E bebeğim eee... e bebeğim eee... hey gidi toprak. kız Allah hayrını versin. Demek sepetin içine düştün. E nasıl çıktın ordan? Bari onu da yaz. :)))
Bu arada nişancım sana bir sorum var: Karın bölgesindeki çatlamayı önlemek için ne kullandın? Benim göbek şimdiden çıktı 6 aylık hamile gibiyim. Yediğim hormonlarında bunda etkisi çok. Bir an önce tedbir almam lazım. Bu arada sen kaç kilo aldın, neler yaptın? Azıcık bilgi ver lütfen.
Kızlar hepinizi öpüyorum... :)))

canım ben ilk zamanlarda bebek yağları var ya ondan sürdüm her dustan sonra ıslak iken daha emici oluyor vücut sonra bi karışım yaptım canım aktardan aldım kakao yağı kayısı yağı portakal yağı badem yağı az koydum çünkü Tüylenme yapıyo dediler sonra bu karışımı sürdüm canım hiç çatlak yoktu bu aralar bıraktım aşağı taraflarda küçük küçük olmuş canım bende de sivri bi göbek var canım şimdiden başla önemli olan nemli tutmak sadece kakao yağı bile iyi diyorlar

evet canım yaa gerçekten dün gibi ama bi taraftan bakınca da sanki bir yıldır hamileyim zorlanmaya basladikca uzuyor sanki olsun olsun oda kurtulsa bende :) amin canım Rabbim sana da göstersin o günleri
sen bir eve don hayirlisiyla o özlemiş lik le nasıl olucak bak bende seni öptüm canım arkadaşım
ne güzel dua etmissin canım insallah dediğin gibi en normalinden pirttanak doguruveririm gerçi hala aklım almıyor nu çocuk ordan nasıl çıkacak :) doğa nin konunu diyorlar ya bi türlü aklim ermiyo Allahim yardım etsin inşallah o an :) biz şimdi doktora gidiyoruz bakalım ne var ne yok belki çatı muayenesi yapar

Canım çok teşekkür ederim. Biiznillah çok işime yarayacak bu tavsiyelerin. Evet kesinlikle benim şimdiden başlamam lazım. Göbeğim kocaman çıktı. sanırım önlem almazsam gelecek ay çatlamaya başlayabilir. Tekrar teşekkür ederim Nisancım. Benim aklıma gelmeyen bilmediğim şeyler varsa, lütfen onları da yaz bana. Allah kolay, sağlıklı, güzel bir doğum nasip etsin sana inşa Allah!.. Amin!!!

Canlarım, canım arkadaşlarım, candan dostlarım ve kader yoldaşlarım, Allah sevdiklerinizle beraber olacağınız, daha nice güzel, bereketli ve huzurlu bayramlar geçirmenizi nasip etsin inşa Allah!.. Amin!.. Sağlık sıhhatle ve hayırlısı ile yavrularınızı kucağınıza alırsınız inşa Allah!.. Bekleyen canım dostlarım sizler de, en kısa zamanda Rabbimizin izni ile hayırlı evlatlara kavuşasınız inşa Allah!.. Amin!!!
Hepinizi kocaman öpüyorum ve sımsıkı kucaklıyorum...

aminnn canımm aminn Allah dualarını kabul etsinn bayramın mübarek olsunn

çokkk şükür mevlama biz pıtpıtlarımızı duyduk MAŞAALLAH SUPNANALLAH artık hamileyim diyorum çok şükür herkese.
halayımıda isterim .ara ara lekeler geliyor panikliyorum ama geçecek inş ALLAH.... size yazmayı geciktirdim ama ne mümkün pc başına oturabilmek yemek yerken zor oturuyorum kasıklarım çok ağrıyor hep yatıyorum sancım oluyor. dr idrar tahlili istedi bakalım ne olcak.
niSancım ALLAH EN KOLAYINDAN BİR DOĞUM NASİP ETSİN iğdeçiçeçim sende cinsiyeti görürüsün heralde yakında çok merak ediyorum Toprakçım sanada hayırlı olsun çok sevindim. senin yazdıklarına benzer şeyleride ben yaşıyorum ama kirli sepeti hariçdikkat et bak. yeşimcim güzel dieklerin teselilerin için çok teşekkür ederim
kızlar ne olur benim kusuruma bakmayım sizden kopmak ne mümkün ama biraz iyileşiyim sizi bıktırcam yazarak
RABBİMDEN nisana kolay bi doğum bütün hamilelere sağlıklı kucağımıza almayı diliyorum hepimize.
veeeeee burda okuyup okuyup duygulanan imrenen bebek hasreti çeken benimde olsa diyen bütün arkadaşlarıma en kısa zamanda mevlamdan hayırlı evlatlar diliyorum RAbbim hiç birimizin kucağını boş bırakmasın boynu bükük bırakmasın inşallah ..hepinize namazlarımda dua ediyorum bütün evlat hasretiyle yananlara rabbim en tez zaman versin inşallah bizde sizlere sevinelim...
HEPİNİZİ ŞAPPADANAK ÖPÜYORUM MUTLU KALIN MÜJDELER VERİN İNŞAALLAH

ilk halayınn benden olsunn hadi bakalımm Allah kolay bi hamilelik ve bebeğini kucagına aldıgınıda göstersinn hayırlı olsunn

aminnn canımm aminn Allah dualarını kabul etsinn bayramın mübarek olsunn

Amin canım amin. Rabbim hepimizin yaptığı, hakkımızda hayırlı olan dualarımızı kabul etsin inşa Allah!..

Denizcim hiç endişelenme canım. Her şey olacağına varıyor. Rabbim senin de pıt pıtlarını duyduğun bebişini de esirgeyecektir. Rabbimiz bizi annemizden, babamızdan ve dünyadaki herşeyden daha çok seviyor. hayır düşün, hayır iste ve başına hep hayır yani güzel şeyler gelsin.
Senin için çok sevindim. Çevrene çok dua et. Zira sen dua ederken iki melek hazırda bulunup duana amin diyor ve arkasından ekliyor. Allah senin içinde duanı kabul etsin diye.
Hadi güzel arkadaşım, Rabbim işini hayırla tamamlatsın inşa Allah!.. Amin!..

Şimdi sıra halayda... Tey Tey Teeeeeyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dama çıkmış bir güzel delilo delilo destane

Damın etrafın gezer delilo delilo destane

ilk halayınn benden olsunn hadi bakalımm Allah kolay bi hamilelik ve bebeğini kucagına aldıgınıda göstersinn hayırlı olsunn

ayyyy bu ne güzel halay nasıl sevindin bilsen LAVİNİACIM çok teşekkür ederim...dualarına amin dualarımıza amin sende kolaycacık doğurur bebeğini kucağına alırsın inşALLAH

ayyy iğdeçiçeğim canım arkadaşım beni coşturdunuz kalkıp halay çekmek istedim ama yalnız da olmuyo. ama olsun tey tey tey
delilo delilo destane deyip geziyorum evde. herzamanki gibi desteğin ve dostluğun için çok teşekkürler RABBİM SENİNDE BEBEĞİNİ ESİRGESİN, CANIM arkadaşım KUCAĞINDA GÖSTERSİN İNŞAALLAH

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…