Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

hepsi çok güzel nisancığım rabbim tek nefeste kurtarsın hepimizi bu arada bizim bu doğum takvimi yanlışmı 9 ay 36 hafta yapmıyor mu normalde neden sana daha 31 gün var diyo canm ya kafam karıştıbenim

Amin inşallah dua edin bana olur mu şu sayfanın başından hikayemi okusam şaka gibi gelir şimdi ise haftalar kaldı doğuma:KK14:Canım 40 hafta dediği 9 ay 10 gün oluyo genelde herkes 38 de doğuruyo zaten 40 hafta olunca gelmezse alıyolar artık mecburen burdaki takvimde 9 ay 10 gün olarak almış canım

Canım benim aldıkların çok güzel..beşiği ayrı güzel arabası koltğu ayrı güzel Rabbim içinde oğluşunuda görmeyi nasip etsin..az kaldı kuzum az..oyyyy yerimmm siziii:)

iğdeçiçeğimmm çok sevindim ankaraya tayinin çıktı sonunda..çok mutlu oldum..peki nereye tam olarak okul nerde hangi semte..nerden ev tutacaksınız..bide ev tutana kdr nerde kalacaksınız..bak banada gelebilirsiniz..yapabilceğim bişey varsa söyl eyapayım bacım..ay nasıl mutlu oldum...

Toprakcım çok teşekkür ederim canım. Ev işini hallettik, taşınma ve ilişik kesme kaldı. Hayırlısı Rabbimizden inşa Allah!.. Dostluğuna ihtiyacım olacak. Taşınır taşınmaz evime bekliyorum canım.

Canım arkadaşım hayırlı olsun Allah gönlüne göre versin umarım ankara senin ve bebişin için hayırlara vesile olurr allahım banda nasip etsin inşallah öpüyorum yanaklarındannn:KK54:

Amin... Berkuncanım, güzel arkadaşım çok ama çok teşekkür ederim. Rabbim tez zamanda gönlüne göre olanı hayırlısı ile versin inşa Allah!..

Kızlar dünde kasılmalarım çoktu acilen gittim hastaneye benim kasılmalar 80 i gördü bu sefer 100 zaten doğum sancısı,galiba çalışmaya devam edemicem,yarından itibaren çıkıcam izine çanta hazır sayılır toprağım beşiğimizde park yatak bi üstten temizlik olup bide halılarım yıkamaya verilecekşimdi onun tasası düştü halılar yıkanmadan doğurmasam bari diye :KK70:bizim sıpa zor duruyo yani kızlar nidilat içtiğim halde kasılmaların oluyorsa bırakınca doğurursun sen dedi doğum koçu aldıklarımı da ekliyim bak durEki Görüntüle 767401 Eki Görüntüle 767402

Nisancım hadi hayırlısı, az kaldı bak. Biiznillah sağlık sıhhatle kucağına alırsın inşa Allah canım. Üzme kendini herşey yoluna girer Allah'ın izni ile... Bu arada bebişin eşyaları çok güzel. Rabbim, sağlık-sıhhatle ve hayırlısı ile kullanmanı nasip etsin canım.

Toprakcım çok teşekkür ederim canım. Ev işini hallettik, taşınma ve ilişik kesme kaldı. Hayırlısı Rabbimizden inşa Allah!.. Dostluğuna ihtiyacım olacak. Taşınır taşınmaz evime bekliyorum canım.

Amin... Berkuncanım, güzel arkadaşım çok ama çok teşekkür ederim. Rabbim tez zamanda gönlüne göre olanı hayırlısı ile versin inşa Allah!..

Nisancım hadi hayırlısı, az kaldı bak. Biiznillah sağlık sıhhatle kucağına alırsın inşa Allah canım. Üzme kendini herşey yoluna girer Allah'ın izni ile... Bu arada bebişin eşyaları çok güzel. Rabbim, sağlık-sıhhatle ve hayırlısı ile kullanmanı nasip etsin canım.

Amin canım daha iyileri senin olsun inşallah,dualarında unutma beni iğdeçiçeğim..

bende inanamıyorumm ama kızlar hamileyimmm:)şokkk supriz acayip duygular yaşıyorum..şimdi şöyle anlatayım :)

ben en son 4.temmuzda regli oldum ama ondan önce lekelenme ile başlamıştı o yüzden tam tarihi hatırlayamıyorum ama ben 4.temmuz diye adını koydum:)..

ve ramazan ayı benimm için çokkkk farklı biryere sahip (herkes için öyledir muhakkak)..Geçen yılda ramazan ayında ilk çalışmlara başlamıştık ben hep ramazan ayı gibi mübarek günlerde Rabbimizin emanetini almak istemiştim..tabi geçen yıldan bu yıla kadar sizde biliyosunuz ki olmadı..
ve bu ramazan başlamadan reglimi oldum benim hesaplara göre diyodum ki "oh çok şükür tam olarak oruclarımı tutacam..çünki ade olursam ramazanın son günlerine denk gelicek belki hava açlık şartları gecikir tam olarak tutarım diye niyetlendim..ve inanırmısınız ben zaten bayram sonu tatil ve sonra aşılama ile tedaviye başlıyacaktım..o yüzden bu ramazan ayında eşimle 11 ay hep aynı hüsran olduğu için iki kere birlikte olduk..hayırlsıı diyerek besmele çekerek dua ederek günler geçti..

ben ramazan ilk iki haftası aklımda bişey olmadan rahat rahat geçirdim..ama 3.haftası göğüslerimde ağrı başladı...ve bu her ay olan bişeydi.ben üzüldüm çünkü dedim heralde regli olucam oruc tutamıycam..ve bu haftaya kadar ha şimdi geldi aha..diye diye bu haftaya geldim..benimle yakın regli olan arkadaşlarım oldu ve hep sen daha olmadım mı diyerek dün kadar beni hep ümitlendirdiler.bense istemem yan cebime koy misali "yok canımm daha neler daha var reglime ama içimden acaba diyodum..ama tam regl tarihimide hatırlamıyodum..dedim ya bir kaç lekelenleme ile başlamıştı adetim..tam tarih kestiremiyodum 4.temmuz diye başlangıç yapıp dün 28.günümdü..

ama kızlar öyle belirgin kasık ağrısı hissetmedim..gögüslerim ise yanlardan sıkıştırınca acıyo ve dolgunluk var..ve inanın aynı adet ağrısı var..artık dün akşam iş yerinde dedimki "akşam eve gidince test yapayım hiç olmazsa fazla ümitlenmeyim gün geçtikçe ve reglim gelmedikçe ümitleniyorum çünki...

eve gittik eşime çaktırmadan üstümü değiştirmeden wc girdim.."testi aldım elime yok dedim kadir gecesi yapayım testi olumluysa o gün alalım mutlu haberi diye düşünürken testi kağıdından çıkardımmm amaaaaannn ne olucaksa olsun..zaten olmuyoda derken...bri iki damla damlattım ve test çubuğunda hemen yeri belli oldu ve bir anda iki belirgin çizgi.."BERKUNUMMMMMM ÇOK İSTİYORUM SENDE GÖR EN KISA ZAMANDA O ÇİZGİYİ..".
VE heyacandan pat diye eşimin yanına gittim ağlamaklı titreyereek testi gösterdim..yaşadıklarımızı anlatmam imkansız..güya önceden hayal kururdım eşime nasıl supriz yapayım diye..ama olmadı..o heyecanla zaten konuşamadıkbile ...en yakın arkadaşımı aradım..secdeme gittim..Rabbime sadece elimi açtım ne ağzımdan bişey çıktı sadece kalpten anlatması çok zor..ve kendime geldiğimde Berkunumma ,hamile olmak isteyen arkadaşlarıma dua ettim..akşam iftar davetim vardı komşularımla öyle geçti zaman eşimle saf saf gülüyoruz ve Rabbimiz büyüklüğüne duaları geri çevirmemesine her şeye hereşeyeeeee şükrediyoruz..çünki istediğimiz Ramazan ayında olmasıydı..İnşalllhh tabi HErşey O'nun izniyle...
Sabahta kan verdim..2 saat sonra çıkacak inş..yazarım sonucunu ...

Berkunummm dualrım dilimdesin herdaim...iftarı açmadan yapılan dulardasın canımsın benimm..
ve iğdeçiçeğim Nisanım sizlerinde duacısyım..ve yapıln dualarınızla oldu..Allah sizden Razı olsun Sağlıklı sıhhatli hayırlı evletlarınızı lamayı nasip etsin Rabbim..Kolay doğumlar olsun..
ve kzılar lavinam coldriver anatolyam yeşimm sizlerii çok seviyorum....

berkunum iğdeçiçeğim nisanım lavina yeşim coldriver mrv anatolya ikizler ablam sizleriiiii çok seviyorumm selam ile dua ile...canlarımsınız teşekür ederim yapılan dulara ..Rabbim en güzelleriniz hayırlısınız size versin inşallahhh..İki dünya saadeti versin...

bende inanamıyorumm ama kızlar hamileyimmm:)şokkk supriz acayip duygular yaşıyorum..şimdi şöyle anlatayım :)

ben en son 4.temmuzda regli oldum ama ondan önce lekelenme ile başlamıştı o yüzden tam tarihi hatırlayamıyorum ama ben 4.temmuz diye adını koydum:)..

ve ramazan ayı benimm için çokkkk farklı biryere sahip (herkes için öyledir muhakkak)..Geçen yılda ramazan ayında ilk çalışmlara başlamıştık ben hep ramazan ayı gibi mübarek günlerde Rabbimizin emanetini almak istemiştim..tabi geçen yıldan bu yıla kadar sizde biliyosunuz ki olmadı..
ve bu ramazan başlamadan reglimi oldum benim hesaplara göre diyodum ki "oh çok şükür tam olarak oruclarımı tutacam..çünki ade olursam ramazanın son günlerine denk gelicek belki hava açlık şartları gecikir tam olarak tutarım diye niyetlendim..ve inanırmısınız ben zaten bayram sonu tatil ve sonra aşılama ile tedaviye başlıyacaktım..o yüzden bu ramazan ayında eşimle 11 ay hep aynı hüsran olduğu için iki kere birlikte olduk..hayırlsıı diyerek besmele çekerek dua ederek günler geçti..

ben ramazan ilk iki haftası aklımda bişey olmadan rahat rahat geçirdim..ama 3.haftası göğüslerimde ağrı başladı...ve bu her ay olan bişeydi.ben üzüldüm çünkü dedim heralde regli olucam oruc tutamıycam..ve bu haftaya kadar ha şimdi geldi aha..diye diye bu haftaya geldim..benimle yakın regli olan arkadaşlarım oldu ve hep sen daha olmadım mı diyerek dün kadar beni hep ümitlendirdiler.bense istemem yan cebime koy misali "yok canımm daha neler daha var reglime ama içimden acaba diyodum..ama tam regl tarihimide hatırlamıyodum..dedim ya bir kaç lekelenleme ile başlamıştı adetim..tam tarih kestiremiyodum 4.temmuz diye başlangıç yapıp dün 28.günümdü..

ama kızlar öyle belirgin kasık ağrısı hissetmedim..gögüslerim ise yanlardan sıkıştırınca acıyo ve dolgunluk var..ve inanın aynı adet ağrısı var..artık dün akşam iş yerinde dedimki "akşam eve gidince test yapayım hiç olmazsa fazla ümitlenmeyim gün geçtikçe ve reglim gelmedikçe ümitleniyorum çünki...

eve gittik eşime çaktırmadan üstümü değiştirmeden wc girdim.."testi aldım elime yok dedim kadir gecesi yapayım testi olumluysa o gün alalım mutlu haberi diye düşünürken testi kağıdından çıkardımmm amaaaaannn ne olucaksa olsun..zaten olmuyoda derken...bri iki damla damlattım ve test çubuğunda hemen yeri belli oldu ve bir anda iki belirgin çizgi.."BERKUNUMMMMMM ÇOK İSTİYORUM SENDE GÖR EN KISA ZAMANDA O ÇİZGİYİ..".
VE heyacandan pat diye eşimin yanına gittim ağlamaklı titreyereek testi gösterdim..yaşadıklarımızı anlatmam imkansız..güya önceden hayal kururdım eşime nasıl supriz yapayım diye..ama olmadı..o heyecanla zaten konuşamadıkbile ...en yakın arkadaşımı aradım..secdeme gittim..Rabbime sadece elimi açtım ne ağzımdan bişey çıktı sadece kalpten anlatması çok zor..ve kendime geldiğimde Berkunumma ,hamile olmak isteyen arkadaşlarıma dua ettim..akşam iftar davetim vardı komşularımla öyle geçti zaman eşimle saf saf gülüyoruz ve Rabbimiz büyüklüğüne duaları geri çevirmemesine her şeye hereşeyeeeee şükrediyoruz..çünki istediğimiz Ramazan ayında olmasıydı..İnşalllhh tabi HErşey O'nun izniyle...

Berkunummm dualrım dilimdesin herdaim...iftarı açmadan yapılan dulardasın canımsın benimm..
ve iğdeçiçeğim Nisanım sizlerinde duacısyım..ve yapıln dualarınızla oldu..Allah sizden Razı olsun Sağlıklı sıhhatli hayırlı evletlarınızı lamayı nasip etsin Rabbim..Kolay doğumlar olsun..

berkunum iğdeçiçeğim nisanım lavina yeşim coldriver mrv anatolya ikizler ablam sizleriiiii çok seviyorumm selam ile dua ile...canlarımsınız teşekür ederim yapılan dulara ..Rabbim en güzelleriniz hayırlısınız size versin inşallahhh..İki dünya saadeti versin...

Toprağım tüylerim ürpere ürpere okumaya başladım ve sonunda ağlattın beni valla şu an tutamıyorum:KK14: kendime olmuş gibi sevinç gözyaşları döküyorum ya çok şükür canım yaaa Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah daha ne denir ki düğümlendi inan,darısı berkunumun mrvb ,ikizler ablamın ve isteyen bütün arkadaşlarımın başına inşaallah:KK16:

Toprağım tüylerim ürpere ürpere okumaya başladım ve sonunda ağlattın beni valla şu an tutamıyorum:KK14: kendime olmuş gibi sevinç gözyaşları döküyorum ya çok şükür canım yaaa Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah daha ne denir ki düğümlendi inan,darısı berkunumun mrvb ,ikizler ablamın ve isteyen bütün arkadaşlarımın başına inşaallah:KK16:

aşkımmmmm benimmm canım nisanım ilk göz ağrımız :) Rabbim razı olsun senden de..Vallahi mutluluk paylaştıkça çoğalıyomuş bunu bilmek arkadaşlarının dostlarının sevineceğini bilmek çok güzel..canımsın canımmmm içimde kelebekler uçuşuyooo...Çok şükür..İsteyen herkese başta Berkuna, Mrv , Anotalyaya, İkizler ablamıza isteyene herkese hayılı zamanda hayılı evlatlar versinn inşallhh....

ayyyyy yaşasınnnn muck muck muck muckkkkkksssssss

selam kızlarr topraaakkkkk çok sevindimmmm Allah tamamına erdirsin inşallahhh.. gözünüz aydın tebrik ederim.:KK9::KK9::KK64::KK64::KK64:

selam kızlarr topraaakkkkk çok sevindimmmm Allah tamamına erdirsin inşallahhh.. gözünüz aydın tebrik ederim.:KK9::KK9::KK64::KK64::KK64:

canım benimmm Çok çok çokkkk teşekkür ederim Allah senden razı olsun..hep birlikte inşallahhh hayırlı sağlıklı sıhhatli evlatlara sahip oluruz inşallahh..Rabbiim olmayanklara çok isteyen canımızzz arkadaşlarada en kısa zamanda nasip eder inşallahh..

toprakkk toprakkkkk ayyyy canımmm nasıl sevindimmm şu sıkıntılı günlerimde yüzümü güldürdünnnn canım benimmm yaa Allah tamamına erdirsinnn tatlımmm yaaa ...:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
vay beee kızlarr ne güzel haberlerr alıyoruz sırasıyla hamileee kaldıkkk kalmaya devam ediyoruz
rabbim bebeklerimize kavustugumuz günleride göstersinnn inşallahhhh:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

haydi halaya:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

Son düzenleme:

Ayy benim güzel arkadaşımm ağlaya ağlaya okudum allahımmm nasıl mutlu oldum anlatamam sana rabbim sağlıklı bir gebelik, Mutlu bir bebek nasip etsin canım arkadaşım sen tedavi falan derken bak ne güzel olduu çok mutlu oldumm yaaa Böyle Birden bire görünce çok şaşkın bir hal adım TOPRAKKKKKK NASIL OLDUUU GÖRDÜNMÜÜÜÜÜ Canımmm allahımm gönlüne göre verdi :KK19: Aranızda en tembel ben kaldımm :KK1: ama napayım kocasız çocuk olmuyor:KK1: İnşallah en kısa zamanda evime dönersem bende tedaviye başlamayı düşünüyorum artık daha fazla vakit kaybetmek istemiyorum:KK1: Toprağım çok öpüyorum seni arkadaşım mutlu ol çok mutlu ol hemde :KK54::KK54::KK54:

toprak canım rabbim tamanına erdirsin iana çok sevindim allah herkese bu duyguyu yaşatsın harika bişey bebeğini hissetmek kızım her tekme sallayışında öyle mutlu oluyorum ki inş sizde duyguyu yaşayıp göreceksiniz bu mübarek gündetüm duamallahım isteyen bekleyen herkese bi evlat nasip etsin

Ayy benim güzel arkadaşımm ağlaya ağlaya okudum allahımmm nasıl mutlu oldum anlatamam sana rabbim sağlıklı bir gebelik, Mutlu bir bebek nasip etsin canım arkadaşım sen tedavi falan derken bak ne güzel olduu çok mutlu oldumm yaaa Böyle Birden bire görünce çok şaşkın bir hal adım TOPRAKKKKKK NASIL OLDUUU GÖRDÜNMÜÜÜÜÜ Canımmm allahımm gönlüne göre verdi :KK19: Aranızda en tembel ben kaldımm :KK1: ama napayım kocasız çocuk olmuyor:KK1: İnşallah en kısa zamanda evime dönersem bende tedaviye başlamayı düşünüyorum artık daha fazla vakit kaybetmek istemiyorum:KK1: Toprağım çok öpüyorum seni arkadaşım mutlu ol çok mutlu ol hemde :KK54::KK54::KK54:

canımm arkadaşım çok teşekkür ederim bitanem benim.Aynen tedavi derken süpriz oldu.ve ben kendimi o kadar olmuyacağına inandırmıştım ki ...tamam ilk aylarda olabilir bu ay olmazsa diğer ay ,öbür ay diye diye 7.8.9 aya geldiğimde artık olmuyoooo yaaa diyodum..zaten son aylarda hani ayrılmıştım ya burdan zaten ondan sonra iyice saldım...ama he nekadar umutsuz olsamda adetimi beklediğim son haftalarda gene içimde acaba olur mu ki diyodum..hele o gebelik testleri bir koliyi bitirmiştim..hiççç inanasım gelmezdi o çift çizgiyi göreceğime..inan burdaki pozitif gebelik testlerine bakardım incelerdim...bir ara annemlerin yanına gittiğimde annem beni türbeye bile götürdü:) zaten en çok da çevrenin beklentisi beni çookk üzüyodu..İş yerimde arkadaşlarım (durumumu bilen bir kaç arkadaşım ) o kadar dua ediyolardı ki birisi Mirac gecesinde Kudus'e gitmişti..ve orda özel olarak benim için dua ettiğini söylemişti..Çok duygulanıyodum..ve Ramazan da öğle aralarında arkadaşlar mescidde bana dualar okuyolardı..evet çokk güzel şeyleridi bunlar Allah herkesden razı olsun..ama yüreğimde öyle bir burkulma olyodu ki ,kendimden geçtim onların yüzünü kara çıkarmasam bari diyodum:)

ve aşılama tüp bebek yöntemlerini araştırmaya başlamıştım..bizi ne gibi süreçlerin bekledğini..ve inanırmısın artık normal yoldan değilde bu tedavi süreci için heyecanlamaya başlmaştım..bir an önce başlayaım diyodum..aşılama için umudum azdı ama tüp bebek hiç olmazsa en kaliteli yumurta ve en kaliteli sperm ile seçilmiş bir bebek olucak diye düşünüyodum..bir an önce tatile gidelim gelelim gelsin o günler diyodum...

ve çok ilginçtir ben bebek istediğim 11 ay sürekli gebelik-gebelik belirtileri-kürler-yöntemler-ovulasyon cart curt hep internetden onları araştıyodum..ve bu ay yani ramazan ayında artık ilgim otomatik olarak sanki bebeğim olucakda doğuma az kalmış..hangi bebek beşiğini iyidir, hangisi alsam diye bir hafta nerseyse beşik baktım..sonra bebek arabası..bebeğin beşiğiği yatak odamda nereye koyarım diye akşamları odamda hayal kurdum..kıyafet ne alınmalı..biberon ne olmalı bebek yastıkları ya aklına gelebilecek herşeyi herşeyi araştımaya başladım ve bunu yaparken sanki hayal değil gerçekmiş gibi heyacanladıyordum da..göğüs kalkanı bile :) düşündüm..hatta iş yerinde bilgisayar ekranımda bebek arabası belik modallerini gören arldaşlara ben level atladım diyodum:) sıkıldım gebelik sürecinde şimdi bebek aşyalarına ilgiliyim diyodum..hatta bi tane iş yerindeki erkek arkaldaşımız benim bu ilgi görünce yoksa hamilemisin diye sormuştuta..çok garip dimi..sanırım farkında olmadan çekim yasasınıda kullandım:)..

Berkunum bunları niye anlatıyorum çünki umutsuz olma diye..ikimizde aynıydık..ben artık adım kadar emindim normal yoldan olmuyacağına...evet bebeğim olucaktı nasipse ama hep hayalimde aşılma yada tüp ile olucaktı...her an herşey olabilir..ben dua ederken bebek sahibi olmak isteyen arladaşlarımı sırlarken hep hayırlı zamanda hayırlı evlat sahibi olalım diye dua ediyorum..Yani Mevlamız o kadar güzel planlıyo ki herşeyi bizim için neyse hayırlı vakit o zman veriyo hayırı..

Ben eskiden burdaki çoğu forumda "soğan kürü vesilem oldu hamile kaldım,ayaklarımı sabaha kadar diktim etkisi oldu,hayıt otu kullandım ay oldu,preseed kullandım ve pozitif,adetten sonraki gün ilişkiye girdim ve hamileyim, gün aşırı denedik..."vs vs okurdum ve bendede etkisi olur mu diye biliyosun milyon tane yönetemi milyon kere denedim....bunlar vesile oldumu bilmiyorum ama şunda enminim kesinlikle yapılan duaların çok etkisi var..ha sakın şöyle düşünme bende dua ediyorum neden kabul olmuyo diye...bütün dualar kabul oluyo..kendi yaptığın,başklarının senin için yaptığıisenin başkaları için yaptığı..hiç bir dua boş çevrilmiyor..burda yada ahirette karşılığını alıcaz inş. Rabbimiz bize o kadar merhametli , o kadar seviyor ki .Bizim için hayırlı zamanı bizden daha iyi bildiği için sırası gelince veriyor..
çünki; ben geçen yıl ramazan ayında bebek için ilk duamı yapmaya başlamıştım..Namaza durdum ve ramazan ayı gibi mübarek günlerde hayırlısı ise bebek sahibi olmak isteyorum diye dua etmiştim..evet o ay olmadı çünki hayırlısı değilmiş..ama bir yıl sonraki ramazan ayında duamın kbl olduğunu farkettim..İnşallahh Rabbim tamamına erdirir cümlemizinkiyle...DUA İLE OLUYOMUŞ HERŞEY İşin GERÇEĞİ ESASI BU..

ve Berkunum senin duaların ,senin başkalarına yaptığın duaların,başkalarının sana yaptığı duaların Rabbimiz tarafından geri çevrilmeyeceği bildiğim için eminim..senin duanın hayırlı zamanın ne ise olucak inşallah..

sevindiğin için mutluluğumu paylaştığın için Rabbim senden razı olsun..dua edenler arkadaşlardan da..

ben çok uzun yazdım..içim şükür ile dolu mutluyum, bi garibim, tuhafım,leylayım:)

ALLAH İSTEYEN HERKESE YAŞATSIN BU DUYGULARI..AMİN..

toprak canım rabbim tamanına erdirsin iana çok sevindim allah herkese bu duyguyu yaşatsın harika bişey bebeğini hissetmek kızım her tekme sallayışında öyle mutlu oluyorum ki inş sizde duyguyu yaşayıp göreceksiniz bu mübarek gündetüm duamallahım isteyen bekleyen herkese bi evlat nasip etsin

CANIM benimm çoookkkk teşekkür ederim Allah razı olsun senden..Rabbim hepimizin yavrularını sağlıklı sıhhali hayırlısı ile kucağımıza almayı nasip etsin içlerinde seninkinide canııımmmm..çok öpüyorumm..

X