Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

demi ya bu gece kocayı tutayım evde. gitmesin kahveye falan.

anatolya inşallah gebelik vardır.Bence de değerlendir.Ben adete bir hafta kala yumurtlamışım.Sonra da bebecik geldi.İnşallah hamilesindir. Ben de altım ıslakmış gibi hissederdim; ama peçeteye bir şey gelmezdi.Arada şeffaf akıntı olurdu.Rabbim nasip etsin herkese.

canım dayanamayıp bugün de yaptım ovulasyon testini gene çift çizgi çıktı. neden gebelik testi ypmadın dersen elimde yoktu bugün aldım yarın sabah yapmayı düşünüyorum testi :18:
:18: :18:

canım dayanamayıp bugün de yaptım ovulasyon testini gene çift çizgi çıktı. neden gebelik testi ypmadın dersen elimde yoktu bugün aldım yarın sabah yapmayı düşünüyorum testi :18:

Ay ben de heyecanlandım şimdi.İnşallah gelir o ponpon da beraber büyütürüz göbecikleri

demin haberini aldım bi arkadaşım daha doğum yaptı darısı bizlere inşallah

Kurban olduğum vermez olur mu, verecek inşaAllah! Biz yeterki teslim olup, dua edelim.
Geçmiş olsun çok üzüldüm.Bir daha olmaz inşaAllah. Sakın korkma, zira insan korktuğuna uğrarmış.Çünkü korku belayı mıknatıs gibi çeker. Korkmak yok. İnaç, teslimiyet, dua ve ümit. Tamam mı canım berkuncan!..

nisanbucığım, akıntı bende de birazcık arttı. :)) güzel düşün, hem de çok güzel düşün. Unutma rüyanı ilk ben yorumladıysam doğru çıkacak ve bana borçlanacaksın aklında olsun güzelim.:))))

Ben geldim kimsecikler kalmamış ortalıkta. Nereye kayboldunuz kızlar yaa?..
Hadi çabuk gelin bekliyorum sizi...:)))

Eveet yarın sabah test yapacak sayısı 3 e çıktı var mi arttıran

Inşallah canım ağzın bal yesin baklava yesin inşallah doğru çıkar tatlım

İşte geldim toplantım 8'de bitti valla yeni oturdum yerime bazen düşünüyorum şimdi bir bebeği uyutmak zorunda olsaydım vay benim halime ama çok istiyorum yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…