Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

kızlar günaydınlarrr herkes mutlu sağlıklı bir gün geçirsinnn:KK16:

bişey danışcam ben size dün iş yerinde çok hafif sildikçe gelen burnum kanadı (benim burnum hiç kanamaz ) sonra kesildi. bugün sabahta burnum akar gibi oldu silince leke şeklinde kan geldi. internette araştırdım gebelikte artan kan akışından dolayı olabilir anne ve bebek için bi sorun yoktur diyor. siz de oldu mu hiç? biraz endişelendim:KK50:

dukling senin bebeğininde dogum tarihi benimkiyle aynı 3aralık goruyor canım seni Sat ne zmandı ve doktora gıttınmı degerın kactı???

Nasilsiniz ne yapiyorsunuz??? Laviniacim Allah'im kucagina almayida nasib etsin canim... Darisida olmayanlara yanii bize insallah. Hamilelerin duasi kabul olurmus siz bize boool bol dua edin. Bende yumurtlama dönemindeyim... Ama hic mi hic ümidim yok bu ay. Neden bilmiyorum ama bi burukluk var. Bu ayda olmazsa doktora gidecegim artik... Bende biktim soranlardan ... Gören diyo daha yokmu giden diyo daha yokmu!!! Memleket meselesi oldu benim bu hamile olup olmamam...

Teşekkür ederimm tuğbacımm etmezmiyim canımmm Rabbim inşallah sizlede böyle günler görmeyi nasip etsinnn..Rabbim gönlünüze göre versinnn hepimize bebişlerimize kavustursun inşallahh :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

kızlar selam. bu gece tuhaf bişey oldu daha doğrusu sabaha karşı. acayip bi titremeyle uyandım ama böyle tüm vücudum zangır zangır titriyor. eşimde uyandı hemen noldu dedi. çok üşüyorum dedim ama pek üşümüodum aslında sadece anlam veremedim neden titrediğime. sarıldı bana. 1-2 dakika içinde de geçti zaten sonra dalmışım tekrar. sabah eşim işe giderken kalktım. konuştuk biraz neden olduğunu anlamadım dedim. eşim gittikten sonra tekrar uyudum. tuhaf bi rüya gördüm. masa veya sehpa gibi bişeyin altına uzanıyorum. bi örümcek var altında kapkalın bir ağ örmüş. elimi çekiyorum geri tiksiniyorum. sonra örümcek uçuyo, peşinden kocaman mavi kanatlı bi kelebek yakalayıp onu yiyo. sonra kelebeği de bi kuş kapıp yiyo. kuşu kedi, kediyi de dalgalı sarı saçlı bi kadın yakalayıp yiyo...
Uyandım saatin alarmına başımı yataktan zor kaldırdım. hazırlanıp işe geldim ama içim hala üşüyo. ıhlamur içiyorum bende. tüm bunlar nedir birileri yorum yapabilir mi bana? :S çok korktum gerçekten..

Oyyy taze anne kıyamam ama totiş açık kalmış :KK1: hayır olsun canım sabah gördüğün rüyalara pek takılma titremende üşüttüysen hasta olacaksın ondandır dikkat et ıhlamura devam:KK68:

Canım endişelenme östrojen hormonu yükseldiği için burun kanaması ve diş eti kanaması normal,yakında dişlerini fırçalarken nisanbu demişti diyeceksin,ben bi sabah kalktığımda dişlerim kan olmuştu hatta eşim espiri yaptı vampir gibi olmuşun aşkım gece kanımımı emdin diye :KK1: parodontax aldım biraz daha iyi şimdi,endişelenme yani:KK34:

:) canım teşekkür ederim ya beni çok rahatlattınn.. evet diş etimde kanarsa anımsıcam seni ve başına gelen vampir olayını:KK1:

dukling senin bebeğininde dogum tarihi benimkiyle aynı 3aralık goruyor canım seni Sat ne zmandı ve doktora gıttınmı degerın kactı???

canım ben demiştim daha önce ben adet gecikmesi olduğu zamanda hamile kalmışım yani benim satım belli değil doktora gittim kese göründü fakat tam hesap yapmadı o zaman 4-5 haftalıktı şimdi 5-6 dır. benim 3 Aralık'ım net değil tahmini yani :KK31:

:) canım teşekkür ederim ya beni çok rahatlattınn.. evet diş etimde kanarsa anımsıcam seni ve başına gelen vampir olayını:KK1:

canım ben demiştim daha önce ben adet gecikmesi olduğu zamanda hamile kalmışım yani benim satım belli değil doktora gittim kese göründü fakat tam hesap yapmadı o zaman 4-5 haftalıktı şimdi 5-6 dır. benim 3 Aralık'ım net değil tahmini yani :KK31:

hım anladım canım ben orayı kaçırmışım demekki :44: teşekkürler yinede :KK34::KK34:

Oy oyy topiğin güzel annelerine bakın hele.Muhabbetin dibine vurmuşsunuz yaw :KK1: Kızlar hepinizin bebeğini Rabbim sağ salim kucağına versin inşallahh.

Boşver canım çevreyi.Çevre hep sorar konuşur. Kendini bilmezler de çıkar aralarından. Ben soranlara esprili cevaplar veriyorum yada "biz o işi beceremiyoruz" diyorum o zaman hem sen stres olmuyorsun hem karşındaki bir daha sormaya cesaret edemiyor :KK34:

Ayy nisanbucuğum bizim arkadaşlar klasik müzşk dinletiyorlardı. Hem zekası gelişiyormuş hem stresi alıyormuş. Bir dene istersen.

Tavsiyelerin için çok sağol canım. Geçen ay silkeletme işini ben de yaptırmıştım eşime. gül gül öldük ama. Hemen hemen her akşam bizim evde adettir türk kahvesi yapılır onda da problem yok.Ama havuç ve inciri yapmadım hımm o zaman bu ay adet olursam havuç ve inciri yapayım ben de. :KK16:
gündüz burada olamıyorum ve çok kıskandım muhabbetleriiii ben geliyorum siz yoksunuzzz yasemincim çok geçmiş olsun bencede artık dinlen birazcik fiziken değilse bile ruhen iyi gelecektir bu sana
laviniyacimm hani bebek fikri yoktu diyorsun ya ama genede ilişki sırasında istemesende aklına geliyormuş bende bu gun tam sana bunu soracaktim sen butun ayrıntısıyla yazmışsın bende artık nasılsa olmuyor diye saldım düzenli çalısmamız bile olmadi bu ay ama genede birleşme olunca ister istemez aklına geliyor insanın ama bu ay öyle yoğunum ki gündüzleri düşünme fırsatım olmuyor akşamdan akşama sizlerle hatırlıyorum
anatolyam iyi taktikmiş o bende deli oluyorum sürekli soranlara beceremiyoruz hehehehe çok iyi vallahaa
iğdeçiçegim sende durumlar nasıl haaa birde sana bir rüya anlatmak istiyorum bu defa ben görmedim eltim görmüş beni güral porselenin sahiplerinin olduğu bir arabada görmuş (eltim orada çalışıyor da:-) ) hamileymişim ama bebeğin erken alınması gerekli olduğunu söylemişimmm ağlıyormuşum bu ara beni rüyasında gebe gören görene zaten
toprağım senide çok özledim yahu bu arada senin batt ne zaman ? ben kendiminkini bilmiyorum bu ayy hakkaten tam saldımmm.....

NEDEMEK ANOTOLYCAGIMM YETERKİ SİZE Bİ FAYDAMIZ OLSUNN :KK34::KK34: ben bu incir ve havuç kürünün faydalı olduguna inanıyorumm Kızlarrr hep birlikte deneyin şu kürü yaa vallahi bak bi zararı olmazz tadı biraz tuhaf ama ben sadece 1 hafta içtim düşününnn :nazar::nazar: bie bu ay herkess bebek işini sallasın yazın tatile gitcem ohh tatil keyfı yapcamm ondan sonra bebek için bi çare düşünürüz deyin ve unutunnn bakalım ne olcak bide bunu deneyin ben öyle YAPTIMM AMANNN DEDİM DÜŞÜNSENDE DÜŞÜNMESEN OLMAYCAK NEDE OLSA hem tatilde yaparım sonra düğünde var dedimm bıraktım akşına VE SONUÇ RABBİM İNŞALLHA TAMAMINA ERDİRİRR:KK16::KK16:
BERKUNCANIM ilişki sırasında aklımaa pek gelmedi inanki benim başka bir sorunum da var da aynı zmanada sürekli olaya odaklanmaya çalıştım:KK17::KK17::KK17::KK17: anladınmı canım:KK17::KK17: oyuzden düşünmedim am işlem bittikten sonra ziyanda etmedim yani:KK1::KK1::KK1::KK1: kendimi silkeletip öylece uyudumm şekerimm

Son düzenleme:
Oyyy taze anne kıyamam ama totiş açık kalmış :KK1: hayır olsun canım sabah gördüğün rüyalara pek takılma titremende üşüttüysen hasta olacaksın ondandır dikkat et ıhlamura devam:KK68:

ohhh canım ya içimi rahatlattın. ben de işe geldiğimden beri titreme- hamile diye aratıp duruyorum googleda düzgün bişey bulamadım. Aman başka bişey olmasın da ben bi bardak daha ıhlamur içeyim en iyisi :KK1:

NEDEMEK ANOTOLYCAGIMM YETERKİ SİZE Bİ FAYDAMIZ OLSUNN :KK34::KK34: ben bu incir ve havuç kürünün faydalı olduguna inanıyorumm Kızlarrr hep birlikte deneyin şu kürü yaa vallahi bak bi zararı olmazz tadı biraz tuhaf ama ben sadece 1 hafta içtim düşününnn :nazar::nazar: bie bu ay herkess bebek işini sallasın yazın tatile gitcem ohh tatil keyfı yapcamm ondan sonra bebek için bi çare düşünürüz deyin ve unutunnn bakalım ne olcak bide bunu deneyin ben öyle YAPTIMM AMANNN DEDİM DÜŞÜNSENDE DÜŞÜNMESEN OLMAYCAK NEDE OLSA hem tatilde yaparım sonra düğünde var dedimm bıraktım akşına VE SONUÇ RABBİM İNŞALLHA TAMAMINA ERDİRİRR:KK16::KK16:
BERKUNCANIM ilişki sırasında aklımaa pek gelmedi inanki benim başka bir sorunum da var da aynı zmanada sürekli olaya odaklanmaya çalıştım:KK17::KK17::KK17::KK17: anladınmı canım:KK17::KK17: oyuzden düşünmedim am işlem bittikten sonra ziyanda etmedim yani:KK1::KK1::KK1::KK1: kendimi silkeletip öylece uyudumm şekerimm

evet evet deyin düğün var deyin tatil yapcam deyin sonrada düğüne 7 aylık olucam karnım burnumda gidicem tatilede biz gibi gidemeyin inşaallahhhhhh:KK16::KK16::KK16::KK16:

Mrb hamile kalmadan once her ay yumurtlamaya yakin bi kac gun uzayan seffaf akintimiz oluyor ys..Hamile kaldiktan sonra bu yumurtlama akintisi yumurtlama zamani gelmeye devam ediyormu fark edeniniz oldumu..

Mrb hamile kalmadan once her ay yumurtlamaya yakin bi kac gun uzayan seffaf akintimiz oluyor ys..Hamile kaldiktan sonra bu yumurtlama akintisi yumurtlama zamani gelmeye devam ediyormu fark edeniniz oldumu..

uzayıp uzamadığına bakmadım ama akıntın oluyo canım:KK17:

gününüz güzel geçsin gençler...gününüz güzelmi güzeelll geçsin....

sureklimi akinti oluyor yoksa ayda 2 3 gunmu..birdr seyi cok merak ettim 16 20.haftada rahim gobek deligine yaklasirmis elle karindan hissedilirmis nasil bisey bu nasil bi his hissediliyomu gerckten..

sürekli oluyor,bilmiyorum canım ben hissetmedim nasıl olcak o yaa göbek deliği nerdee rahim nerde :44::44:

lavin nisan ikiz gebelikle ilgili forumlara yeni bakma fırsatım oldu ikiz annalerininde hcg değerleri yüksek benim gibi ama bazılarının değil tek beklerken ikiz olmuş. iş yerinde bi arkadaşım hamile 9 haftalık onada sordum 5 haftalıkken betim hcg 4900 senin kaçtı diye onunda 5100 civarıymış tek gebelik var onda normal sanırım benimkide kiz değil dr a tahlil sonuçlarımı söylediğimde bişiy demedi bana pregesteron da istemişti oda 14 çıkmıştı gayet güzel dedi okadar. normal demekki benimde ne bilim ilerleyen günlerde görücez bakalım tek mi çift mi.:KK1:
bu arada dün akşam gördüğüm enterasan rüyalarımdan birini paylaşaciğim sizlerle :) rüyamda normal doğumla erkek çocuğum oldu :emir_bebek: ama bebek nasıl güzeeell yüzüne bakmaya kıyamazsın soora emzirmeye çalıştım il seferinde süt gelmedi ikinci defada emzirebildim hem emiyor hem sırıtıyor çok şekerdi :KK9: bebek birgün içinde yürümeye başladı ve konuşmaya sonra kocaman adam oldu ben nasıl ağlıyorum ama bi kez süt verebildim annelliğimi bile yaşayamadım diye mahvoldum ağlamaktan öyle işte :21::KK1:

lavin nisan ikiz gebelikle ilgili forumlara yeni bakma fırsatım oldu ikiz annalerininde hcg değerleri yüksek benim gibi ama bazılarının değil tek beklerken ikiz olmuş. iş yerinde bi arkadaşım hamile 9 haftalık onada sordum 5 haftalıkken betim hcg 4900 senin kaçtı diye onunda 5100 civarıymış tek gebelik var onda normal sanırım benimkide kiz değil dr a tahlil sonuçlarımı söylediğimde bişiy demedi bana pregesteron da istemişti oda 14 çıkmıştı gayet güzel dedi okadar. normal demekki benimde ne bilim ilerleyen günlerde görücez bakalım tek mi çift mi.:KK1:
bu arada dün akşam gördüğüm enterasan rüyalarımdan birini paylaşaciğim sizlerle :) rüyamda normal doğumla erkek çocuğum oldu :emir_bebek: ama bebek nasıl güzeeell yüzüne bakmaya kıyamazsın soora emzirmeye çalıştım il seferinde süt gelmedi ikinci defada emzirebildim hem emiyor hem sırıtıyor çok şekerdi :KK9: bebek birgün içinde yürümeye başladı ve konuşmaya sonra kocaman adam oldu ben nasıl ağlıyorum ama bi kez süt verebildim annelliğimi bile yaşayamadım diye mahvoldum ağlamaktan öyle işte :21::KK1:

Desene oğluma arkadaş geliyor:KK55:

kızlar şu anda böyleyim :126:

pişşttt gebelerrrr :KK74:
ve gebe kalmak isteyenler :13:
naparsınızzzzzz :KK62:

offf yaaa valla sıkıldım bgn hava kapalı bugün bitsede eve gitsek....Biraz forumları karıştırdım..valla sıkıldım aynı şeyleri okumaktan..sizler ne yapıyosunuz ...
ikizlerabalam iğdeçiçeğim berkunum nisanım coldriverimm anatolyam yeşimm tuba lavinammm ve diğerrr arkadaşlarımmmm:119:

kızlar şu anda böyleyim :126:

pişşttt gebelerrrr :KK74:
ve gebe kalmak isteyenler :13:
naparsınızzzzzz :KK62:

offf yaaa valla sıkıldım bgn hava kapalı bugün bitsede eve gitsek....Biraz forumları karıştırdım..valla sıkıldım aynı şeyleri okumaktan..sizler ne yapıyosunuz ...
ikizlerabalam iğdeçiçeğim berkunum nisanım coldriverimm anatolyam yeşimm tuba lavinammm ve diğerrr arkadaşlarımmmm:119:

toprakcımmm naberrr tatlımmm dün gerçekten cok sıkıcı birgundü zor gecti vallahi neysee bugun güneşş dogduuu cok güzelll bir gün başladııı inşallah günümüzz hep böyleee güzell gecerrr:119::119::119:
kızzlaarrrr nerdesinizzz

günaydın herkese. evet gerçekten dışarıda süper güneşli bir hava var. içim açıldı valla özledik böyle güzel havaları.

X