Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

canım senin değerin cumratesi 300ken benimki yarısı kadardı. beni de pazartesi çağırdığına göre demekki iki gün farkla benden öndesin :) ctesi haberlerini alayım da ben de ona göre aşağı yukarı fikir sahibi olurum artık :)
benim geç döllenme olduğu için ne kadarlık onu bile bilmiyorum. doktor pazartesiye gittiğimde keseye göre söyleyebilir mi sizce ne kadarlık olduğunu, ne dersiniz?

ayy dogru diyorsun da serapcım ben cumartesi gunune kendim randevu aldım malum okumussundur ben doktorumu degıstırecektım en son gıttıgımle pek ıyı seyler yasamamıstım oyuzden başka bır doktora gıtmeye karar verdim ve o yuzden cmtsı aldım ama belkide dedıgın gıbıdir 2 gun ondedır benimki bakalım bız kesemizi filan gorursek sen de pzatesi gorebılsın ozman bence kesenın gelısımıne gore kac haftalık oldugunu soyluyor diye bılıyorum..bende şimdi bata gore hesaplıyorum ama en dogrusunu doktor soyleyecek

hımm ben doktor öyle çağırdı sanmıştım canım ama gene de değerler iki günde iki katına çıkıosa aramızda yine de iki gün var demektir. ben de internette araştırdım. geç döllenmede önce kesenin boyuna sonra da bebeğin ölçümlerine göre kaç haftalık olduğunu hesaplıyorlarmış. bakalım ptesi kesemizi görürsek ben de takvim yaparım buraya :)

5. haftada keseyi gördü hemde karnımdan alttan falan değil 7. hafatada kalp atışlarını duyduk canım,görürsün tabikide

nisanbugum canım benim oğluşummu olcakkk paşammı olcak senin gibi ayyyy inşallah içine öyle dogduysa hayırlısı bakalımm
Hayırlısı tabiki canım sağlıklı olsunlarda çin takvimine baktın mı?

Bende se neden takvim yapmıyorsun diye saoracaktım:44:

serapcım gerçekten yap sende takvimm bakalımm senin bebişin ne alemdeymiş bak benimli susam tanesi kadar mışş kuzucum benimmm
nisanbugum cumartesiyi sabırsızlıkla bekliyorumm aslında bana kalsa daha erken giderdimde eşimle birlikte olmak istedim bebişimiz gorurken kendisi hala inanamıyorda inşallah saglıklı bi bebişim vardırrr çin takvimine bakmadım canım nasıl bakılıyor

Son düzenleme:
günaydın kızlar topiğimiz pek neşeli Allah bozmasın inş.
bende geçtiğimiz perşembe dr gitmiştim fakat burada herkes çok üzgündü biraz moraller bozuktu ben de nispet yapıyormuş gibi olmak istemedim ve yazmadım neyse şimdi paylaşayım bebişimiz 3.5 cm kalbi pıt pıt kolları ve bacakları belli birde hareket ediyor ilk baktığımıza yüzü dönüktü sonra bize yavaşça arkasını döndü çok komikti kaprisli bi bebemiz olacak sanırım. Ama hala ben hissedemiyorum o nedenle endişem hala geçmedi her gün benimde dr gidesim var :) göbüşüm çok az belli gögüslerde abartı bişi yok aşeriyordum şu aralar cnm bişi istemio iştahım yok sabahları midem bulanıyor ama hiç kusmadım daha dr çok şanslı olduğumu söylüyor yavaş yavaş normale dönüyorum sanırım 3 hafta sonra 2 li test için gideceğiz İnş bir problem çıkmaz dualarınızı bekliyorum. Ve bu duyguyu yaşamak için can atan arkadaşlarım için her gün dua ediyorum ve içime hep bu ayın daha iyi daha çok sonuç vereceği doğuyor Allahım en kısa zamanda göbüşleri bebişlerle doldursun inş öpüyorum cnm dostlarım

ayy mahşallah canım allahım bizlere de o günleri göstersin inşallah. sen hayırlı haberlerini ne olursa olsun yaz. çünkü kötü şeyler yazıldıkça insan umutsuzluğa kapılıo. kimse nispet yaptığını düşünmez emin ol. sen mutlu şeyleri paylaş ki herkesin yüzü gülsün burda.
bu arada bu hamilelik bi tuhaf işte. hem günlerin bi an önce geçmesini, beebğimin sağlıkla büyüdüğünü görmek istiyorum, hem de keyfini sürüp uzun uzun yaşayasım var. allah utandırmasın arkadaşlar. darısı dileyen bekleyen isteyen herkesin başına inşallah. her gece dualarımdasınız.

canım değerin kaçtı senin?benimde 5 haftalıkken 275 miydi ne öyle bişeydi hatırlayamadım ama değerin çok güzel fazla falan değil pipiriklenme

nisancım kafama takıldı şimdi benim 5 haftalık 4901 falan çıktı hcg bu ne şimdikin hıı :)

nisancım kafama takıldı şimdi benim 5 haftalık 4901 falan çıktı hcg bu ne şimdikin hıı :)

Hadi yaa :44:canım ikiz olmasın :44: forumda ikiz gebeliklerde kan değerleri kaç çıkıyormuş bi araştır bakalım bişey öğrenirsen bizede yaz mutlaka

Maşallah maşallahh coldrivercim Allah kucagına aldıgın günleride gösterir inşallah sanada bizede inşallah sahi kızlarr bu bulantılar kusmalra ne zman başlıyor kac haftalıkken başlıyor bak sen güzel sanşlısın colriver inşallah bize senin gibi şanslı oluruz

xanax gercekten senin baya yüksek miş canım doktor bişey demedimi ikiz gibi gözüküyorrr saglıklı olsunda

teşekkür ederim xanax cım Allah senin kinide tamamına erdirsinnn bebişlerimizin yüzünü görmeyide nasip etsinnn inşallahhh

Laviniaaaa bebişmi geliyor yoksa canımmm cok sevindimmmm yuppiiiii:))allah sağlıklı sıhhatlı doğmayı nasip etsin inşallah allah nazarlardan saklasın ayhhh nedicemi şaşırdım heycandan sevinçtennn:)

iyi dilekte bulunan herkese çok teşekkür ederimm.kendimi toparlamaya çalışıyorum durup dururken ağlamaya başlasam da arada biraz daha iyiyim bugün kontrole gittim doktor alttan baktı parça kalmadığını rahim duvarının iyice inceldiğini bi sorun kalmadığını söyledi. ama 3. hamilelik için biraz ara vermemi o zamana kadar da bi takım tahlilleri yaptırmamı istedi o tahliller sonucu hem düşük sebebim belli olacak hemde hamilelik için bi yol izlicez durum böyle...

Laviniaaaa bebişmi geliyor yoksa canımmm cok sevindimmmm yuppiiiii:))allah sağlıklı sıhhatlı doğmayı nasip etsin inşallah allah nazarlardan saklasın ayhhh nedicemi şaşırdım heycandan sevinçtennn:)

merhaba dutcumm canımm evet sana haber vercektim cok şükür hamileyim Allahın izniyle daha doktora gıtmedım ama ..oyuzden biraz endişelerim var tabıkı ama içimi ferah tutmaya çalııyorum....aminnn aminnnnn duaların içinde cokk teşekkür ederimm canımm dualarını eksik etme hayırlısıyla bebeğimi kucagıma aldıgım günleride göreyimm darısı artık senin başınaa ameliyatını oldun sıra da düğün sonra allah nasip ederse bebişin oldugu günleride görürüz inşallah ben seni takip ediyorumm süreçi iyi geciriyorsun bende bundan dolayı senin adına sevinçli ve mutluyum umarım hayatındaki her değişiklik boyle olur tatlım cokk öptümm senii

yasemincim Allah sabrını versin canımm senin adına çokk üzüldümm inşallah bundan sonraki bebeğini Rabbim kucagına almayı nasip etsin ..kendini yıpratma biliyorsun her işde muhakkak bir hayır vardır..Rabbim yüzünü güldürsünn inşallah en yakın zmanda bir bebek nasip etsin 3. hamilelik içinde biraz ara vermek belkide iyi gelir biraz psikoljik toparlanırısın hemde sebebinide bu süreçte öğrenmiş olursunuz

Son düzenleme:

aynen canım bizde eşimle öyle düşündük çünkü bu düştü düşücek stresi çok kötü. en az bi 5-6 ay ara vermeyi düşünüyoruz. sana hayırlı olsun Rabb'm tamamına erdirsin inşallah

canım çok çok geçmiş olsun. neler yaşadığını tahmin edebiliorum. benim de bebeğim 2 aylıkken kalbi atmadığı için kürtaj oldum. şimdi de içimde hep bi korku var ya bişey olursa diye. ama sağlıklısın ve bebeğiniz olabilio. bunları düşün ve rahatla biraz. allah beterinden korusun canım. moral şuanda ihtiyacın olan tek şey. ben eminim ki çok değil bi iki seneye bu topicteki aynı kişiler bebeklerimizin yemek yemediğinden, hangi bezi kullandığımızdan, sütümüzün çoğalması için neler yapabileceğimizden bahsedicez...

inşallah canım inşallah o günleri de görürüz inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…