Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

Bilemiyorum ki canım nedir :26: Burda bir yerlerde okumuştum sanırım kahverengi lekelenme adet gecikmesinde hamileliğe işaret de olabiliyor.İnşallah hamilesindir canım çok istiyorsun belli. Ama 1 yıl diyorsun benim 4 yıl oldu ya bebek bebek diyeli. Rabbim ne zaman nasip ettiyse o zaman olacak canım benim. Bizler sadece kendimizi üzüyoruz elimize başka bir şey geçmiyor ki? Keşke üzülünce ağlayımca olsaydı bu işler. O zaman benim herhalde en az 10uzum olurdu Sen kendini rahat bırak ve içini ferah tut. Eğer hamileysen hep beraber seviniriz burda. Ama değilsen de dünyanın sonu değil ya. Bu son şansın değildi ya. Bu ay olmadıysa diğer aylar bizim tatlım.

sağ ol canım benim içime su serptin doğru diyorsun haklısın hepimiz bir gün hamiş olucaz inşallah rabbim hakkımızda hayırlısını versin canım ...

Hah şöyle yaa çok güzel dedin şimdi. inşallah tatlım inşallahhh
bitanem bir de şu çevrenin sormaları yok mu biri bi yandan soruyor yok mu birşey diğeri bir yandan soruyor yok mu birşey insan gerçekten daralıyor bazen bizi bizden başka kimse anlamıyor...sorular hiç bitmez...rahat bırakmıyorlar ki rahat olalım...ah bu çevre faktörleri :)

Nisanbucum, doğum günün kutlu olsun canım. Allah sevdiklerinle beraber hayırlı bir ömür nasip etsin inşa Allah!..
İkizlerim :)) çok sevindim. Bak Allah kapıyı açtı, hadi inşa Allah gir bu kapıdan da hayırlı bir yeğen gelsin bize biiznillah.
Berkuncanım, buralardayım. Bu aralar okul işlerim çok yoğun, sınav sorusu hazırlıyorum o nedenle fazla gelemiyorum canım. Ama ara ara girip okumaya çalışıyorum yazdıklarınızı. Sanırım Mart ayında 5 hamişimiz var. Hakikaten Mart ayı patlama yaptı. Bakalım bu güzel bahar ayı Nisanda kimler müjdeli haber verecek bize? Sabırsızlıkla bekliyorum.
Anatolyacım, senin bu güzel teslimiyetin gönlüme huzur veriyor. Allah o güzel kalbine göre versin canım.
Toprağım, senin bu esprili yazıların ölüyü bile güldürür derler ya, ha cinsten işte. Hepimizi güldürüyorsun, Allah'ta seni güldürsün canım.
Tuğbacım, seni de pek sık göremiyoruz buralarda artık. Bizi bırakma canım.
Coldriverim, yeğenimize ve annesine iyi bak canım.
laviniam, yeşimim, xanaxm, ducklingim, serapım, tazecik annelerim benim. Allah mutluluğunuzu daim etsin canlarım. Bebeğinizi Sağlık sıhhatle kucağınıza almayı, mis gibi cennet kokusunu içinize çekmeyi, ona doya doya sarılmanızı nasip etsin inşallah!..
Yasemincim Allah yardımcın olsun canım. Dualarım seninle. Kendini koyverme hemen, Sık dişini biraz bu günler de geçecek.
Özlem, aramıza hoş geldin canım. Biz sevgi ve saygı çerçevesinde desteğe ihtiyaç duyan herkese kucak açan KOCAMAN bir AİLEYİZ CANIM. İNŞAALLAH sen de, aramızda olmaktan mutlu olursun.
Mrvbcim, Nartanem nerelerdesiniz? Özledik be canlar. Bi ses verin, olmaz mı?
NOT: Hepinizin günü güzel geçsin arkadaşlarım! KOCAMAN ÖPÜLDÜNÜZ

Son düzenleme:
BUYRUN MART LİSTESİ :118:

beklenmeyen adet tarihleriniz (BAT):119:

zuhalzerrin..................9 mart...................sonuç

yesimm1988................15 mart.................sonuç

ezgimm87....................15 mart.................sonuç

berkuncan..................16 mart...................sonuç

Anatolya20..................18 mart..................sonuç

Tugba1989...................19 mart.................sonuç

igdecicegi.....................22 mart.................sonuç

lavinia1688...................30 mart.................sonuç

xanax22..................................................sonuç

Teşekkür ederim iğdeçiçeğim çok sağol canım güzel dileklerin için,bu arada mrvb nin slmı var özelden mesaj atmiş serap ve laviniayaya çok sevindi lavinia doktorunu değiştirsin pko demişti ona diye söyledi ileteyim dedim

canımmm iğdeçiçeğim senin yazılarını görünce gerçekten bende çok mutlu oluyorum..canımmm benim..iyiki varsınız be dostlar..günler daha bi güzelll bahar inşallahhh bize güzellik getirir..:)

bacımm şimdi senin takvimini okudum da bebeğiniz artık sesinizi duyabiliyor diyorr:)
konuştuklarını duyacak artıkk ayyyy ne mutluuu maşallahh..

canım senden ne haber...nasıl gidiyo..kasık ağrın göğüs ağrın devam ediyor mu..bide düğün vardı ya sizin o ne zaman olucak..koşturmaca başladı mı

Günaydınn canlarımmm ikizlerrr ablacmm cokk cokkk sevindimm hayırlısıyla senin bebişindeee gelecekk inşallahhhh berkuncanım,anatolya,topragım,iğdeçiçeğimm inşallahh yakıda sizlerinnn bebişleridee gelcekkk kızlaarrr şimdi ben size birşeyler anlatmak istiyorummmm bu ay yaptıgım farklı bısey varmı dıye şöyle bi düşünüdüm arkadaşlarımda faydalan sın diye BİLİYOSUNUZ BEN BU AY BEBEK FİKRİNİ AKLIMDAN CIKARMISTIM mayısda abimin dugunu var diye kendime mayısa kadar süre vermiştim ozmana kadar bebek olmasın sonra doktora gıtcem dedim zaten bana pko demişlerdi kolay kolay olmazdı kafamdan oyle dusundumm ..sonra eşimle olan her ilişkide bebek düşünmedimm ama ilişki sonrası hani silkeletme yönetimi vardı yaa onu ben kendi kendime yaptım yani ayaklarımı kırıp belimi yukarı kaldırarak belimi sağa sola birkaç kez salladım sonrada o şekilde uyudum.. ondan sonra ben bu ay adetimin 2. gunu havuc ve incir kürüne başlamıştım ama devam etmedimm 1 hafta filan ya içtim ya içmedimm onunda faydası olmuştur belki çunku yumurtlama tarihimde sular seller gibi akıntım olmuştu heralde bebişim o gunlerde oldu birde eşime de bazen arada bir türk kahvesi yaptım belkide onunda faydası olmuştur..ama bunları yaparken kahveyı fılan sırf keyif olsun diye yani kızlarrr bu ay sadece kendi keyfıme yaşadımmm hiç aklımdan bebek istemedimmm... İnşallah bebeğime kavustum Rabbim tamamına erdirir inşallahh siz can arkadaşlarımıda nasip ederrrr sizede anlatayım dedim gecen 1 ayımı belki faydası olurrr canlarımmm benimmmm

canım senden ne haber...nasıl gidiyo..kasık ağrın göğüs ağrın devam ediyor mu..bide düğün vardı ya sizin o ne zaman olucak..koşturmaca başladı mı

nisanbucugum gerçektenn bana öyle demişlerdi yaaa ne üzülmüştümm ama her işte bir hayır vardır canımm ..Allaha şükür bebişime kavustummm sende mrvb ye cok sela soyleee özledikk onuu

toprakcımm aslında hala devam ediyor arada bir kasıklarıma agrı gırıyor korkuyorum yaa hemen uzanmaya çalşıyorumm düğün işinede napalımm Allah yardımcımız olsun epey kosustrumacalı bolumunu bitirdik belkide bu kosusturmca iyide geldi işte bebek fikrinde biraz uzaklaşmıs olunca bebişim geldi
NİSANBUGUM arada bir KASIK LARIM AGRIYOR BİDE BELİM COK AGRIYOR BENIM YAA DUN AKŞAMDA ACAYIP KARNIM AGRIDI birazcık bagırsaklarım bozuldu anladınmı BUNLAR NORMal SEYLERMİ canımmcımm tecrubelı olarak azcık aydınlatsannn
bide tatlımm benim değerim 300,6 cıkmıstı senin ilk degerın 46 ydı da o geldı aklıma oyuzden yuksek sandım korktum ama benim bebegım 5 haftalıkmıs oyuzden oyle deger normal oldugunu anladım sonra

Son düzenleme:
günaydın kızlar. ctesiden beri giremedim nete. ama o kaadar çok yazmışsınız ki hepsini okuyamadım bile. nisanbucum biraz geç oluyo ama doğum günün kutlu olsun canım..

evet canım ben 26-28 günde hasta olduğum için döngü kısa olunca çabuk öğrendim hemen doktora gitmedim 5. haftada keseyi gördüm o zaman da değerim sana yakındı,gelelim kasık ve bel ağrılarına kuzucum şu aralar adet olacakmış gibi kasıkların ağrıyacak belin ağrıyacak hatta akıntın geldiğinde eyvah hasta mı oldum diyip lavobaya gideceksin,hamile kaldığımı öğrendim dediğin gibi ağrılarım oluyordu ve çok korkuyordum hasta oluverecekmişim gibi geliyordu ama yok onlar normalmiş canım,sen dikkat et yorulma çok fazla ilk 3 ay önemli folik asite mutlaka başla canım doktora ne zaman gidiyorsun bu arada? sanki seninde oğluşun olacaka gibi doğuyo içime yaa

aynen nisanbucugum senin döngün kısa benimkide uzun ben engec 35gunde bir regl olurum..bat günümde öğrenmiş oldum bebişimi demekki adet döngüsü uzun olunca bebişi öğrenmek 5 .haftaya denk geliyor bu arada diğer bahsettiğin şeyler de aynen öyle tatlım yaa gerçekten sanki adet oluvercekmişim gibi geliyor öyle cok fazla akıntım yokk arada bır cok az oluyor ve hemen wc ye gıdıp bakıyorum ayy ne oldu ki diyorumm belim,kasıklarım ,goguslerım aynen adet zmanı gıbı agrıyor senin anlattıgın gibi cidden canım ben zaten kac aydır ıcıyordum folik asit ama bu ay gercekten okadar boşlamısdımkı folık asitimi bile pek düzgün içmemişdim arada bır unuttugum olmusdu ama kac aydır ictıgım ıcın pek takmadım bu durumu inşallah bebişim saglıklıdırr..
canım doktorada randevu aldım 6nisana önümüzdeki cumartesi gıdıcem Allah ızın verirse bata göre hesaplayına 5+5 gunlukken gıtmıs olucam sencee keseyı gorurmuyuzz tatlımm

nisanbugum canım benim oğluşummu olcakkk paşammı olcak senin gibi ayyyy inşallah içine öyle dogduysa hayırlısı bakalımm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…