Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

neyse kızlarr annem benden meraklı gel kan testine gidelim diyor hemde evde cok kokuyor ben gıdıyorum kan testine gelince yazarım dua edinn canlarımm inşallah başka bir sonuçla karşılaşmam

tekrara hayırlı uğurlu olsun kere maaşallah

buda halayın unuttum sanama

Son düzenleme:
kızlar şimdi doktordan geldim. allahıma şükürler olsun değerim 147,23 çıktı. doktor herşey normal haftaya gel karından ultrasonda görürüz dedi. allahıma şükürler olsun. allah isteyen herkese bu duyguyu yaşatsın, sağlıklı bebekler versin inşallahh..

Çok tbr ederim sizi takip ediyordum sonucun böyle olmasına sevindim..Ben idrar testiyle ilgili bişi sormuştum sizde cvp vermiştiniz..Ve sanırım değeriniz düşükken bile çıktı idrar testinde bende 20 hcg olanla yaptım tek çizgi çıktı sonrada kanamam regle dönüştü..Ya siz nasıl yapıosunuz bu testi olsa çıkarmıydı bendede..Siz nasıl yapıosunuz testi ben kullanmadığım bi cam kase vardı ona aldım baya idrarırımı damlalıkla çektim içine 3 4 damla damlattım 15 20 dk bekledim..Bu şekildemi oluyo..

canım çok teşekkür ederim allahım utandırmasın inşallah.
ben idrarımı plastik bardaklar var ya ona yapıorum. sonra damlalıkla alıp teste damlatıorum 2-3 damla. zaten 5 dakika içinde sonuç verio. negatif çıkanları hep sabah ilk idrarımla yapmıştım. pozitif çıkanı da akşam eve geldiğimde yapmıştım hemen beklemeden. ilk hamileliğimde direk su içmiştim çişim gelsin diye beklemeden yapmıştım ve kopkoyu çizgi çıkmıştı. zaten ben geç bakmışım doktora gittiğimizde keseyi görmüştük ama malesef kalbi atmadı allah hayırlısını versin, umarım sağlıkla doğar bebeğim.
bu arada yarı saatten sonra oluşan çizgiler doğru değil diye biliyorum ben. tereddüt edersen testi yenilersin

aşkııımmmmmmmmmm nediyceğimiiii bulamadımmm..biz sana dedik dimiiiii hamisşin diyeeeeeee.Allaha çok şükür..
dün erken ayrıldım sağolsun Berkunum da yazmışş lavinanın evde internet yok diyee..
sbh dayımlara gittik kahvaltıya..yeni geldik inan yolda bu kız ne yaptı acaba diyorum..tel.bakıyorum sanki arayacaksında hbr çıkmadı :) gelirgelmez intrneti açtım..seni yazını gördüm..il gördüğüm "dört çizgi var"dedim ne oluyooo ikizmi çıktı :)
ayy vallahı çok sevindim..şimdi sana kocaman sarılmak isterdim şöyle sıkmak isterdimm..ya Rabbimme şükür olsunn..bana bakk bir ara gelde anlat bakalım bize çalışmalar ne sıklıkta oldu vs..:)
kendini yormaaa seni hep gözümde küçükk cimcimee kuş gibii çıtı pıtı canlandıroyorumm..dikkat et yorma iyi sağlıklı beslen emii ..
çoook öpüyorumm Darısıııı inşallahhhhh topikteki tüm canlaraaa:)

canımm benimm ohhh çok şükürr çok sevindimm senin durumun biraz interestıng :) oldu ama sonucu iyi oldu çokk şükür..Rabbim tüm yavrularımızııı ,annesinin göbüşünde atan canları korusunnn..

veee halaylarınızııı çekiyorummm çifteee düğünn gibiiii...başlıyorumm bir iki üç...
darısıııı berkunumuzaaaa
darısıııııııı iğdeçiçiğimeeeee teey teyyy teyyy: 64:
darısııı ikizlerrr ablamamaaa trrreeeeeee leeeee leeeeeeeeee
darısısı herkesssee isteyenn herkeseeee cane cane canee canneeee işteee meydaneee

KIZZZZZLARRR BENN GELDİMM TOPRAGIMMM CANIM BENİMM RABBİM SİZEDE NASİP ETSİN İNŞALLAHH KIZLARRR HEMENN DEĞERİMİ SÖYLÜYORUMMM b HCG 300,6

kızlarrrr yaaa sanki banaaa biraazz yüksekk geldiii yaa inşallah normaldirrr inşallah bebeğim sağlıklıdırrr haftaya randevu alıp doktora gıdecegimm ..serapcımm senide kutluyorum canımmm benmm bebişlerimiz aynı tarihleremi denk geliyorr acaba

Son düzenleme:

TOPRAGIMM YA Canım benimmm keşke yan yana olabilsek ve sarılabilseydikk ama sana burdan kucakkk dolusu sevgilemi yolluyorummm ve cok teşekkür ediyorumm bitanemmm darsı başına inşallahhh ve burdaki tum can dostlarımın başına
bu arada hayal kırıklıgına ugratmak istemem ama hiç deöyle çıtı pıtı değilim tatlım 172 boyunda 58-60 civarı kilodayım ehhh çıtıpıt kuş gibi değilsem de manken gibi oldugum söylenebilir gerçi şimdi hamilelilkde tipim nasıl olcak bilmem olsun bebeğim saglıklı olsunda

Son düzenleme:

ohh maşallah değerin çok iyi valla benim gibi düşükken öğrenip de sonra kafayı yemedin yükseldi mi,yükselcek mi diye. muhetmelen aynı tarihlere gelir canım. ben sata göre hesaplayamıyorum malesef yoksa 8+5 olması gerekirdi :S: bakalım haftaya doktor söyler ne kadarlık olduğunu inş..

evet canımm çok şükür Rabbime..maşallah subanallah bebeğimin değeri düşük değil ilk görünce bana yüksek gelmişti ama normal galiba ..hayırlısıyla yükselmeside normal olurda tamamına erdirir . inşallahhh Rabbim tüm hamiş lerimizn bebeklerini kucagına almayı nasip eder..

Süper bir haber laviniacım, serapcım Allah tamamına erdirsin. Çok sevindim merakla okurken değerler süperr. lavinia seninki çoğul gebelik olabilir mi acaba diye merak ettim doğrusu. Allah gönlünüze göre versin mis gibi bebiş kokuları geldi burnuma. Süt kokulu bebişler. Allahım tez zamanda bebek bekleyen tüm anne adaylarının bu güzel haberi almalarını sağla. berkun, iğdeçiçeği, toprak sıra sizde inşallah Nisan ayının müjdeli haberlerini de siz verirsiniz inşallah. Allahım bu topik başka topik yaa hamişlerimiz artıyor. YAŞASIN. Şimdi çekelim halaylarımızı; :&4: ve tüm hamiş ve bebeklere kere MAŞALLAH.

laviniamm canım gözlerim dolu dolu okuyorum inannn rabbim sağlıklı bir gebelik hayırlı bir evlat nasip etsin canım kendim hamike kalmış kadar çok mutluyum yaşasınnnnn diye delibdeli bağırmak geliyr içimdennn yuppiiiiiiii heheyttt ayaklarını sürü kızzzz arkadaan gelelim beraber büyütelim göbüşleri bebişleriiiiii o zamannn gelsin halaylarrr
toprağım sıra bizeee haydiiiii

serapcım seni unuttuk sanmaaa sakın acele girip çıktım ondan tamamlayamadïm adına çok sevindim cok şükür herşeyin yolunda olmasına sevindim bu halaylarda sanaa

serapcım seni unuttuk sanmaaa sakın acele girip çıktım ondan tamamlayamadïm adına çok sevindim cok şükür herşeyin yolunda olmasına sevindim bu halaylarda sanaa

canlarım çok saolun. desteğiniz benim için çok önemli. hamilelerin duası kabul olur sizler ve tüm isteyenler için dua ediyorum. allahım tez zamanda önce göbüşlerinizi sonra kucaklarınızı doldurur inşallahh, aminn..

canlarımmm ikizler ablacım ve berkuncanımm iyiki varsınız darısıı sizlerinn başınaaa sizlerii çok seviyorummmkötü günde iyi günde hiç yalnız bırakmadınız siz ve diğer arkadaşlarımm hepinize ayrı ayrı teşekkür ederimmm darısı sizlerinn başına inşallahhhh Rabbim inşallah sizlerinde yüzünüzü güldürsünnn bende sizler için en az kendim kadar sevinicemm canlarım benimmm berkuncanım vallahi ne yalan söyleyeyim benim gerçekten ayaklarımı sürüme gibi bi özelliğim vardır nereye gitsem ora ya toplarım herkesi etrafımdakiler bile farkeder bu durumu...inşallahhh sizlerde arkamdaannnn geligelivirsinizzzz peşpeşeolur bebişlerimizzz

sen sürü kiz gelmeeyeen ne olsunnnn çook sevinddim gerçektennnn öpüyorun ssen glincee görüssürüzzzzz

Kızlar hafta sonu giremedim ve lavinia nın test yapacağını bilmiyordum,serap cumartei doktora gidicem demişti onu merak ettim ama çok yoğungeçirdiğim için giremedim sabah gelir gelmez açtım ve heyecanla nasıl okuyorum bi görseniz ne oldu acaba test sonucun ne çıktı diye odaya biri giriyo suratına bakamdan cevap veriyorum o kadar merak ettim ve bu yazdığını görünce kan değerinide görünce ohh çok şükür dedim canım benim tebrik ederim allahm sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin inşaallah,darısı diğer arkadaşlarımıza olsun had yap hamilelik takvimini senin fındık yavrusu ne almdeymiş bakalımbu arada bensiz halay olmaz 64

Serapcımmmmm çok şükür canım senin adına da çok sevindim artık endişelenme stres yapma ve iyi şeyler düşün tamam mı ohh yaa ne güzel çoğaldık Berkunum toprağım ikizler ablacımm mrvb canım arkadaşım xanax ve diğer adını sayamadığım bütün arkadaşlarımın başına hamile kalmadan budan çıkmak yok

günaydınnn canlarrr güzel haftlaaarrr güzel günlerrrr herkeseeeee.......
lavinammm sürür ayaklarınııııı..Berkunummmm hadiiiiii :)
nisan ayı güzel başladıııı..hava pırıl pırıl güneşş sıcakkkk kuşlarrrr börtü böcekkk oleyyyy

Nisanbucugum cok teşekkür ederimm tatlımmm yaaa biliyorsun bu ay hiç beklemiyordum gerçekten herkesin dediği gibi oldu ne zmanki kafmadan attım ozman hamile kaldım Allahıma bi şükürler olsunn..ayyy benim yavrumuda görelimm nasıl yapılıyorrr nisanbucugum yaa

canııımm yaaaa demii topiğimiz şeytanın bacağını kırdımı neee...yavaş yavaş pıt pıt pıtlatıyoruzzzz kız sen doğurmadan bak gör herkess hamileeee

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…