Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

Günaydın Canlarrr; Hepinizi bu bahar sabahında kocaman öpüyorum. Topiğe can geldi ya bu bebiş haberleri ile hepimiz moral depoladık heray bir-iki güzel haber demek sıra bize geliyor demek dimi nisanbucum bu topikten boş çıkmak yok illa o göbiş dolacak Allahın izniyle. Sonra gelsin halaylar. :KK9: :KK9:

Lavinacımmm iş yerindeki arkadaşlarına söyledin dimi,:) nasıl sevinmişlerdir...

Lavinacımmm iş yerindeki arkadaşlarına söyledin dimi,:) nasıl sevinmişlerdir...

toprakcımm sadece oda arkadasıma söyledim şimdilikk kimseye söylemeyi düşünmüyorum o düşük yapan arkadaş vardı yaa oda 1 haftadır raporluydu bugun işe başladı onun hemen duymasını istemiyorum daha yeni kaybetti bebeğini atlamamıştır belki hala üzülüyordur şimdi benide duyarsa belki üzülebilir :KK17::KK17::KK17:ozyuden zmana bıraktım kendiliğinden duyulur zatenn oda arkadaşıma da tembihledim kimse bilmesin diye oda cok sevindii tabi:KK16::KK16::KK16:

kızlarr 6 nisan cumartesi ye randevu aldımm bakalım bebeğimizi:emir_bebek: Rabbimiz nasip ederse ilk ogun görcecezz :KK16::KK16::KK16:o güne kdar nasıl sabredem blmiyorumm:18::18::18: dua edin canlarımm herşye yolunda gitsin

Son düzenleme:
OLDUMUU KIZLARRR TAKVİMMM ALLAHIMA ŞÜKÜRLERRR OLSUNN bU GÜNLERİİ GÖSTERDİİİ AYYY RABBİM SİZLEREDEE NASİP ETSİNNN CANLARRRR:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

toprakcımm sadece oda arkadasıma söyledim şimdilikk kimseye söylemeyi düşünmüyorum o düşük yapan arkadaş vardı yaa oda 1 haftadır raporluydu bugun işe başladı onun hemen duymasını istemiyorum daha yeni kaybetti bebeğini atlamamıştır belki hala üzülüyordur şimdi benide duyarsa belki üzülebilir :KK17::KK17::KK17:ozyuden zmana bıraktım kendiliğinden duyulur zatenn oda arkadaşıma da tembihledim kimse bilmesin diye oda cok sevindii tabi:KK16::KK16::KK16:

kızlarr 6 nisan cumartesi ye randevu aldımm bakalım bebeğimizi:emir_bebek: Rabbimiz nasip ederse ilk ogun görcecezz :KK16::KK16::KK16:o güne kdar nasıl sabredem blmiyorumm:18::18::18: dua edin canlarımm herşye yolunda gitsin

canıımmm hiç merak etmeee çabucak geçerrr inşallah,sonra pıt pıtlarını duyarsın..sonra Allahın izniyle cinsiyet heyecanı,..nasıl geçicek zaman anlamıycaksınnn adını çıkarrrr kuzuuuu..
bak nediycem..Rabbim o kadar büyük ki düşmez kalkmaz bir Allah..Sabr etmek lazım ..
iş yerindeki arkadaşına çook üzüldüm..ama dün gibi aklımda onu hamile olduğunu öğrendiğinde biraz buruktun,biraz üzülmüştün..bak çok şükür Rabbim o duyguyu sana da tattırdı..
O arkadaşınıda Rabbim kolaylık versin sabır versin..

بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم

BUYRUN MART LİSTESİ :118:

beklenmeyen adet tarihleriniz (BAT):119:

yaseminilbey................? mart..................sonuç :KK49::emir_bebek:

zuhalzerrin..................9 mart...................sonuç :KK50:

yesimm1988................15 mart.................sonuç:KK49::emir_bebek:

ezgimm87....................15 mart.................sonuç:KK50:

berkuncan..................16 mart...................sonuç :KK50:

Anatolya20..................18 mart..................sonuç:KK50:

Tugba1989...................19 mart.................sonuç:KK50:

igdecicegi.....................22 mart.................sonuç:KK50:

lavinia1688...................30 mart.................sonuç:KK49::emir_bebek:

xanax22..................................................sonuç:KK49::emir_bebek:

Son düzenleme:
OLDUMUU KIZLARRR TAKVİMMM ALLAHIMA ŞÜKÜRLERRR OLSUNN bU GÜNLERİİ GÖSTERDİİİ AYYY RABBİM SİZLEREDEE NASİP ETSİNNN CANLARRRR:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

anaaaa seninki aralıkta mı doğacak..(inşallah.)
kız biraz daha bekleyeydin 31.aralıkğı 1 ocağa bağlayan gece olsaydın..2014 ilk bebesi diyip Bld.başkanı altın takardı..haberlerede çıkardınnn:)

cumartesi günü dr amcaya gittik kesemis görüldü :) betahcg değerimizde 4901 olmuş bu hafta yine gidicez bakalım tekrar bakcak. lavinyacımada çok sevindim allah tamamına erdirsin inşallah.

canııımm yaaaa demii topiğimiz şeytanın bacağını kırdımı neee...yavaş yavaş pıt pıt pıtlatıyoruzzzz kız sen doğurmadan bak gör herkess hamileeee
evet canım bir ayda 3 hamile çıktı nisanda sıra sizde:KK23:

Günaydın Canlarrr; Hepinizi bu bahar sabahında kocaman öpüyorum. Topiğe can geldi ya bu bebiş haberleri ile hepimiz moral depoladık heray bir-iki güzel haber demek sıra bize geliyor demek dimi nisanbucum bu topikten boş çıkmak yok illa o göbiş dolacak Allahın izniyle. Sonra gelsin halaylar. :KK9: :KK9:

Evet ablacım aynen öyle bu topikte boş yok:KK9::KK9:Senin kocaya bebek teşfikleri nasıl gidiyo sayi birdaha açıldımı konu:KK34:

Bugün benim doğum günüm ve iki güzel haber aldım doğum günü hediyesi olarak:KK16::KK16::KK16:

Bugün benim doğum günüm ve iki güzel haber aldım doğum günü hediyesi olarak:KK16::KK16::KK16:
canımmmmmmmm vallaha sabahh sorcaktımmmm nickin nisan yaaaa:) sebeb be diyee .....

canımmm doğum günün kutlu olsunnn..nice nice niceeee güzel yıllaraaa sevdiklerinle birlikte ,oğluşun,eşinle birlikte sağlıklı uzun ömürler versinn...:nazar::103::122::119: :118::118::118::118::118::118::118::118::118: :122::122::122::122::122::KK54::124:

nisanbucugumm doğumm günün kutlu olsunnnn eşinle ve paşa oğlunlaaa nice güzell senelereee bir ömür boyu mutlu mesut yaşayın inşalahhh :118::118::118::118::118::118::119::119::119::119::119::KK71::KK71::KK71::KK71:

anaaaa seninki aralıkta mı doğacak..(inşallah.)
kız biraz daha bekleyeydin 31.aralıkğı 1 ocağa bağlayan gece olsaydın..2014 ilk bebesi diyip Bld.başkanı altın takardı..haberlerede çıkardınnn:)

kızzz zz allah bebişini versin emi toprak :KK1::KK1::KK1: 2014 dogumlu olssa güzel olurdu bende isterdimm :KK1::KK1::KK1:amann boşverrr kısmet işteee bebeğimm sağlıklı bir şekildeee dogsunnnda dogdugu tarihh benim için bundan sonraki hayatımın yıl dönümü olurrr :21::21::21:

canımmmmmmmm vallaha sabahh sorcaktımmmm nickin nisan yaaaa:) sebeb be diyee .....

canımmm doğum günün kutlu olsunnn..nice nice niceeee güzel yıllaraaa sevdiklerinle birlikte ,oğluşun,eşinle birlikte sağlıklı uzun ömürler versinn...:nazar::103::122::119: :118::118::118::118::118::118::118::118::118: :122::122::122::122::122::KK54::124:

Oyy canım toprağım teşekkür ederim :KK16::KK16::KK16:

canım doğum günün kutlu olsun bebişinle ailenle güzel bir ömür dilerim :)

nisanbucugumm doğumm günün kutlu olsunnnn eşinle ve paşa oğlunlaaa nice güzell senelereee bir ömür boyu mutlu mesut yaşayın inşalahhh :118::118::118::118::118::118::119::119::119::119::119::KK71::KK71::KK71::KK71:

Teşekkür ederim canım arkadaşlarım dert ortaklarım iyiki varsınız çok duygulandım bugün böyle bir doluyum:KK14:

Kizlar merhaba,bebek haberlerini aldikca bende cosuyorum hakkinizda hayirlisi olsun.size bisi sorcam duymuslugunuz vardir insallah.avcilar medicana da kadin dogumcu ariyorum onerebilceniz bi doktor varmidir.

Kizlar merhaba,bebek haberlerini aldikca bende cosuyorum hakkinizda hayirlisi olsun.size bisi sorcam duymuslugunuz vardir insallah.avcilar medicana da kadin dogumcu ariyorum onerebilceniz bi doktor varmidir.

canım yardımcı olmak isterdim ama malesef br bilgim yok..ama topikte bilen varsa mutlaka cevaplayacaktır..

Anaaaaa lavinyaaaaaa :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: Hayırlı olsun tatlımmmm Allah sağ salim dünyaya gelmesini de nasip etsin inşallahhhhh.Çok ÇOK sevindim canım benim :KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:

kızlar şimdi doktordan geldim. allahıma şükürler olsun değerim 147,23 çıktı. doktor herşey normal haftaya gel karından ultrasonda görürüz dedi. allahıma şükürler olsun. allah isteyen herkese bu duyguyu yaşatsın, sağlıklı bebekler versin inşallahh..

Çok şükür canım.Bak korkulacak bir şey çıkmadı sonunda. Rabbim sağ salim kucağına almayı da nasip etsin inşallahhh.

KIZZZZZLARRR BENN GELDİMM TOPRAGIMMM CANIM BENİMM RABBİM SİZEDE NASİP ETSİN İNŞALLAHH KIZLARRR HEMENN DEĞERİMİ SÖYLÜYORUMMM b HCG 300,6
:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
kızlarrrr yaaa sanki banaaa biraazz yüksekk geldiii yaa inşallah normaldirrr inşallah bebeğim sağlıklıdırrr haftaya randevu alıp doktora gıdecegimm ..serapcımm senide kutluyorum canımmm benmm bebişlerimiz aynı tarihleremi denk geliyorr acaba

Evet canım değerlerin baya yüksek. 2z geliyor herhalde kızzz :KK52::KK52::KK52: Tekrar tekrar tebrik ederim canım :KK16:

Doğum günün kutlu olsun canım.Bbeişinle ve eşinle nice mutlu doğum günleri kutlarsınız inşallahh . Doğum günü pastası bulamadım ama bu çiçeklerimi kabul et lütfen :KK71::KK71:71:KK71:71

Kızlar gördünüz mü ben size ne demiştim????? Bahar uğurlu gelecek demiştim demiiii :KK51: hadin bakalım berkun, toprak,şğdeçiçeği,ikizler ve ben sıra bizdeeeeee :KK52::KK52::KK52: Nisan ve mayıs ayı var dahaaaaa.Rabbim bize de güler bu aylarda inşalahhhhh .

X