Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

nisanbuya katılıyorum bende yeşimcim tabiki senin kendince haklı yönlerin vardır ama yanlış anlama sana bişey demek istiyorum ..:KK17:kayınvaldinin yemeğe çağırmış olması kötü bişey değilki belliki beraber olmak istemiş hem sanki cıkıp yemeği berarer yemenizin sana ne zararı olacak cok yorgun olabilrisin tabiki ama en nihayetinde aç durcak halin yok kendi evindede yiyeceksin o yemeği.. Bence sen biraz fazlaca kafaya takmışsın aranızdaki ilişkiyi böyle söyledğim için bana kızabilrisn ama sonuçta oda senin kocanın annesi aranızdaki bu ilişki belliki eşinede yansımış ..ne kadar kötü olursa olsun anne si sonuçtaa sende anne olacaksın bence biraz daha sabırlı olmalısın

yanlış anlamıyorum canım kesinlikle ama o kadını bi tanısanız varya eminim bana o binadan taşın dersiniz amacı yemeğe çağırmak değil inanın eşimin yanında bana laf sokmak zaten arkamdan şikayet edip duruyo yemek maksatıda laf sokmak herkesin yanında hep yaptığı şey o yüzden bezdim resmen...

yanlış anlamıyorum canım kesinlikle ama o kadını bi tanısanız varya eminim bana o binadan taşın dersiniz amacı yemeğe çağırmak değil inanın eşimin yanında bana laf sokmak zaten arkamdan şikayet edip duruyo yemek maksatıda laf sokmak herkesin yanında hep yaptığı şey o yüzden bezdim resmen...

anladım canım tabiki sen daha iyi tanıyorsun vallahi allah yardımcın olsun nediyeyim ..peki o binadan taşınma gibi bi durumunuz yokmu..çünkü artık bebeğiniz olcak allahın iziniyle huzurlu bir ortam lazım

Böyle giderse sonu kötü olarak çıkacağız zaten ama ben şuen eşime gidelim diye tutturusam haklıyken haksız konuma düşerim kendi artık yeter deyip çıksın istiyorum o binada huzur bile yok kadın kapımın önünden geçerken sırf duyayım diye küfür edip bela okuyo ne oldu diye çıkıncada da yok görümceme demiş yok kaynıma demiş yanındada kimse olmadığı halde kadın yalan söylüyo iftira atıyo dedikodu yapıyo bi tanısanız varya nefret ettim resmen ....

Kesin söyler kayınvalidene birde o yüzde küser şimdi o bana söylemediler diye :KK1: amann boşver

eğer 26-27 günde adet oluyorsan çıkar canım,benimde 23 kasım son adetti 18 aralıkda öğrenmiştim:KK16:

yeni okudum iş yoğunluğundan :) benim en az 28 günde oluyor normalde 30 gün oluyor ama 2 gün geçse hemen test alır yaparım ama fazla umudum yok.geçen ay sık çalışmadaydık bişey olmadı bu ay biraz daha boşverdim açıkçası :))) hayırlısı bakalım

dün söylememiş kesin çünkü aynı yerde çalışıyoruz sabah bi ton söylenirdi yoksa bana söylemedin etmedin beni çok sinirlendiriyo kızlar dün belim çok arıyordu resmen akşamın olmasını dört gözle bekledim çıkışta bizde yemek yielim dedi yorgunum dinleneceğim dedim bi ton söylendi mırmır mır mır sonra evin oraya geldik sen çık ben ekmek alıp geleyim dedi bende yorgunum dinleneceğim dedim yine aynı söylendi falan boşver dedim eve girdim eşim gelmiş nasılsın falan yorgunum dedim annen yukarı çağırdı ama yorgunum gidemem dedim tamam dedi kadın rahat durmuyo bu sefer eşimi aradı oğlum gel yeşim yorgunmuş gelmedi sen gel sinirim tavan yaptı kadın ben yalan söylüyormuşum gibi oğlunu çağrıp duruyo ve bunu sürekli yapıyo eşimde ewt hasta şuan dedi kapattı teli dedim sen çık yoksa çok kötü olacak annen dedim ben sanki yalan söylüyormuşum gibi davranıyo sen git ye ben yatacağım dedim oda bişey demeden çıktı baktım beş dakka sonra geri geldi yemiş hemen inmiş bide yanına çağırınca beni şikayet ediyo böyle bi kadın yaa

allah sabır versin canım çok sinir olduğum şeylerdir ya bir rahat bıraksınlar...

allah sabır versin canım çok sinir olduğum şeylerdir ya bir rahat bıraksınlar...

amin canım amin bende sinir olup kaldıramıyorum rabbim yardım etsin bide gösterişi çok sever konu komşu akrabalarının yanındada bi sevgi gösterisi yapar ki insanlara anlatsan inanmaz yani o derece çok iki yüzlü biri allah onun şerrinden korusun beni...

Merhaba kızlarr nasılsınızzz??? Ben pc ile yaptığım savaşı şimdilik kazanmış bulunuyorum :KK1: Kızlar ben adet olmadım hala sanırım gene yumurtlama problemi yaşıyorum.Napalım sağlık olsun.Rabbim bilir en iyisini diyorum.

nabersiniz...
akşamları ne yapıyosunuz kızlar..Ben eşimle "walkıng dead" dizisini izliyoruz...tv vardı sonradan takıldık..çok hoşumuza gitti..(ben korku gerilimi çok severim)..sonra internetden indirdik tüm bölümlerini..geçen hafta başladık izlemeye ama o kadr heyecanlı ki..hergün 3-4 bölüm izliyoruz..şu anda normalde 3.sezon 12.bölüm yayınlanıyor..biz 3.sezon 9.bölümdeyiz heralde ..valla bitince artık sabırsızlıkla yeni bölümlerin çekilmesini bekliycez..
açıkcası beni çok sardı bu..o kadr etkilendim ki kızlar işe gelince bile düşünüyorum :)

Böylelikle bebek stresinden uzaklaşıyorum..Birde okuduğum kitaplarım var benim....
Bide misafir gelme gitme işini sıklaştırdım..Zaman geçiyor böylelikle..

Toprağım çok iyi yapmışsın canım. Bebek düşüncesinden uzaklaşmak için sevdiğin şeyleri yapmışsın.Benim bu aralar hiçç vaktim olmuyor. Ha bire misafirlerim geliyor.Koştur koştur geçiyor vakit. Hepinizi kocaman kocaman öptüm. Şimdilik hoşça ve dostça kalın :KK16:

amin canım amin bende sinir olup kaldıramıyorum rabbim yardım etsin bide gösterişi çok sever konu komşu akrabalarının yanındada bi sevgi gösterisi yapar ki insanlara anlatsan inanmaz yani o derece çok iki yüzlü biri allah onun şerrinden korusun beni...

Canım hamileliğini nasıl geçirirsen bebeğe aynen geçiyormuş yani sen ne kadar rahat huzurlu olursan oda doğunca öyle huzurlu oluyomuş ne kadar stresli ve gergin olursan oda huysuz bir çocuk oluyormuş sen böyle için içini yiyo ve bebeğede yansıyacak burcun ne senin yeşim?

ben de senin gibiyim,benim de annesi yok ama teyzeleri var kendi annem de uzakta. aynen anlattığın gibi iyiliğini de görüyorum inkar etmem ama bazen diğer gelini bana çekiştirmesi hoşuma gitmiyor.demekki beni de ona çekiştiriyordur diye düşünüyrm.Ama sanırım sen yakın oturuyorsun.ben çok şükür bayağı uzakta oturuyorum.çok istediler laf geçirmeyi ama geçiremediler şimdi de herkes kendi hayatına bakıyor.benim düşüncem şu büyükse herşeye karışmak zorunda değil ayrıca kendi hayatınız var.çağırır elbette ama ısrar etmesi yanlış aynı bizimkiler gibiymiş :)

Merhaba kızlarr nasılsınızzz??? Ben pc ile yaptığım savaşı şimdilik kazanmış bulunuyorum :KK1: Kızlar ben adet olmadım hala sanırım gene yumurtlama problemi yaşıyorum.Napalım sağlık olsun.Rabbim bilir en iyisini diyorum.

Toprağım çok iyi yapmışsın canım. Bebek düşüncesinden uzaklaşmak için sevdiğin şeyleri yapmışsın.Benim bu aralar hiçç vaktim olmuyor. Ha bire misafirlerim geliyor.Koştur koştur geçiyor vakit. Hepinizi kocaman kocaman öptüm. Şimdilik hoşça ve dostça kalın :KK16:

oo super anatolyamm seninde misafirlerle zamanın su gibi akıp geçer bi bakmışsınnn hamissinnn farketmeden:)
...
bahar geldi misafir sezonu açıldı..:)

Canım hamileliğini nasıl geçirirsen bebeğe aynen geçiyormuş yani sen ne kadar rahat huzurlu olursan oda doğunca öyle huzurlu oluyomuş ne kadar stresli ve gergin olursan oda huysuz bir çocuk oluyormuş sen böyle için içini yiyo ve bebeğede yansıyacak burcun ne senin yeşim?

aynennnn nisancım sana katılıyorum..YEşimcimmm rahatlat kendini bırak senin artıkk bebişin var inşallahhh herşey daha güzelll olucak hayatında..

canım hamileliğini nasıl geçirirsen bebeğe aynen geçiyormuş yani sen ne kadar rahat huzurlu olursan oda doğunca öyle huzurlu oluyomuş ne kadar stresli ve gergin olursan oda huysuz bir çocuk oluyormuş sen böyle için içini yiyo ve bebeğede yansıyacak burcun ne senin yeşim?

ewt ya bebişimde huzursuz olacak akrep burcuyum canım...

Doğru diyorsunuz kızlar ama benim psikayatriden yardım almam gerekli sanırım çünkü kadının yaptıklarını unutamıyorum...

Doğru diyorsunuz kızlar ama benim psikayatriden yardım almam gerekli sanırım çünkü kadının yaptıklarını unutamıyorum...

yeşimcim bende senin gibiydim benimki çok uzakta olmasına rağmen sokardı lafı geceler boyu uyumaz onunla kavga ederdim ama affettim çünkü affetmez kin beslersem kendimi yıpratacak hatta sinir hastası olup çıkacaktım şimdi o kadar rahatım ki o bana bişi sölerse bende ona şakayla karışık söylüyorum ohhhh sonrası rahatım birde eşim için annesini ve babasını hoş göreceğime kendime söz verdim

yeşimcim bende senin gibiydim benimki çok uzakta olmasına rağmen sokardı lafı geceler boyu uyumaz onunla kavga ederdim ama affettim çünkü affetmez kin beslersem kendimi yıpratacak hatta sinir hastası olup çıkacaktım şimdi o kadar rahatım ki o bana bişi sölerse bende ona şakayla karışık söylüyorum ohhhh sonrası rahatım birde eşim için annesini ve babasını hoş göreceğime kendime söz verdim

canım onu yapamıyorum ben işte ahh bi yapabilsem hergün bişey buluyo artık öyle olmuşum ki yüzünü görmeye tahammülüm yok farkettim ki ben ona hala bi kere bile anne dememişim...

günaydınn canlar nasılsınızz sizlere sormak istedğim şeyler var bu hiç bişey anlatmayayım sonra foss cıkınca üzülüyorum diye bişey söylemek istemiyordum yanlış anlamayın hep kendi kendime uydurdugum için artık utanıyordum:KK17: birde bu ay hiç bebek düşünmediğim için kendimide dinlemedim ama kızlar ben bu ayy acayip şeylerrr yaşadım ve son 1 haftadır artınca anlatmak istedim ..öncelikle benim bu ay çok fazlaa akıntım oldu sular seller gibi desem yeridirr hele yumurtlama akıntım okdar cok olduki ben bile şaşırdım :KK53: üstelik ogün beklemiyordum yumurtlamayı ama erken oldu sonra yumurtlamadan sonra yaklaşık 1 haftadır sanki adet olacakmışım gibi kasıklarım ve gögüslerim agrıyor karnımın içi böyle ince ince sızlıyor karnımda ağrıyor kabız oldum benim bağırsak hastlıgım var kolay kolay kabız olmam ama 1 haftadır oldum karnımın içinde bi doluluk var sanki cok afedersiniz ilişki esnasında karnıma acayip bi baskı oluyor sonra yine ilişki esnasında daha çok farkediyorum gögüs uçlarım filan acayip sızlıor cok acık anlatım ama hiç rahat ilişki yaşayamıyorum umarım anlatabildim :KK17:17: neyse işte kızlar böyle böyle şeyler kızlar batıma daha var ama sanki ben heran patlaycak moddayım..acaba yine kist filan mı oldu yoksa hamile miyimm

Son düzenleme:
günaydınn canlar nasılsınızz sizlere sormak istedğim şeyler var bu hiç bişey anlatmayayım sonra foss cıkınca üzülüyorum diye bişey söylemek istemiyordum yanlış anlamayın hep kendi kendime uydurdugum için artık utanıyordum:KK17: birde bu ay hiç bebek düşünmediğim için kendimide dinlemedim ama kızlar ben bu ayy acayip şeylerrr yaşadım ve son 1 haftadır artınca anlatmak istedim ..öncelikle benim bu ay çok fazlaa akıntım oldu sular seller gibi desem yeridirr hele yumurtlama akıntım okdar cok olduki ben bile şaşırdım :KK53: üstelik ogün beklemiyordum yumurtlamayı ama erken oldu sonra yumurtlamadan sonra yaklaşık 1 haftadır sanki adet olacakmışım gibi kasıklarım ve gögüslerim agrıyor karnımın içi böyle ince ince sızlıyor karnımda ağrıyor kabız oldum benim bağırsak hastlıgım var kolay kolay kabız olmam ama 1 haftadır oldum karnımın içinde bi doluluk var sanki cok afedersiniz ilişki esnasında karnıma acayip bi baskı oluyor sonra yine ilişki esnasında daha çok farkediyorum gögüs uçlarım filan acayip sızlıor cok acık anlatım ama hiç rahat ilişki yaşayamıyorum umarım anlatabildim :KK17:17: neyse işte kızlar böyle böyle şeyler kızlar batıma daha var ama sanki ben heran patlaycak moddayım..acaba yine kist filan mı oldu yoksa hamile miyimm

Canım senin bat ne zamandı ?

Günaydın kızlar :KK3:nasılsınız bakalım :KK16:

günaydınnnn kuşuuummmmm :) gününüz güzel geçsin can kızlarr..

canım aklına kötü şey getirme kimbilir belki bebektir :) inşallahhh batın tam ne zaman..

canım benim psikiyatriklik bişeyin yok senin ama psikologla görüşsengerçekten sana faydası olucağını düşünüyorum..
hepimiz için öyle aslında..biz ne yaparsak kendimize yaparız..aslında karşı tarafı başkalarını sorumlu tutarız ama başımıza gelen herşeyi biz yapıyoruz farketmeden...yeşimcim canım senin hayatında herşeyin değişiceğine inanıyorum ..bak bebeğin yolda sana güzel yarınlar getiricek..

Kızlar ben normalde 33-34 günde bir regl olurum en son biliyorusnuz kistlerim için ilaç kullandıgım dan 10 şubatta olmam gereken batı 25 şubatta olmuşdum bende ondan saydım mecbur 30 mart olarak bekliyorum

X