Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

Ikizler ablacım eşinin tutumuna çok sevindim inş. tekrardan bebiş kararı alırsınız. gelen Bebişte öyle kısmetli oyle bir şanslı olsun ki hemencik sizleri borçtan kurtarsın feraha çıkartsın öpt seni :-D

Canım Merhaba!.. Hele bi dur bakalım. Her rüyanın illa bir yorumu olacak diye bişey yok bu bir. İkincisi ne görürsen gör asla kötüye yorma. Ve üçüncüsü, kötü olduğunu düşündüğün rüyanı kimseye anlatma.Çünkü olaki biri çıkar ve şerre yorar. Anladın mı canımcım. Şimdi gelelim rüyana:
''Bismillahirrahmanirrahim'' Rabbim rüyanı hayırlara çıkarsın canım. Amin!!!... Ruya da anne görmek çok güzeldir. Bahçeli ev genişliği ve ferahlığı simgeliyor. Yumurta genelde kısmettir iyi haberdir. Çiğ yumurtayı insanlar genelde sağlıklı olmak için ve sesi güzel olsun diye içerler. Demek ki senin paşanın sesi güzel olacak. Kahve kokulara hassasiyetini anlatıyor bir de 40 yıllık hatrı var biliyorsun kahvenin.Yani babacığının hatrını hatırla canım. Babana bir kahve yap ya da ısmarla babakız iki çift sohbet edin. Sanırım senin babanla ya da babanın senle konuşmaya ihtiyacı var. Aklına kötü şeyler getirme! İyi düşün güzel arkadaşım. Herşey iyi olsun! Allah hakkında hayırlısını versin, inşaAllah !!! Amin...

İnşallah coldrivercim inşallah canım. Güzel dileklerin için teşekkürler. Sen nasılsın bu arada bebişe iyi bakıyor musun güzel anne.

Nisanbu gördün mü ne kadar güzel rüyalar görmüşsün, iğdeçiçeğim sen ne zaman bir rüya yorumlasan hayata bakışım değişiyor bütün vücuduma ferahlık yayılıyor ve mutluluk hormonum artıyor. Bizim patron son zamanlarda reikiye taktı herkesi bu reiki toplantılarına çağırıyor ben de gitmiyorum biraz alınıyor, ben reikimi burda alıyorum hepiniz bana enerji veriyorsunuz.

evet olsaydı idrarda mutlaka çıkardı canım..

Canım ağzına yüreğine sağlık,tamam bundan sonra kötüye yormıcam iğdeçiçeğim çok sağol

Evet ikizlerim yaa inan siz böyle şeyler söyleyince benimde içim açılıyo sadece sizlere anlattım zaten kimselere anlatmadım

Yeşim eşine nasıl söyledin hamile olduğunu bi süpriz hazırladın mı kayınvalidenler ne tepki verdi anlatsana azcık:99:

yeşim eşine nasıl söyledin hamile olduğunu bi süpriz hazırladın mı kayınvalidenler ne tepki verdi anlatsana azcık:99:

eşime sabah test kasetini gösterdim yarı uykulu bu kesin mi dedi bende trip yaptım iyi kesin öğrendiğimde söylemiycem dedim işe geldim eşimde işe benden 1 saat sonra gidiyo iyice uyanınca aradı sen sabah bişeyler gösterdin doğrumu ben anlamadım falan dedi ben yine tripli işim var dedim kapattım sonra sonuçları aldım o sırada yine aradı yanlışmış bebek yok dedim sonra kendimi tutamadım güldüm o an anladı gülmeye başladı tamam söyleme dedi bende ewt var dedim sonra işim var dedi kapattı arkasından çok güzel bi mesaj gelddi seni seviyorumlar kendine bebişimize ii bak demeler falan tabi akşam oldu karnımı okşuyo bide tutturdu işten çık diye cuma kontrolüm var doktor ne derse bide bende hashimoto var yani düşük riski olması çık yüksek allah göstermesin ondan korkuyo k.valideye gelince daha söylemedim kendisiyle konuşmuyorum hemde içimden gelmiyo dün görümceme söyledim ama tembih ettim hazır değilim şuan kimseye söyleme dedi m öyle işte nisanım...

senin son adet tarihin ne zamandı canım ? Benle yakın gibi ama sen hamile olduğunu 4 haftada nasıl anladın 4 haftada net belli olmaz diyrolar.yanılıyormuyum

canım en son 13 şubatta adet oldum bu şubat 28 çektiği için 15 marttı batım bende 18 yani p.tesi günü test yaptın anında iki çizgi çıktı daha sonra kan verdim 1207 çıktı

canım en son 13 şubatta adet oldum bu şubat 28 çektiği için 15 marttı batım bende 18 yani p.tesi günü test yaptın anında iki çizgi çıktı daha sonra kan verdim 1207 çıktı

hee anladım,benim daha 4 günüm var :) hayırlı olsun bebişin,sağlıcakla dünyaya getirirsin inş.çok sevindim darısı başımıza

nabersiniz...
akşamları ne yapıyosunuz kızlar..Ben eşimle "walkıng dead" dizisini izliyoruz...tv vardı sonradan takıldık..çok hoşumuza gitti..(ben korku gerilimi çok severim)..sonra internetden indirdik tüm bölümlerini..geçen hafta başladık izlemeye ama o kadr heyecanlı ki..hergün 3-4 bölüm izliyoruz..şu anda normalde 3.sezon 12.bölüm yayınlanıyor..biz 3.sezon 9.bölümdeyiz heralde ..valla bitince artık sabırsızlıkla yeni bölümlerin çekilmesini bekliycez..
açıkcası beni çok sardı bu..o kadr etkilendim ki kızlar işe gelince bile düşünüyorum :)

Böylelikle bebek stresinden uzaklaşıyorum..Birde okuduğum kitaplarım var benim....
Bide misafir gelme gitme işini sıklaştırdım..Zaman geçiyor böylelikle..

Kesin söyler kayınvalidene birde o yüzde küser şimdi o bana söylemediler diye amann boşver

senin son adet tarihin ne zamandı canım ? benle yakın gibi ama sen hamile olduğunu 4 haftada nasıl anladın 4 haftada net belli olmaz diyrolar.yanılıyormuyum

eğer 26-27 günde adet oluyorsan çıkar canım,benimde 23 kasım son adetti 18 aralıkda öğrenmiştim

Kesin söyler kayınvalidene birde o yüzde küser şimdi o bana söylemediler diye amann boşver

eğer 26-27 günde adet oluyorsan çıkar canım,benimde 23 kasım son adetti 18 aralıkda öğrenmiştim

evet yeşimcim nisana katılıyorum bende görümcen kesin söyler annesine..:)

bu aralar giremiyorum yaaa işlerim çok yoğun sürekli dışarılardayım özlüyorum sizleri. İğdeçiçeğimm bende bir rüya gördüm canım benimm banada bir el atarsan çok sevinirim önce kendimi liseden sınıf arkadaşlarımla okul binası gibi bir yerde görüyorum daha sonra onlarla beraber daracık koridorlardan geçiyoruz ve en sonunda kocaman bir salona ulaşıyoruz ilk çıktığımız yer salonun en yüksek yeri oradan aşağıya bir akıyoruz berrakmı berrak bir su varr ben hemen atlıyorum suyun içine yüzüyorum yüzüyorum daha sonra kayınvalidemin evinde buluyorum kendimi oraya nasıl geçtim bilmiyorum mutfaktayım ben eşim kayınvalidem birde daha önceden hiç görmediğim benden yaşça küçük bir kız var ( normalda kayınvalidemin böyle bir olasılığı yok ama ) kayınvalidemin yeni geliniymiş nasıl kıskanıyorum daha sonra o kız bana bir paket veriyor içinden boncuklarr çıkıyor çok küçük değiller büyükte değiller ama birsürü boncuk sonra oradan bir anahtar alıyorum ve eve geçmek için ayrılıyorum yanlarından sonra uyandım gene başladım rüyalar görmeyee allahım hayırlara çıkarsınnn

kesin söyler kayınvalidene birde o yüzde küser şimdi o bana söylemediler diye Amann boşver

dün söylememiş kesin çünkü aynı yerde çalışıyoruz sabah bi ton söylenirdi yoksa bana söylemedin etmedin beni çok sinirlendiriyo kızlar dün belim çok arıyordu resmen akşamın olmasını dört gözle bekledim çıkışta bizde yemek yielim dedi yorgunum dinleneceğim dedim bi ton söylendi mırmır mır mır sonra evin oraya geldik sen çık ben ekmek alıp geleyim dedi bende yorgunum dinleneceğim dedim yine aynı söylendi falan boşver dedim eve girdim eşim gelmiş nasılsın falan yorgunum dedim annen yukarı çağırdı ama yorgunum gidemem dedim tamam dedi kadın rahat durmuyo bu sefer eşimi aradı oğlum gel yeşim yorgunmuş gelmedi sen gel sinirim tavan yaptı kadın ben yalan söylüyormuşum gibi oğlunu çağrıp duruyo ve bunu sürekli yapıyo eşimde ewt hasta şuan dedi kapattı teli dedim sen çık yoksa çok kötü olacak annen dedim ben sanki yalan söylüyormuşum gibi davranıyo sen git ye ben yatacağım dedim oda bişey demeden çıktı baktım beş dakka sonra geri geldi yemiş hemen inmiş bide yanına çağırınca beni şikayet ediyo böyle bi kadın yaa

Yeşimcim yine tabiki senin bileceğin iş ama şu dönemde yemek yapman sorunlu olabilir ne bleyim tiksinirsin falan bana olmadı ama bende daha çok halsizlik ve uyku yapmıştı eve gidipde yemek yapasım gelmiyordu çağırınca gidin yemeğinizi yiyip inin canım biz altlı üstlü değiliz ama inan şu dönemde sağolsun kayınvalideme gidiyoruz yemeğimizi yiyip geliyoruz akşama kadar çalışıp normal zamanda zor geliyo yemek yapmak şu halde inan daha zor seni düşündüğümden dedim ee sen ne yedin dün akşam eşin yedi geldide...

doğru söylüyorsun canım aynı şeklide halsizlik olmuyo değil iş gereği de sürekli olmasada git gel çok yapıyorum ama resmen beni bezdirdi beni sürekli eşime karşı kötü göstermeye çalışıyo ben çarşamba günleri sohbete gidiyorum ben kocamı aramadan o arayıp eve onu yemeğe çağırıyo sonrada benimle konuşmuyo ben onu seviyorum bilmem ne diye beni şikayet ediyo siz olsanız böyle bi insanı görmek ister misiniz...Bİ GÜN ÖNCEDEN TARHANA ÇORBASI YAPMIŞTIM GELDİ ISITTI GETİRDİ YOĞUTLA FALAN FAZLA YİYEMEDİM ZATEN MİDE BULANTISINDAN CANIM...

Son düzenleme:
nisanbuya katılıyorum bende yeşimcim tabiki senin kendince haklı yönlerin vardır ama yanlış anlama sana bişey demek istiyorum ..kayınvaldinin yemeğe çağırmış olması kötü bişey değilki belliki beraber olmak istemiş hem sanki cıkıp yemeği berarer yemenizin sana ne zararı olacak cok yorgun olabilrisin tabiki ama en nihayetinde aç durcak halin yok kendi evindede yiyeceksin o yemeği.. bence sen biraz fazlaca kafaya takmışsın aranızdaki ilişkiyi böyle söyledğim için bana kızabilrisn ama sonuçta oda senin kocanın annesi aranızdaki bu ilişki belliki eşinede yansımış ..ne kadar kötü olursa olsun anne si sonuçtaa sende anne olacaksın bence biraz daha sabırlı olmalısın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…