Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

Canım sabahdan beri içim içimi yiyio yorumlara bakıp iyice vesveselendim hayra yorayım iyi çıksın diyorum ama dedim en iyi bana iğdeçiçeiğim yardımcı olur dedimrüyamda annemlerin bahçeli evine gitmişim orda çiğ yumurtayı kırdım içmeye kalktım yaa ıykkk anlatırken bile miğdem kalkıyo yaa sabah eşime yumurta kaynatırkende çok kötü oldum,neyse kırıyorum içmeye kalkıyorum hani böyle sarısını beyazından ayırmaya kalkarsın ya öyle bişeyler yapıyorum ağzıma atıyorum ama bu seferde kusmaya kalkıyorum naptım ben çiğ yumurta bebeğime zararlı diye pişmemiş yumurtada bakteri oluyormuş o aklıma geliyo bu sefer çıkartmaya çalışıyorum,sonra kendimi bir kahve satan dükkanlar varya onun gibi biyer bi dükkandayız babamda var adam kahve yapıyo türk kahvesi yaparken içine karbonat atıyo,bende diyorum ki o tadını bozmuyomu falan sonra bende biraz alayım kahve diyorum adam bana telvesinin tadına baktırıyo çok az alıp bakıyorum,böyle işte yaa sabahdan beri bütün yorumları oku oku yumurta kırılması evladın ölmesi falan yazınca çok kötü oldum (Allah korusun) ve ben benim rüyalarımdan bazen korkarım malum oluyo bana babannemin vefat ettiği gün annemi aramıştım sabahtan gece bütün gün babnnemin kömürlüğüne kömür taşıdım iyimi diye,öğleden sonrada öldüğünü duymuştum şok oldum,canım yardımcı olursan sevinirim

Canım artık o kadar istiyorum ki hissetmeyi kendimi dinler oldum artık o orda iyimi değilmi hareket ettiğini iyice hissetsem rahatlıcam biraz anne olmak ne zormuş yaa,o sabah hissettiğim uyur uyanık öyle mutlu ettiki

nisancım rüyanı hayıra yoruyorum ben...İnşallah İğdeçiçeğimzde güzel yorumlarda bulunur içini rahatlatır tatlişkooo...
Bazen bilinçaltımız okadar dolu oluyo ki..bide hamilelik sürecinde eminim hormonlarımızdan kimbilir gündelik hayatımızda farketmeden kayda aldığımz şeyler rüyalarda çıkabilir..yumurtada öyle bir şeydir belkide..bak eşine sbh yumurtya kaynatırken miden kalkıyorr..(kayıt-1)..gündelik hayatta yediklerini seçiyosundur bu zarar verir bebeğime bu faydalı...vs..(kayıt --2) ...bugünlerde bebeğin hareketlenmeye başlayack bu seferde sen bebeğim haraket etsin hissediyim diye sabırsızlanmaya başlıyosun..aklına kötü şeyler geliyor...)kayıt-3)
sen temiz kalpli olduğun için çoğu zaman rüyalrın çıkıyodur ama bu demek değil ki her rüyan(şeytani olanlar:)) çıkıcak...
bide hormonlarının hergün değiştiği bu dönemde yukarıdaki kayıtlar birleşirse farketmeden bastırdığın korkuların çıkıyor belkide..

....

Tabi iğdeçiçeğimiz gelsin belkide çooook güzelll yorumu vardır...kimbilir...
sen canını sıkma kuzum normal herşey eminimm..

nisanbucugum tatlımm kıyamam sna dur hemen üzülme hayatım.. rüyayla amel edilmez biliyorsunn stres yapıp da kendinede bebeğine de zarar verme canım benimm.hani ben bugün birşey dedim yaa hamile olan arkadaşım bebeğini kaybetti diye belkide bunu duyacaktın buna delalettir bu rüya benim içimden böyle gectı hayıra yoralım hayıra cıksın inşallahh..sen duaya sımsıkı sarıl Rabbim hayırlısını bilir..

Ne güzelde kayıtlar tutumuş benim arkadaşım,doğru söylüyorsun şeytanide bir sürü rüya var inan hava kapalı içim daraldıydı senin yorumu okudum güneş açtı biraz daha iyiym inallah dediğin gibidir canım..

İnşallah hayırdır canım:44:

Yeşimcim hamileligin hayirli olsun sorunsuz gecer ins. saglıkla kucagına alırsın

Selam kızlarrrrr 2 gündür pc iyi davranıyor bana sorunsuz açtı interneti. şöyle bir baktım da hamilelerimiz çoğaldı yorum yazarlarken arka arkaya denk geldiklerinde çok güzel oluyor yaw. İmreniyorum. televizyon kanallarının birinde "kınama, kınarsan başına gelir" demişti biri. Hamileler ben sizi çokkk kınıyorummm 52

İkizler ablam demmkki ne yapacakmışsın. Senin Etrafında bebeği olan herkesi eve davet edecekmişsinn

Nisanbucum bei yılla öncesine götürdün şimdi bir sabah ağlayarak okula geldim, öğretmenler odasında arkadaşlar teselli edemiyor, eşim askerde bende 4-5 aylık yani senin kadar hamileyim bir yandan ağlıyorum bir yandan ya bebeğime ya eşime bişi olacak çok kötü rüyalar gördüm diye anlatıyorum, geçmiş zaman rüya neydi hatırlamıyorum ama öyle içime korku düşmüştü ki böyle rüyalar kabuslar hamilelikte görülebiliyormuş bu senin anneliğe alışma sürecindeki beyin altındaki korkular hamilelik, doğum bir bebeğin sorumluluğu hepsi sen düşünmüyorum desen de artık beynin yeni bir hayata hazırlanıyor ve bunlar rüyalarda kabusa ya da olumsuz şeylere sebep oluyor. Benimkisi bilimseli bir de iğdeçiçeğimi dinleyelim. Ama bence O da güzel şeyler söyleyecek.

allah razı olsun canım çok sağol bu arada mide bulantım ve baş ağrım çok fazla sende de öyle oldumu ne yapmam gerekli

topiğin en genç anne adayı fıstığım mide bulantıları sana şöyle söylüyor; Anneciğim ben burdayım lütfen günlük hayatına daha dikkat et. Güzel ve sağlıklı beslen ve benim burda olduğumu unutma.

aynen öyle diyor ikizler ablam ama böyle iştah falanda kalmadı bende bebişim için dünden beri zorla yiyorum o zaman da bulanıyo inş en yakın zamanda geçer

ablaların ablası işin ehli olarak sen böyle bi açıklama yapınca sevindim bak kuruntu demi bunlar sabahdan beride bişey olmadı çok şükür

ablaların ablası işin ehli olarak sen böyle bi açıklama yapınca sevindim bak kuruntu demi bunlar sabahdan beride bişey olmadı çok şükür

tabikii kuruntu bitanem herşey yolunda inşallah Allahın izniyle kucağına alacaksın yavrunu. Nazara inanırmısın bilmem ama bir nazar boncuğu iliştir bir yerine desem bana gülmezsin umarım. Her sabah da Ayetel Kürsi'yi bir okuyup çıkıver evden sen çalışıyordun yanlış hatırlamıyorsam. Şimdi ilk maşallah ve kere MAŞALLAH. ALLAH SİZLERİ ESİRGESİN.

Aminn ablacım çok sağol gülermiyim hiç çok inanırım nazara tamam dediğini yapıcam arada aklıma gelince okuyup çıkıyordum ama alışkanlık haline getireyim ben onu,çevremdeki herkes bugünlerde hamilelik çok yakışmış diyip duruyo,birde ben mesela oo çok iyiyim ben bi yiyorum bi yiyorum diye anlatayım ben o gün iptal mide ağrıları gaz sancıları mafoluyorum iş yerinde iki büklüm akşamı zor ediyorum o yüzden inanırım yani ablacım:26:

Arkadaşlar merhaba konu açtım kimse bakmadı sizlerin bakacağını umuyorum :) Öncelikle herkese hayırlı evlatlar hayırlı haberler diliyorum.
Şimdi ben 15 Ocakta normal adet oldum, 15 şubatta adet değil kahverengi akıntım oldu ama normal adet gibi 3-4 gün sürdü,sürekli gelmedi.Günde 1-2 kere falan kahverengi pıhtılar geldi.Ama ne kasık ağrısı ne adet belirtisi yoktu.Ki ben çok sancılı adet olurum. Hatta korktum acaba dr a mı gitsem dedim ama gitmedim.Ben o günlerden bu güne eczaneden 2,5 liralık testlerden rahat 5 tane yapmışımdır. en son da 2-3 gün önce yaptım.15 mart geçti yine adet olmadım. Yaptığım testler negatifdi. Ki biz zaten korunuyoruz,böyle şeyleri yazmaktan çok utanıyorum ama birkaç kez eşimle korunmasız bişeyler oldu ama içeri boşalma durumu olmadı . şuan bebek istemiyorum.Ama kayınvalidem beni korkuttu,üstüne görmüşsündür,düşük yapıyosundur falan dedi ama ben dr a falan gitmedim.Ağrım sancım yoktu.

Şimdi 15 mart geçti. Ben hala adet olmadım.Göğüslerimde çok az ağrı var, birkaçgündür başım ağrıyor.Geçmiyor.Midem bulanmazdı,bugün felaket mide bulantım var.Kasıklaımda çok nadir ağrı var ama belli belirsiz. İdrarımda yoğurt gibi bir koku var ve geceleri tuvalete kalkar oldum. Normalde gece hayatta tuvalete kalkmam.Uyudukça uyuyasım geliyor,neyse zaten ben uykuya düşkün olduğum için eskisiyle arada ne fark var onu anlayamayabilirim.Akıntım var.

Çok korkuyorum acaba bunca zaman hamileliğim çıkmamış olabilir mi? Kanda test yaptırmadım.Acaba normal idrar yolları iltihabı falan mı yoksa normal bir jinekolojik rahatsızlık mı yoksa hamile miyim... Yarın dr a gideceğim.kadın dr a randevu aldım, gerçi kadın erkek benim için fark etmez ama ilk defa evlendikten sonra dr a gideceğim alttan muayene ediyolarmış,sanırım bunu kadın da olsa kaldıramam diye gitmemekten de korkuyorum ne bileyim çok karmaşık duygular çindeyim :S

Son düzenleme:
Sanırım herkes anlaşmış, dnzgzlm birşey yazarsa kimse cevaplamasın diye koordine olmuşsunuz gibi hissettim

canlar birşeyler yazın lütfen.Şimdi yine idrar testi yaptım,C kıpkırmızı 1 çizgi, T de nokta bile yok.Hamile değilimdir herhalde o belirtiler de ya idrar yollarımda ya da hormonlarda bi bozukluk bişey var sanırım değil mi? Yoksa idrarda çıkması lazımdı değil mi dostlar?

Anlaşma falan olmaz bizim topikde canım benim bat 15 iydi dün sabah test yaptım anında iki çizgi çıktı şaşırdım çünkü geçen ay 13 gün gecikmeden sonra hasta olmuştum ve bu ay hiç heveslenmedim belirtiler vardı ama psikolojikdir dedim ama çıktı

Bendede baş ağrısı ve bulantı çok var göğsüm adete iki üç gün kala şişerdi bu ay 10 gün önce şişmişti ve çok fazla niye böyle deyip durdum kendime ayrıca kasık bölgemde şişlik olmuştu var mı bunlar arkadaşım...

allah razı olsun canım çok sağol bu arada mide bulantım ve baş ağrım çok fazla sende de öyle oldumu ne yapmam gerekli

Cnm senin hamileligin zor gececek demek ki . herkesin farklı oluyor ben daha hiç kusmadim mide bulantım oluyor ama cok hafif. dr mide bulantısı için kraker dondurma sögüş domates ye bastırır dedi dene istersen ama baş agrını dr mutlaka söyle ilaçsız hiç çekilmez dikkat et kendine agır kaldırma fazla yürüme yarım saat dedi dr. çamaşır , perde asma mutfak dolaplarına uzanma aklıma gelen bu birde sex yasak kalp atışına kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…