Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

kalkttık yeni birr güne herkese haayırlı olsun bende dahaa iyiyim artık teşekkur ediyorum hepinize benimde kırmızılaar hala tam olarak geelmedi pembelerim devam eddiyor bekliyoruz baaakalim öptum sizi

her durumdda umutly oluyoruz deeğilmiii regl olacağımı bile bile acaba bu yerleşme kanamasımı diyorum yaklaşık üç aydır bu şekilde regl olduğum halde hala kendimi kandırmaya devm ediyorummm

her durumdda umutly oluyoruz deeğilmiii regl olacağımı bile bile acaba bu yerleşme kanamasımı diyorum yaklaşık üç aydır bu şekilde regl olduğum halde hala kendimi kandırmaya devm ediyorummm

Belki bu sefer berkunum belki bu sefer yerleşme kanamasıdır. Öyle olmasını diliyoruz. Neden olmasın.

Belki bu sefer berkunum belki bu sefer yerleşme kanamasıdır. Öyle olmasını diliyoruz. Neden olmasın.

ya evet ablacım..Berkun inş.yerleşme dönemidir..Çünki bu ay berkunun tüm belirtileri gebelik gibiydi..sbh yazacaktım sonra yazdığım sildim..Berkuna diyecktim ki kan testi yaptır.Kimyasal olabilir mi diye..

Berkucum hani sen bu ay ikinci kez yumurtlama görmüştün testinde tam tarihi ne zamandı..bişey hesaplıycam senin için

ya evet ablacım..Berkun inş.yerleşme dönemidir..Çünki bu ay berkunun tüm belirtileri gebelik gibiydi..sbh yazacaktım sonra yazdığım sildim..Berkuna diyecktim ki kan testi yaptır.Kimyasal olabilir mi diye..

ayyyy ne bileyim yaaa her ay aynı oluyor diyye üstüne düşmüyorum baakalimm cumartsiye kadar devam derse zaten kontrole gideceğim baktırırım mutlakaa ama umutlanmamaya çalışıyorummmm

biri şubat19 diğeri mart 1 canım

eğer canım sen 19 şubatt yumurta çatladı ve döllenme olduysa senin bat tarihin 4-5 mart gibi olması gerekti..

1 martta yumurta çatladı-2 martta döllenme oduysa 15-16 mart bat tarihin..

ve sen daha bir iki gün önce gebelik testi yaptın silik çıkdı..
dün ovulasyon testi yaptın koyu çıktı..

ya sakın yanlış anlamayın ümitelendirmek değil sadece sesli düşünüyorum her ihtamali..
diyorum ki sende döllenme oldu--yerleşme olabilir ..ve belkide daha önceki aylardada olmuştu kimbilir..ama bi şekilde tutanamıyor ve düşüyor..(buda kimyasalı göösteriyor.)
çünki pembe akıntı rahim duvarı incelmeye başlayınca oluyor bildiğim..
ve gene bu forumlarda okudum..bazenpembe akıntı oluyorbir kaçgün sürüyor.çoğunlukla adet görücem sanıyosun ama devamı gelmiyor..çünkli hamilesin..
bazıları kan testini gebelik testini yaptırdı herşey pozitif..ama tam adt günü pembe akıntı geliyor..dr progestrn veriyor düşük riskine karşı ve zaten bebek tutanacksa tutunuyor..gebelik devam ediyor..
hani diyorum seninkide böyle bişey mi acaba..

yani canım emin ol belkide bir kaç aydır bunları yaşıyoruz ama farkında değiliz..ama genede çok güzel ,çünkü oluyor yani öyle düşün...

eğer ctesi geç kalınmazsa belki dr söyler "der rahim duvarında kalınlaşma olmuş ... o zaman anlaki var dı bişeyler.."

istersen geblik testi yap şimdi bakalım ne,..İnşallah pembe akıntın uzun sürmez kesilir belki.. öylede olabilir..kırmızı görmedikçe umut varr bence..

toprağım ağzından bal damlıyor vallahaa bakalım test yapmayacam diyordum sıirf senin için yapıyorum hemennn inşallah yerleşiyor olsun çünkü gun içinde on kere gidiyorsam wc ye anca üç keresinde tuvalet kağıdında görüyorum o pembemsi akıntıyı genede fazla umutlanmayacam olursa süpriz olsün bana

Allahımm ne olur pozitif çıksın..dua ediyorum ...Rabbim utandırmasın..

ama çıkmazsada genede ümitliyizç..kırmızı görene kdr umut varrr

bu arada ikizler ablamda beklemede..bide yeşim sen bekliyosun ..haydin kızlar..
n'olur bu ay berkun,iğdeçiçeği,ikiizler,yeşim siz olun...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…