Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

nisancımız yazdığı bu bilgilerden hangilerini yapmayı düşünüyorsunuz bacılar...

Bence lekelenmenin geldiği ilk günden başla derim bakalım kızlar ne diyecek

ben son üç aydır senin gibi oldum hep hepsindede pembe akıntım 3-4 gün sürdü ardındanda reglim 4-5 gün sürdü şimdi birde sen say bakalım nasıl olacakkkk

kızlar ya canım bişey istiyo yemeye başlıyorum ondan sonra hemen midem bulanıyo ya yemek yediğim zamandada oluyo çok acıkıyorum sonra yerken midem bulanıyo

Son düzenleme:
Bence lekelenmenin geldiği ilk günden başla derim bakalım kızlar ne diyecek

katılıyorum, bence de pembelerin geldiği ilk günden sayılır. Ancak bu adaçayı işini yapmayın adaçayı düşüğe sebep olur diye bilirim söktürücüdür çünkü gerçi bebiş tutanacaksa tutunur da adaçayını kırmızılar geldikten sonraki 2. gün tafsiye ederler. Yani emin olun diye. aman ne bileyim herkes bişi söyler bizde not alırız. belki de yanlış biliyorumdur. taş düşürürken doktora bir arkadaşım süpürge sapı kaynat iç düşer dedi ne diyosunuz dedim, sen bol bol su iç de ondan sonra süpürgenin sapınımı kendisini mi yutarsın beni ilgilendirmez demişti. bu adaçayı işi de bence doktorlar tarafından kabul edilmez, kocakarı lafları.

canım nasılsın nerelerdesin sağlığın yerindedir inşallah hiç sesin yok merak ettimm seni

hehehehe sen hastanede çalışaydın bak nasıl muhabbetler duyardın daha ablaa bazı günler karnıma ağrılar girerdi uhuuu

sanırım elendim gene kahverengiler pembelerr ceee dediii halbuki ne heveslenmiştim hatta dün rüyamda birsürü yumurta görmüştüm rüya tabirletide yumurta gören kadın evli ise evlat sahibi olur diyordu çok tuhaf duygular içerisindeyimmmm

hayır ya evet rüyasında yumurta görenin çocuğu olur derler ben de öyle biliyorum. Ama bak zamanını bilemeyiz belki gelecek aya olucaktır. Rüyada görülen hemen çıkmaz ya. Ama olacak berkunum bu dualar, rüyalar boşa çıkmaz ya olacak bitanem. Biraz daha sabır, sen çok tatlı dünyalar iyisi bir kızkardeşsin. Allahım senin kollarını boş bırakmayacak sakın kendini üzme seni çok seviyorum...

bendee seni çok seviyorrumm ablacımm benimki üzüntü değil ben rabbimin büyüklüğünü bu sene çok ciddi bir sınavla hissettim ve o sınavdan sonra üzülmeeceğime söz verdim benimki sanırim hayal kırıklığı oldu biraz çok inandırdım kendimi bu ay hamileyim diiye ondan tuhaf oldum

herkese günaydınlar kızlar...gününüz inş çok hayırlı geçsin....

hayırlısı olsun berkun canım toparla kendini ve biz bu aralar dua işini çok boş bıraktık başlayalım mı...

Son düzenleme:

Canım benim demekki bir adım daha yaklaştın bebişine öyle düşün dualarla gelecek o bebiş berkunum..

Kızlar sol göğsüm çok ağrıyo ve ilk defa böyle bişey gördüm aşırı şişmiş ama tek bi göğsüm diğerindede ağrı var ama sol göğsüm kadar değil batım yarın karnımda da aşırı bi ağrı var dün gece uyumak için uzandım yattığım yerde baş dönmesi yaşadım gece ayaklarım falan yanıyo tüm vucudum iğneleniyo acaba neden böyle

canım berkunum sen gerçekten çok yaklaştın..üzme tatlı canını..hayırlısı diyoruz hep ya..aynen öyle...dur bakalım gün ola hayrola..

hadi bakalım hayırlı bir haber mi acaba..

yaaa kızlar bu ovulasyon terihlerimi faso fiso mu yaaa:) inanın 3 hamile olan arkadaşıdan aynı şeyleri duydum....ve çok eminler...ovulasyon döneminde olmadıklarına eminler...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…