Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

Evet ben de yerleşme kanaması olarak düşündüm ama sancım var yani kramplar dolgunluk hissi tuhaf ya da olması gereken ama beni hala umutlandıran, ama anlamadığım her zaman yani hamilelik ve zorunlu kürtajım hariç, hep zamanında gelen kanama bu sefer neden erken geldi. Herkesin stresten gecikir benimki erken geldi. Bi 6 gün daha umudum olsaydı, gerçi ne fark eder yoksa bebiş ama işte karışık düşünceler içindeyim. Bozuluyor insan işte. Bir de gelecek ay yine aynı bekleyişler,hesaplamalar falanlar, filanlar. Belki de Tanrı bana böyle işaret veriyor. Yok işte 2. bebek olmayacak, zorlama diyor....:KK45:

sen kendini hiç bırakma hayırlı vakti zamanı gelince olur elbet moral bozmak yokkkk :KK45:

Hadi bugün moralleri toplayıp, kendimiz için bir şeyler yapalım ve... sonra günü moraller depolanmış vaziyette kapatalım.Sonrası mı? Yarın ola hayrola...

Deme niçin şu şöyle,
Yerincedir o, öyle.
Bak sonunu seyreyle,
Mevla görelim neyler
Neylerse güzel eyler.

igdecicegi sen ne güzel yazıyorsun ya hayran hayran okuyorum valla :):nazar:

Kızlar yardım edin :KK31: Batı 18 inden itibaren bekliyorum,ama kendi kendime söz verdim 20 ne kadar bekliycem diye :KK31:
Dün akşam eve o kadar hızlı hızlı gittim ki yetişmem gereken bi yer vardı ve iş yerinden geç çıkmak zorunda kaldım hızlı bi şekilde yürüdüm vee kasığım birden bir başladı ağrımaya ilk defa böyle oldu resmen yolda durakladım bacağımdan bişeyler çekmeye başladı,eve geldim ama hala sol kasığım ağrıyordu neyse bugün evde dolanırken hala bacağımdan bişeyler çekiyo noluyooo orda heyyyyy :KK3: Valla anlamadım :KK1:

canım benim kıyamam çok geçmiş olsun :KK43:(

Kızlar merhaba,nasılsınız bakalım dün gece çok kötü bir gece geçirdim nerdeyse acillik oluyordum resmen hıçkıra hıçkıra ağladım,akşam üzeri birden gaz sancısı gibi sancı başladı yattım hemen,sabaha karşı 5 de bir uyandım ama doğrulamıyorum lavobaya gittim sonra su içeyim dedim ama iki büklüm suyu içtim birden bana bir ateş bastı ter bastı olduğum yerde oturdum kaldım kalkamadım eşime bağırıyorum yok nerde duymuyo inanın emekleye emekleye antreye kadar gittim duydu sonra ama ayağa kalkamaıyorum resmen içimi kazma kürekle deşiyorlar neyse eşim kaldırdı acile gidelim diyo hayır gitmicem dedim yatağa oturdum ayaklarımı uzatamaıyorum resmen inleye inleye uyuyup kalmışım ve gördüğüm rüya bir bebeğim olmuş biz kız zannediyoruz ama hemşireler mavi giydirmiş bir bakıyorum totişine erkek :KK1: eşime söylüyorum erkek aşkım diye eşim bir seviniyo ama o kadar güzel bir bebektiki :emir_bebek: sabah uyandığımda bel ağrımdan zor kalktım anlayacağınız berbat bir gece ve bugünde sersem gibi dolanıyorum,sanki çok tuvaletim gelmiş gibi gidiyorum yok,birde anatolyanın dediği gibi o şeffaf akıntı bendede var,Allah yar ve yardımcımız olsun sonumuz hayır olsun inşaallah...

canım inşallah bunun sonunda güzel haberler alırız hepsini unuturuz :)))
bu ikinci bebiş rüyası senin bu ay hadi bakalım hayırlısı acaba test yapsak mı ya ben 20 sine kadar dayanamayacağım sanki :KK52:

Aralık'ın 20'sini bekleyemedim ve Az önce test yaptım. Kendime engel olamadım na'pıyım.10-15 dk sonra baktım ve hafif bir 2. çizgi var. sonra 2. testi yaptım o daha hafif varla yok arası.N'apcamı bilemiyorum.N'olur dua edin lütfeennnnn!...

:KK64::KK64: tey tey tey:KK64::KK64: hayırlı olsun canım
bak senin haberinden sonra kopmuş tüm kızlar süpersin iyiki yapmışsın testi :)))

benim evdeki bilgisayarım bozuldu bütün hafta sonu giremedim nete ama çok şeyler kaçırmışım kaynak varmıştı :KK43:( igdeciceginin haberinden sonrada kopmuşsunuz Allah neşenizi bozmasın, internet yok diye eşimin burnundan getirmekte çok haklıymışım:KK52::KK52::KK52:

canım benim kıyamam çok geçmiş olsun :KK43:(
Sağolasın canım :21:

canım inşallah bunun sonunda güzel haberler alırız hepsini unuturuz :)))
bu ikinci bebiş rüyası senin bu ay hadi bakalım hayırlısı acaba test yapsak mı ya ben 20 sine kadar dayanamayacağım sanki :KK52:

Valla yapalım dersen hemen yapalım,ben kendimi zor tutuyorum zaten yapsammı diyorum sonra yok morelin bozulur boşver diyorum :KK1: birisi hadi yapalım dese hemen yapacam yani :KK1: Benim telefondaki hesaplamaya göre ayın 18 i görünüyo bat ama ben 20 ne kadar beklicem dedim,yarın sabah yapsak mı :KK31:

Son düzenleme:
Sağolasın canım :21:

Valla yapalım dersen hemen yapalım,ben kendimi zor tutuyorum zaten yapsammı diyorum sonra yok morelin bozulur boşver diyorum :KK1: birisi hadi yapalım dese hemen yapacam yani :KK1: Benim telefondaki hesaplamaya göre ayın 18 i görünüyo bat ama ben 20 ne kadar beklicem dedim,yarın sabah yapsak mı :KK31:

benim ne hamilelik ne adet belirtisi ikiside yok her ay belirti olurdu karnım ağrırdı kramplar girerdi bu ay tık yok yalnız hafif bir kasık ağrısı 15inde de böle katı bir akıntı geldi acaba yeni mi yumurtluyorum dedim yoksa başka bişi mi???
yapalım yarın bak igdeciceğininde 20 si o yapmış ve çıkmış varsa çıkar yoksa da boşa umutlanmamışız oluruz :KK52::KK52:
ayyyyyyyyyy heyecanlandım :KK1:
yarın nasıl olcak :KK14: belki hamile çıkarsam diye zaten songünlerde sigaranın gözüne vuruyorum :KK14:

igdecicegi sen ne güzel yazıyorsun ya hayran hayran okuyorum valla :):nazar:

mrvb canım benim çok teşekkür ederim, ama marifet bende değil.söyleyene değil söyletene bak demişler. Rabbim söyletiyor izniyle. :)) sonra O güzel Rabbimiz:'' kün feyekün'' (ol der, ode hemen oluverir) diyecek inşaAllah. Biz O'na teslim olduk.Hadi bakalım hayırlısı...

mrvb canım benim çok teşekkür ederim, ama marifet bende değil.söyleyene değil söyletene bak demişler. Rabbim söyletiyor izniyle. :)) sonra O güzel Rabbimiz:'' kün feyekün'' (ol der, ode hemen oluverir) diyecek inşaAllah. Biz O'na teslim olduk.Hadi bakalım hayırlısı...

ne kadar güzel yazıyorsunuz:KK16::KK16::KK16:

Ağzına sağlık :)
Canım inşallah Rabbim tez zamanda hepimize ol der sen kesinleştirdin mi kana falan gittin mi?

benim ne hamilelik ne adet belirtisi ikiside yok her ay belirti olurdu karnım ağrırdı kramplar girerdi bu ay tık yok yalnız hafif bir kasık ağrısı 15inde de böle katı bir akıntı geldi acaba yeni mi yumurtluyorum dedim yoksa başka bişi mi???
yapalım yarın bak igdeciceğininde 20 si o yapmış ve çıkmış varsa çıkar yoksa da boşa umutlanmamışız oluruz :KK52::KK52:
yarın nasıl olcak :KK14: belki hamile çıkarsam diye zaten songünlerde sigaranın gözüne vuruyorum :KK14:

Ha ha bende aynen her sigarada bu içtğim son sigaram olabilir diyerekten :KK1:inşaallah öyle olur o zaman yarın sabah yapıyoruz testi akşam yapsak olmaz mı sabah olması şart mı?

benim evdeki bilgisayarım bozuldu bütün hafta sonu giremedim nete ama çok şeyler kaçırmışım kaynak varmıştı :KK43:( igdeciceginin haberinden sonrada kopmuşsunuz Allah neşenizi bozmasın, internet yok diye eşimin burnundan getirmekte çok haklıymışım:KK52::KK52::KK52:

aman dur sakın yapma mrvb, o koca sana çok lazım, gönlünü kırma, bilgisayar yapılır, internet gelir hiç önemli değil yeterki kocanın gönlünü hoş tut. tamam mı fıstık?

Ha ha bende aynen her sigarada bu içtğim son sigaram olabilir diyerekten :KK1:inşaallah öyle olur o zaman yarın sabah yapıyoruz testi akşam yapsak olmaz mı sabah olması şart mı?

evet bgn baya bir içerim artık belki son gün :KK52:
canım ben eşim görsün istemiyorum, test yaptığım zamanda büyük lavaboyu kullanıyorum oraya girersem hemen anlar test yaptığımı o yüzden ben iş yerinde yapcam ama fark etmez tabiki ha akşam ha sabah sen yap istersen :KK14: heyecandan yak bir sigara :KK14:

mrvb, bende de hiç belirti yok.Geçen ay sürekli dinledim kendimi, kafamda kurdumda kurdum. herşeyi gebeliğe yordum. Bu sefer vücutta tık yok sadece vücudüm çok kırgın ve halsiz.
Bu arada bir saat önce kan verdim geldim.sonuç yarın öğlene çıkacak.Hayırlısı Allah'tan.Hep beraber hamile oluruz inşaAllah!.. Çok istiyorum yaaa...:)))

aman dur sakın yapma mrvb, o koca sana çok lazım, gönlünü kırma, bilgisayar yapılır, internet gelir hiç önemli değil yeterki kocanın gönlünü hoş tut. tamam mı fıstık?

onu seviyorum ama sizleride seviyorum sizden de ayrı kalmak istemiyorum tüm çabam size kavuşmak içindi :KK1:
işin şakası bir yana dediğin doğru gönlünü aldım sonra merak etmeyin :KK54:

mrvb, bende de hiç belirti yok.Geçen ay sürekli dinledim kendimi, kafamda kurdumda kurdum. herşeyi gebeliğe yordum. Bu sefer vücutta tık yok sadece vücudüm çok kırgın ve halsiz.
Bu arada bir saat önce kan verdim geldim.sonuç yarın öğlene çıkacak.Hayırlısı Allah'tan.Hep beraber hamile oluruz inşaAllah!.. Çok istiyorum yaaa...:)))

Bende bu ay kendimi hiç dinlemeyecem dedim hiç belirtim yok bu seferde ya onlarda iyiymiş bu ay umutlanamıyorum bile kendi kendime üzüldüm falan ama belirti varken hiç hamile değildim belki bu sefer hamileyimdir inşallah kaç aydır deniyorsun canım sen daha doğrusu kaçıncı ayında tutturdun deyim çünkü negatifde yanılabiliyor da pozitifte yanılma çok düşük ihtimal testlerin :)

X