Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

son 4-5 gündür göbeğimin attığını hissediyodum. önceki gebeliğmde kalbi durmuştu bebişlerimin bu sefer durmasın

son 4-5 gündür göbeğimin attığını hissediyodum. önceki gebeliğmde kalbi durmuştu bebişlerimin bu sefer durmasın

sakin olmaya çalış kötü düşünme inşallah tutunacak sana bebeğin inan buna canım......... hamilelik belirtilerin var mıydı başka canım?

benim kırmızılar gelmek üzere kızlar üzülmedim açıkcası bu ay beklemiyordum çünkü önümüzdeki ay düzenli ve sık ilişki olacak inşallah kendi evimize geçebildik şükür inşallah nisan da hamileyim diye yazarımm

KIZLAAAAAAAARRRRRRRRRRRRRRR..... az önce test yaptım ve sonuç bariz pozitiffff :)))))))) Kalbim durcak şu an
Canım tebrik ederim kaç gündür boşuna eziyet ettin kendini hiç kötü düşünme,iyi düşün iyi olsun

Sen bir test daha yap istersen üstüne mi gördün yoksa:18:

Canım tebrik ederim kaç gündür boşuna eziyet ettin kendini hiç kötü düşünme,iyi düşün iyi olsun

Sen bir test daha yap istersen üstüne mi gördün yoksa:18:

Vallah birdahaki testi 19 marta yapacagim. Canim üstüne görme imkansiz cünkü reglim normaldi... Telefondan girdigim icin resmi ekleyemiyorum testimin suan evdede degilim dogalgazda yine ariza cikti ve kayinvalidemgilde kaliyorum.

Hepiniz sağolunnn kızlar Rabb'm dileyen isteyen herkese nasip etsinnn dualarım sizinle siz de bana dua edin lütfen

Ama ne güzel bi duygudur ya rabbim bizlerede nasip etsin inş bende senin gibi çok isteyenlerdenim canım...

Çok çok güzel bi duygu çok korkarak yaptım ya cıkmazsa diye ama bi baktım anında belirdi o an zaten titremeye başladımm Rabbim sana da nasip etsin bu duyguyu

çok çok güzel bi duygu çok korkarak yaptım ya cıkmazsa diye ama bi baktım anında belirdi o an zaten titremeye başladımm rabbim sana da nasip etsin bu duyguyu

amin canım amin allah razı olsun rabbim tüm isteyenlere yaşatsın o duyguyu ayağını sürüdün yasmin bakarsın arkandan bizde geliriz... :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…