Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

toprakcım sanada iğdeçiçeğimede guzel vakit geçirtip sizleri oyalayabiliriz siz bize takılın gelsin bebişleriniz ikiz ikizzz

canımm dimi geçmez şimdi sana iki hafta..ayaklarını sıcak tut..nasıl bgn lekelenmelerin geçtimi ..kasık ağrısı varmı neler oluyor vucudundaaa şu an:)

Evet canım lekenlemeler pazar günü bitti. Ağrılar da bitti, sadece Kasık bölgemde hafif bir rahatsızlık hissi var. Sanki birileri orda bişeyler yapıyor.Artık kazı çalışması mı desem, inşaat mı desem, bilemedim canım. Kafamda kurmuyorsam şayet, kasık bölgemde birileri yolculuk yapıyor gibi geliyor bana :))) Evet evet uçtum ben. Tutun beni kızlar bu hızla uçarsam uzaya çıkıcam! :)))

uç be güzel arkadasım tutarız biz seeni tadını çıkar bu iki haftanın senin zamanın bu haftalrrr seninde toprakcımmmmm ee hadi bendimde olsunn anatolyamında olsun hepimizinnn olsun kısacası heeheyyyyttttttt

toprakcım sanada iğdeçiçeğimede guzel vakit geçirtip sizleri oyalayabiliriz siz bize takılın gelsin bebişleriniz ikiz ikizzz

Sizler olmasanız zaten şuan kafayı yemiştim ben canım. Gelsin vallahi canım gelsin ikiz ikiz gelsin :)))

Son düzenleme:

Oh oh maşallah canım valla bi gece ben öyle bir rahatsızlanmıştım iğdeçiçeğim o ara bendede kazı çalışması varmış haberim yokmuş ovuştur göbüşünü iğdeçiçeğim koşun koşun bebişlerim de

uç be güzel arkadasım tutarız biz seeni tadını çıkar bu iki haftanın senin zamanın bu haftalrrr seninde toprakcımmmmm ee hadi bendimde olsunn anatolyamında olsun hepimizinnn olsun kısacası heeheyyyyttttttt

Öyle yapıyım değil mi? Çıkarayım tadını, ama sakın bırakmayın beni.Yoksa kaybolurum uzayda. evet evet hepimizin olsun bu ay. Ben bu aydan çok ama çok umutluyum. Nedense birden fazla hamiş haberi alacağız gibi geliyor bana. Heyyyyytt kim tutar bizi. gönder Allah'ım hayırlı evlatlarımızı gönder bize, hayırlısı ile bu ay!!! :)))

Son düzenleme:
inşallahh orda eşiniyordur yaramazlaarrrrr

aaayayy canımm benim inşallah dediğin gibi olurrrr bende sabah nisanada söyledim ben nedense bu ay bende birşeyler olacak hissi varrr inşallahh göbüşlerimizi yarıştıralım aartıkınnnn canım yaa

Tamam canım, hiç demez miyim? Derim tabiki. Sende dua et güzel arkadaşım. Cennet kokulu yavrularımız gelsin artık bize Rabbimizin izni ve keremiyle ve hayırlısı ile. Gitikçe umutlarım artıyor, ama biyandan da korkmuyor değilim hani? Çok umut, olmadığı takdirde çokta büyük hayal kırıklığı demek biliyorsun. Yine de bunları getirmek istemiyorum aklıma. evet evet olumsuz düşünmek yasak bu ay bize. güzel düşünelim güzel olsun inşaAllah!.. )

ahhh be canım olmazsada napalım biz evel aallah düştüğumüz yerden kalkmayıda biliriz rabbimon bir bildiği vardır deeriz o zamanda ama moralimiz heo yüksek olacakkkkkkk

De mi Berkuncanım, bu ay bişeyler farklı. Dolsun göbişlerimizde Yarıştıralım arkadaşım!.. Ayy çok heyecanladım Berkuncanım, çok güzel olacak herşey çok güzel inşaAllah!..

ahhh be canım olmazsada napalım biz evel aallah düştüğumüz yerden kalkmayıda biliriz rabbimon bir bildiği vardır deeriz o zamanda ama moralimiz heo yüksek olacakkkkkkk

evet arkadaşım doğru söylüyorsun. Evvel Allah aynen dediğin gibi yaparız arkadaşım.

arkadaşlar size birşey soraacam lavinianin hesabına baktımda ismi bizimkine göre silik çıkıyor birde isminin yanında UI diyee birsey var o nedirrr bilen varmı?

arkadaşlar size birşey soraacam lavinianin hesabına baktımda ismi bizimkine göre silik çıkıyor birde isminin yanında UI diyee birsey var o nedirrr bilen varmı?

dur bide ben bakıyım..ne karıştırır bizim kız uı mıdır nedir oralarda:)

baktınmı kız ne olmuş lavişe merak ettim ciddenn

yok bebeğim bulamadım google bile girdim uı nedir diye (cahillik işte) bişey çıkmadı..forum kurallarından tut ,okumadan işaretlediğim sözleşmeyi bile okudum:) tıkk yok..

UI : (User Interface), Kullanıcı ile program arasında veri akışının sağlandığı ortammışşşş

Selam kızlar ne güzel heyecanlar berkun,toprak ve tabii iğdeçiçeği... Ben iğdeçiçeğime demedim mi inşallah bebişlerin tutunur sana diye dikkat bebiş değil bebişlerin çünkü benim aklıma direk ikizler geldi, İkizimiz olacak ikizimiz inşallah. berkunum, toprağım haftasonunu heyecanla bekleyeceğim, ,nşallah güzel haberleriniz gelir. Öylesine çok dua ediyorum ki sizlere ve dua ettikçe sıkıntımın hafiflediğini düşünüyorum arınıyorum ya. Hafifliyorum ve sonra da topiğe girince çok heyecanlanıyorum. Gebelik testinde o 5dk'yı beklerken ki gibi. Allahım inşallah bu ay süper süper haberler gelir. Sizi çok öpüyorum. Hepinizi.

ablaammmm beeee seni vallahi çok özlüyoruzzz..ve yazını görünce çok mutlu oluyorumm..çok keyifli oluyorr..kimbilir senden de supriz bir haber alırız :) benim hala umudumm varrrr..:)

canlarımmm herksin günü aydın olsunnnn.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…