Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

Merhaba Arkadaşlar, gününüz güzel geçsin, yuvanız huzur, kalbiniz sevgi dolsun.Bana bugün dua eder misiniz? Birazdan çıkacağız evden. Allah hayırlı haberlerle dönmeyi nasip etsin inşaAllah!.. Amin!!!

Kızlar ya öyle nette bakınıp duruyom nasıl hamile kalınır diye bi yerde ilişkiden sonra yirmi dakika kalkmayın diyo onu biliyorum da bide duş almayın diyo almadan nasıl ya öyle pis pis mi duralım bilgi lütfen...

Evet canım duş alınmaması söyleniyo,sabaha alırsın duşunu valla bebiş için durdum yapacak birşey yok:KK37:
Merhaba Arkadaşlar, gününüz güzel geçsin, yuvanız huzur, kalbiniz sevgi dolsun.Bana bugün dua eder misiniz? Birazdan çıkacağız evden. Allah hayırlı haberlerle dönmeyi nasip etsin inşaAllah!.. Amin!!!

canımm benim cumanın yüzü suyu hürmetine inşallah güzel haberlerle gel,dualarımız seninle:KK16:

Hayırlı cumalar kızlar...rabbim hergün huzurla mutlulukla mübarek günlere uyanmayı nasip etsin inş...

merhaba arkadaşlar, gününüz güzel geçsin, yuvanız huzur, kalbiniz sevgi dolsun.bana bugün dua eder misiniz? Birazdan çıkacağız evden. Allah hayırlı haberlerle dönmeyi nasip etsin inşaallah!.. Amin!!!

iğdeçiçeği dualarımız seninle rabbim hayırlı haberlerle dönmeni nasip etsin inş.....

evet canım duş alınmaması söyleniyo,sabaha alırsın duşunu valla bebiş için durdum yapacak birşey yok:KK37:

Canımm benim cumanın yüzü suyu hürmetine inşallah güzel haberlerle gel,dualarımız seninle:KK16:

öyle yapalım artık canım bebiş çok istiyorum ben ya yanıyorum resmen....

aferin gııı ne çabuk öğrenivemişin sen bizim şivelereee :KK1:

Allah kolaylık versin canım. Belli ki kayınvaliden kocanı senden kıskanıyor.ben de aynı durumu yaşadım sayılır. Nişanlıyken çok iyiydi kayınvalidem sarılırdı, öperdi beni.nikah bir kıyıldı kadın benden uzaklaştı, laf sokmaya falan çalıştı.oluyor böyle şeyler. Malesef kayınvalideler kıskanıyorlar bizleri :KK1: Inşallah en yakın zamanda kayınvaliden yanlışını düzeltir veya o evden ayrılırsınız.

Güzel bir yaş pasta alır yada yaptırırsın. Ben kalp şeklinde kırmızı bir kutu alıp içine kalp şeklinde çikolata koydum. Birkaçtanesinin kenarından ısırıp bir not yazdım" hepsinin tadına baktım. Hiçbiri senin kadar tatlı değil" diye :KK34: Bir de duanı bitirdim canım. Allah kabul eder inşallahhh.

Tebrik ederim canım.inşallah kan testin de güzel çıkar.

Canım hatırlarsan bende de aynı durum olmuştu.ben de araştırdığımda çoğu kişinin ovulasyon testi sürekli çift çizgiyi göstermiş ve hamilelermiş :KK52: :KK52: Hadi kızzz bekliyoruz güzel haberlerini :KK49: Gangam yapacam bak :KK1:

teşekkürler canım kıskanıyo ama böyle hayat mı geçer evlenmeden önce umrunda olmaz dı sanki hep dibindeydide şimdi kıymete bindi oğluşu yeni duydum bişeyler buluyo demiştim şimdide oğlu değişmiş biri büyü mü yapmış oğluna öyle söyleniyormuş resmen iftira atıyo kadın bana buna susulur mu kızlar siz söyleyin allahın farzını yerine getirip namaz kılıp tesbih çekiyorum diye büyücü oldum ne yapmalıyım ben şimdi.....

teşekkürler canım kıskanıyo ama böyle hayat mı geçer evlenmeden önce umrunda olmaz dı sanki hep dibindeydide şimdi kıymete bindi oğluşu yeni duydum bişeyler buluyo demiştim şimdide oğlu değişmiş biri büyü mü yapmış oğluna öyle söyleniyormuş resmen iftira atıyo kadın bana buna susulur mu kızlar siz söyleyin allahın farzını yerine getirip namaz kılıp tesbih çekiyorum diye büyücü oldum ne yapmalıyım ben şimdi.....

Canım onun öyle bilmesimi önemli allahın bilmesim önemli Rabbim biliyo görüyo seni,bırak öyle düşünsün Allah a havale et valla Allah ın tokatı yok derler ters düz oluverir:KK37:

ayyy canlarr nasılsınız bakalımmm iğdeçiçeğimm dualarım seninleeee hayırlı haberlerle gel inşallahhhh
ben bu sabah gene ovuluasyon testi yaptım hala sapasağlam pozitif bu da bu günüde değerlendir demek oluyor sanırımm :KK1:

Nisanbu canım hergün kadın bişey buluyo takma yeşim takma diyorum amma yine takılıp kalıyorum rabbim yardım etsin bana resmen iftira atıyo bana arkamdan böyle konuşuyo ama gelip yüzüme veya eşime böyle bişeyi söylerse o zaman susamam ve ortalık birbirine girer çeker giderim hiç kimse bulamaz beni o kadar bunaldım ki...

Nisanbu canım hergün kadın bişey buluyo takma yeşim takma diyorum amma yine takılıp kalıyorum rabbim yardım etsin bana resmen iftira atıyo bana arkamdan böyle konuşuyo ama gelip yüzüme veya eşime böyle bişeyi söylerse o zaman susamam ve ortalık birbirine girer çeker giderim hiç kimse bulamaz beni o kadar bunaldım ki...

Dur bakalım hemen nerelere kaçıp gidiyorsun öyle daha iki aylık evlisin be yeşimimm olacak şeyler bunlar demiyelimde olabilir şeyler maleseff biliyorsun biz türkiyede yaşıyoruz sayıları azda olsa senin kayınvalden gibi kadınlar hala varr malesef senin şansınada o çıkmışş kocanı çok seviyosunki evlendin değilmi onun içinn öyle sağdan soldan duyduğun şeylerle galeyane gelme ben bunu sana daha öncede anlattım hatırlıyorum isterse boynuna tasma takmış oğlumun desin sen yapmadıktan sonra gönlün ferah olsun be kardeşim hayat güzell bunlarla uğraşmak içinde çok kısaa kulağının arkasına arkasına atacaksın herşeyiii terslemek gerktiği zamanda tesleyecek ve uzatmayacaksınn sağlıkl bir evlilik içinn konuları sakıza çevirmemek lazımm onun içinnn salla gitsinnnnn

Berkuncanım haklısın eşimi çok severek evlendim seviyorumda ama katlanamıyorum işte aynı yerde çalışıyoruz bide o kadar soğudum ki görmek bile istemiyorum oda farkıda zaten arkadaşıma o beni görmek bile istemiyo deyip söyleniyo ama ben ne yaptım da beni görmek istemiyo diye kendini sorgulamıyo yetmiyo daha çok soğutuyo kendinden eltim ona biraz yanaşıp yağcılık yapıyo o iyi gelin bende öyle yapmadığım için kötü gelin oluyorum ne olur dua edin bi bebişim olsun bu kadında benimle uğraşmaktan vazgeçsin o zaman bebeğim için onu umursamam bile

Berkuncanım haklısın eşimi çok severek evlendim seviyorumda ama katlanamıyorum işte aynı yerde çalışıyoruz bide o kadar soğudum ki görmek bile istemiyorum oda farkıda zaten arkadaşıma o beni görmek bile istemiyo deyip söyleniyo ama ben ne yaptım da beni görmek istemiyo diye kendini sorgulamıyo yetmiyo daha çok soğutuyo kendinden eltim ona biraz yanaşıp yağcılık yapıyo o iyi gelin bende öyle yapmadığım için kötü gelin oluyorum ne olur dua edin bi bebişim olsun bu kadında benimle uğraşmaktan vazgeçsin o zaman bebeğim için onu umursamam bile

En azından evini taşıı seni oraya bağlayan ne varr mademm bari orada yanlız olunnn ama bana sorarsann sen fazla takıyorsunn tamam kv sıkıntı yaratıyor olabilirde sende hayatının bunun üzerine döndürmeye başlamışsın ona şstediğini vermişsin dikkatli ol

Evet takılıp kalıyorum evi taşımak istesem o kadın neler yapar bi bilseniz eşimi red eder onuda yapmak istemiyorum ama böyle giderse tak edecek eşimle konuşacağım daha yeniyiz bişey demek istemiyorum ama milletin gelinie bi sene de yaptığı şeyleri o bana bir ayda yapıyo da neyse canım konuşmayalım bu konuyu hem sizleri sıkıyorum hemde anlattıkça kendim yine sinir stres oluyorum var mı bebiş haberleri biz ne zaman hamiş olcağız allahın izniyle inş yaa...

Canım sen çok çabuk pes ediyorsun yaa oo daha dur bakalım çok başındasın pes edersen zafer onun olur biraz diranetli olmaya bak ve takma yaaa ne kadar rahat olursan bebişin o kadar çabuk olur artık bunu söyliyim sana takmaman için belki takmazsın o zaman :KK6:

Dur bakalım hemen nerelere kaçıp gidiyorsun öyle daha iki aylık evlisin be yeşimimm olacak şeyler bunlar demiyelimde olabilir şeyler maleseff biliyorsun biz türkiyede yaşıyoruz sayıları azda olsa senin kayınvalden gibi kadınlar hala varr malesef senin şansınada o çıkmışş kocanı çok seviyosunki evlendin değilmi onun içinn öyle sağdan soldan duyduğun şeylerle galeyane gelme ben bunu sana daha öncede anlattım hatırlıyorum isterse boynuna tasma takmış oğlumun desin sen yapmadıktan sonra gönlün ferah olsun be kardeşim hayat güzell bunlarla uğraşmak içinde çok kısaa kulağının arkasına arkasına atacaksın herşeyiii terslemek gerktiği zamanda tesleyecek ve uzatmayacaksınn sağlıkl bir evlilik içinn konuları sakıza çevirmemek lazımm onun içinnn salla gitsinnnnn
Wawwwwww berkunum enerjine bayıldım :KK9::KK9::KK9::KK9:buralara kaldı geldi inan:KK76:

Demekki daha sınavın bitmemiş biraz sabır :114:

İnşallahh en kısa zamanda gelecek bebişlerimizzzz allahımm hayırlı uğurluu sağlıklı sıhatli evlatlar versin hepimizeee aminnn!!..........

Wawwwwww berkunum enerjine bayıldım :KK9::KK9::KK9::KK9:buralara kaldı geldi inan:KK76:

Yihaaa bu gün süper enejikk kalktımm diyebilirimmmm :KK1: kalktım çamaşırlarımı attım makineye ortalığımı toparladım kendime şöylee güzel bir tost yaptım aldım elime geldim burayaaa birazdak kalkıp accık daha toarlanacağımmm :KK1: seviyorummm sizleriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:KK16::KK16::KK16:

yeşimcim duanı bitirdim allah kbl etsin inşallahh:)

bugün iğdeçiçeğinin günü olsun..hayırlı haberlerle gelsin inşallahh..

bizmde doğum izninde olan bir arkadaşımız bgn işe başladı..işte sohbet kakara kikiriii:)

ha bu aradaa cumanın hayır olsunn inşallahhh ..çok öpüyorummm

bgn fazla giremeyebilirim ama takipteyim kuşlarrrr

X