Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

Berkun kız bizde anne olabilecek miyiz..hıı..
sayfaları karıştırıyordumda..doğum yaptım filan yazmışlarda..
Nebileyim bizde oluruz dimi..hep böyle gitmez heral(çatladım çalıştım..testim silik filan..)

çok doğru söylüyorsun kimse kimse için yaşamıyo allah hepinizden razı olsun hepinizdenn....

Ahh be toprakcım bu gün havadanmıdır nedir bende mealkoliğim birazz bende ameliyattan çıkttığım günden beri anne olacağım anı bekliyorummm rabbim inşallahhh bizede göstersinn bizde paylaşalım insanlarla inanki sadece kendim için istemiyorum hepimiz için istiyorum ama bazen öyle bir an geliyor ( bunu noolur yanlış anlamayın kıskanmak değil ) burada hamileyim yazanlara imreniyorum ve ben hiç yazamayacakmıyım acaba diye düşünüyorum onu yazan ben olurmuyumki diyorum rabbim bekletmeden sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin her birimizee isteyen herkeseee inşallahhh

ay kızlar bende çok özeniyorum şu hamilelik cetveline..İnşallah yapacağımz zamanlar gelir bizimde.

şöyleeeee yazsa bizde de"bugün bebeğiniz efendime söyleyim baya mutlu:) poposundan başına ..cm..size gülümsüyor..gülümseyin....

hamilelk cetveli diyince geçen bir yorumu okuyorum..bende şu evlilik cetvelini yaptımya .. 3 yıl şu kdarr ay evlisiniz filan..ay kimi okusam "anaaa benimle aynı demekki aynı gün evlenmişiz diyorum" ayy bir baktımki meğer benim cetvelimmiş:)

İnşallah canım o gülerde gelecekkinşallahhhhh
Çok güldüm bu aradaa bazen şaşkın oluyoruzz canıımmm hep beraber evlenmiş oluveririz senin için ne varrr
bu arada yeşimmm sen daha 2 aylıkmı evlisinn kızzzzzz

he valla yeşimm :) kıııızz sen daha 2 aylık mı evlisinnn? Allah sana nediyim ben:)

Bİrde anatolya neler yaptı acaba oda yok bu gün doktora gidecekti hormon tahlillerini yaptıracaktı sanırım neyse sağlıklarına birşey olmasında varsın gelmesinler inşallahh iyilerdir

Bİrde anatolya neler yaptı acaba oda yok bu gün doktora gidecekti hormon tahlillerini yaptıracaktı sanırım neyse sağlıklarına birşey olmasında varsın gelmesinler inşallahh iyilerdir

hay sen çok yaşa..valla dimi..

topik kayıplarda noluuuuleynn

Amiinn Aminn Aminn

ayy kız toprak sen cokk yaşa emii.. cok tatlısınnn yaa nerden buluyosun böyle komik komik cümleleri senin yazdıklarını okurkern cok keyif alıyorummm inşallah canım inşallah bizimde birgun hamilelik cetvelimizzz olcakkk ama ogune kadar sayfayı her actıgımızda ekrana cıkıp sormasa ne guzel oclak dımıııı ..bnede ona sınır oluyorummm ..yaaaa kardeım bende ıstıyorum cetvel yapmakkkk amaaaa ısteee yapamıyorummm ne hatırlatıyounn sanki dimi

Kız toprak sen beni öldürecen haa Kız hangi ay yazıyo o bebeğiniz baya mutlu,size gülümsüyo sizde gülümseyin diye çok hoşsun canım yaa

evet evet lavinacım bide o varr..sayfayı her açımızda o çıkıyor.:) tevekkeli değilmiş :) ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…