Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

ayyy aynen öyle girebileceğim bir sürü topik var ama bu arada vaktim yok maalesef :)))
hamile kalınca doğum anını beynimizin alt kısımlarına iteceğiz, bebeği kucağına alma kısmını düşüneceğiz sadece tamam mı bgn nisanbu'ya da aynısını söylemiştim :)))

Senden de Allah razı olsun canım benim :)))

alemsin sen valla :))

kızlar bişey soracağım aranızda kaynanasıyla aynı binada oturan var mı?

canım sen oturuyosun sanırım

ben okudum cevap yazmak için işaretledim işaretledim yazamadan çıkmak zorunda kaldım yoğundum bugün biraz bilgisayarımı falan da yeniledim sürekli açamadım maalesef

O aramızdaki posta güvercinini bi yakalarsammmm

aylardan bir ay mı yoksa o ???

hoşgeldiniz canım evinide bulmuşsun bebişde iyi maşallah maaşallah

nisanbu, toprak, berkuncan ve diğer candostlarım bizim halay vaktimiz gelmiş bazı arkadaşlar terk edilmiş sonra yedirememiş şişmiş bizim topikte patlamış ve gitmiş bizede halay çekmek düşer tabiki halaybaşımız ikizler ablamız yok müsadenle ablacım ben halay başı oluyorum
iğdeçiçeğim, lavinia, tuğba, coldriver, yeşim, esra hadi kızlar oturmaya mı geldik

umarım unuttuğum isim yoktur

Yazdım canım yazdım, ama okumak isteyipte açıkta kalanlar oldu. Fazla okumana gerek yok bitanem.

Canım, geçmiş olsun. Lütfen dikkat et kendine.Tedbirini erken al benim durumuma düşme canım.

Toprakcım çok güzel bir şiir, çok sevdim. Allah razı olsun, böyle bir paylaşımda bulunduğun için :)))

Laviniacım, Allah dua eden, okuyan, vesile olan ve amin diyen herkesten Allah razı olsun!!! Bu güzel duayı okumak hepimizin kalbini, umudunu inancını yeniledi.

nisanbucum, Allah aşkına hakikaten n'oldu böyle yaa? Bu durumlar çok üzüyor beni.

coldriverım, hayırlı olsun yeni evin canım. ağzının tadı hiç bozulmasın inşaAllah! Bebişle ilgili hep güzel haberler alası inşaAllah canım!..

yok ama oturuyor olmayı isterdim bendeki kaynana hereve lazımdır çünküü kadının ağzı var dili yok vallahaa

Berkuncanım çok şanslısın. :))) Herkes senin kadar şanslı değil canım. Çok istemiştim ben de, ağzı dualı bir kaynana ve kayınbaba malesef tam tersi oldu. Yine Allah hayırlısını versin canım!..

İkizlerim, canım nerelerdesin? İnşaAllah iyisindir? Canım seni merak ediyoruz, lütfen sağlık haberini bize bildir.

Teşekkürler canlarım
igdem çiçegim naptın haberlerini aldım çok üzüldüm ama bir yandanda mart için çok umutluyum hepiniz için birde size bir tavsiyem olacak yumurtlama günlerinde yapabiliyorsanız kaçamak bir yerlere gitseniz soyle romantik romantik takılsanız mumlar müzik kendini hic kasmadan akışina bıraksanız bence süper olur hem birbirinize zaman ayırmiş olursvnuz hem stresten uzak aşk tazelersiniz su fırsat sitelerini takip edin guzel tatiller var uygun hem ben hava ve ortam degiştirmenin onemine inanıyorum. telden çok fazla yazamiyorum ama takipteyim tavsiyelerim tüm dostlarıma keşke kaçabilseniz biryerlere :-D
Ikizler ablam bi ses et ya bende merak ettim seni bu arada geçmis olsun

Dua'ni okudum canim. Insallah Allah birimizden birinin sesini duyar. Insallah bebisin olur insallah kucagina alip seversin....

bugün gündüz uzandım dinleniyodum ki durduk yerde midem bulandı acı acı ağzıma geldi :S:S:S şüphelerime bu da eklendii :S

aynen yaa bende çok isterdim çok çektiriyo bana...gerçi ezdirmiyorum kendimi ama çok üzülüyorumm sinirlerim çok bozuluyo...

cankızlar günaydınn..Bugün Cuma..Hayırlı gün..Bgn yapacağımz sevaplarımız geçmişlerimiz gitsin:)...

Gününüz güzel geçsin iyi hbrler almak dileğiylleee.....

Günaydın toprak günaydın kızlar,hayırlı cumalar hepinize,gerçekten ikizler abla nerde yaaa

Dua'ni okudum canim. Insallah Allah birimizden birinin sesini duyar. Insallah bebisin olur insallah kucagina alip seversin....

Allah razı olsunn canlarım Allah dualarınızı kabuletsin inşallah ayya canım benimmm benimde seninde ve hepimizin bebişleri hayırlısıyla olurrr da birbirimizin bebişlerinidi severizzz inşallahhhh

ooo kızlarrr dün akşammmm cosmussunuz yaaa

:124: deliiiioooo deliiiooooo

:124: deliiiioooo deliiiooooo

yihaaaa amanınnn halayları kaçırmışımmm iki mendilde benim yerime sallasaydınız keşkeeee
ohhh sen şanslısın bayağı....
Evetttt gerçekten çok şansılıyım bu konuda ve bun farkındalığımıda kayınvalideme her daim hissettiririm gerçekten on numara bir kadınn ağzımdan çıkan her şey emir olur onların yanında bir dediğim iki olmadı daha ama bende bir günden bir güne onlarınkini ikiletmedim hoş ne onlar nede ben öyle illa şu olsun diye istekte bulunmadık ama genede dediğim gibi oluyor herşey çok şükürrr
İkizlerim, canım nerelerdesin? İnşaAllah iyisindir? Canım seni merak ediyoruz, lütfen sağlık haberini bize bildir.
evetttttnerdes,n ablacımmm çok merak ettikkkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…