Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

Evet mrvcim.şimdi sn bekleme dönemindesin ..Ve kk tüm başlıklar sana hitap ediyor şu an..:).(acaba hamilemiyim...silik çizgi çıktı kızlar...adetime 7 gün varken hissettiklerim...kasık ağrısı belirtimi sizce kızlar..."gibi gibi gibi ....:)

Ben giroyorum çıkıyorum okuycak başlık bulamıyorum şu an..ha bazen doğum yapanları okuyorum..doğum anlarını anlatıyolar..Ayy ozman göreceksiniz suratımı çirkin ördek yavrusu ağladı ağlayack moduna giriyorum..duygulanıyorum...

ayyy aynen öyle girebileceğim bir sürü topik var ama bu arada vaktim yok maalesef :)))
hamile kalınca doğum anını beynimizin alt kısımlarına iteceğiz, bebeği kucağına alma kısmını düşüneceğiz sadece tamam mı bgn nisanbu'ya da aynısını söylemiştim :)))

TOPRAKCIM ALLAH RAZI OLSUN CANIM :KK19:BENİM BEN SİZİN DUALARINIZA KATILAMADIM AMA NAMAZLARDAN SONRA TEK TEK İSİMLERİNİZ SÖYLEYİP DUA ETMEYE GAYRET EDİYORUMM RABBIM KABUL ETSIN İNŞALLaH 2 .TUR DONERSEK ONDA YANINIZDA OLMAYA ÇALIŞCAGIM YA GERCEKTEN HİÇ TANIMADIGIN BİLMEDĞİN ARKADASLIKLAR KURUP BIRDE SENIN ICIN DUA EDIYORLAR ZAHMETE GIRIYORLAR İNSAN BUNU DUYUNCA GERCEKTEn COK DUYGULANIYOR Allah gayretımızı boşa cıkarmasın gonullerimiz bir tutsun dualarımızı kabul etsın aminn....

Senden de Allah razı olsun canım benim :)))

Canım yaa boşver bozma morelini gerçekten bende şaşırdım birden noluyor dedim,bende aynen öyle düşündüm resmen bi işaret bekliyolarmış hepsi,yoksa sadece o yazdığımız mı gitti bildirim olarak mail olarak bende bişey demedim sadece çok ücüldüm dedim onlar çok hassas bu facedeki grup hakkında bi hamile arkadaşımızada burda neler neler demişlerdi hatırlıyor musun,hiç birimizde onları şikayet etmedik kendileri burdan o gruba yönlendirme yaptıkları için ceza aldılar ama bizi suçluyorlar,tamam onlar memnun halinden biz memnunuz toprağında dediği gibi grubun kapanmadığını ispat ettiler :KK9:sadece canımı sıkan bi onlar anlıyorlar sanki arkadaşlıktan dostluktan valla mideme kramplar girdi yaa :KK59: neyse gitiler bende diyorum neyi bekliyorlar meğer,bizim güle güle dememizi beklemişler :KK3: :KK3: ev sahibesiyiz ya topik sahibesizyiz ya uğurlamamız lazımdı :KK3:

alemsin sen valla :))

kızlar bişey soracağım aranızda kaynanasıyla aynı binada oturan var mı? :KK43:

canım sen oturuyosun sanırım :KK43:

Tamam canım sizde üzülmeyin ama şimdi iğdeçiçeği,ikizler ablamız,diğer arkadaşlar okuyunca nolmuş burda diyecekler,mrvb okudu galiba...dediğin gibi kabak tadı verdi neyse bende çıkıyorum canım akşama girersem görüşürüz:KK16:

ben okudum cevap yazmak için işaretledim işaretledim yazamadan çıkmak zorunda kaldım yoğundum bugün biraz bilgisayarımı falan da yeniledim sürekli açamadım maalesef :KK43:

O aramızdaki posta güvercinini bi yakalarsammmm:KK54::KK54:

aylardan bir ay mı yoksa o ???

Kızlarrr...
Biz geldik.
Geçmişi okuyordum bebişim cvp veremedim :-D
Boş işler bunlar kafanıza niye takıosunuz ya koy gitsin aman herkesin başından ayagına ugurlu olsun dostları .böyle şeylerin olması ne güzel işte kimin ne oldugunu anlıyor ve ayıklıyorsun, yani hayırlısı olmuş.
NEYSE
iki günün sonunda nihayet ev bulabildim istedigim gibi bakalım daha eşyalar gelecek ben annemdeyim bebiş iyidir herhalde bi sorun yok simdilik ama hic iştahım yok hic karnım acıkmıyor ve hiç birsey canım çekmiyor sorun varmıdır ki bilemiyorum pazartesi dr gitcem bakalım haber vericem size durumu öpt cok sizleri cok özledim islerim bitince ayrılmıcam sizden birdaha :-))

hoşgeldiniz canım evinide bulmuşsun bebişde iyi maşallah maaşallah:nazar:

nisanbu, toprak, berkuncan ve diğer candostlarım bizim halay vaktimiz gelmiş bazı arkadaşlar terk edilmiş sonra yedirememiş şişmiş bizim topikte patlamış ve gitmiş bizede halay çekmek düşer tabiki halaybaşımız ikizler ablamız yok müsadenle ablacım ben halay başı oluyorum :KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:
iğdeçiçeğim, lavinia, tuğba, coldriver, yeşim, esra hadi kızlar oturmaya mı geldik
:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:
umarım unuttuğum isim yoktur

AYYY CANLARIMM BENİMM YAA BEN SİZLERE OKUYAMADIMM YAA KAC GUNDUR GİREMEDİM YAA OFF COK YOGUNUMM BU ARALAR YAA HEPINIZDEN ALLAH RAZI OLSUNNN ALLAH DUALRINIZI KABUL ETSINN İNŞALLAH İĞDEÇİÇEĞİM BENİ DE YAZ TATLIMMM acık yer kalırsa hepsını kendım okurum canımm benımm yaa

Yazdım canım yazdım, ama okumak isteyipte açıkta kalanlar oldu. Fazla okumana gerek yok bitanem.

nartanesi çokçok teşekkür ederimmm Allah razı olsun dualarını kabul etsin inşallah:KK48:
nisanbucugun cok saol canımm artık akşama eve gıdınce terlerım bı guzelce artık idare etcem akşama kadar bugun işleri salladım artık hastayım zaten.. kk daki canlarıma takılayım bugun dedim:KK34::KK34::KK34:

Canım, geçmiş olsun. Lütfen dikkat et kendine.Tedbirini erken al benim durumuma düşme canım.

tatlımm bende yarıladım duanı,akşama kd bitirimm..

Geçekten bu dua işi çok iyi oldumm..Günümüze dua ile başlıyoruz,dua ile bitiriyoruz..Birbirimize dua ediyoruz..

"Duasız üşürmüs yürekler bil! Sana bir dua eden olsun,
Seninde bir dua ettiğin!.
Bilmezsin hangi kırık gönlün duasıdır karanlıklarını aydınlatan, sana ummadık Kapılar açan..
Bilmezsin kimin için ettiğin duadır, seni böyle ayakta tutan!"

HZ.MEVLANA

Toprakcım çok güzel bir şiir, çok sevdim. Allah razı olsun, böyle bir paylaşımda bulunduğun için :)))

TOPRAKCIM ALLAH RAZI OLSUN CANIM :KK19:BENİM BEN SİZİN DUALARINIZA KATILAMADIM AMA NAMAZLARDAN SONRA TEK TEK İSİMLERİNİZ SÖYLEYİP DUA ETMEYE GAYRET EDİYORUMM RABBIM KABUL ETSIN İNŞALLaH 2 .TUR DONERSEK ONDA YANINIZDA OLMAYA ÇALIŞCAGIM YA GERCEKTEN HİÇ TANIMADIGIN BİLMEDĞİN ARKADASLIKLAR KURUP BIRDE SENIN ICIN DUA EDIYORLAR ZAHMETE GIRIYORLAR İNSAN BUNU DUYUNCA GERCEKTEn COK DUYGULANIYOR Allah gayretımızı boşa cıkarmasın gonullerimiz bir tutsun dualarımızı kabul etsın aminn....

Laviniacım, Allah dua eden, okuyan, vesile olan ve amin diyen herkesten Allah razı olsun!!! Bu güzel duayı okumak hepimizin kalbini, umudunu inancını yeniledi.

Tamam canım sizde üzülmeyin ama şimdi iğdeçiçeği,ikizler ablamız,diğer arkadaşlar okuyunca nolmuş burda diyecekler,mrvb okudu galiba...dediğin gibi kabak tadı verdi neyse bende çıkıyorum canım akşama girersem görüşürüz:KK16:

nisanbucum, Allah aşkına hakikaten n'oldu böyle yaa? Bu durumlar çok üzüyor beni.

Kızlarrr...
Biz geldik.
Geçmişi okuyordum bebişim cvp veremedim :-D
Boş işler bunlar kafanıza niye takıosunuz ya koy gitsin aman herkesin başından ayagına ugurlu olsun dostları .böyle şeylerin olması ne güzel işte kimin ne oldugunu anlıyor ve ayıklıyorsun, yani hayırlısı olmuş.
NEYSE
iki günün sonunda nihayet ev bulabildim istedigim gibi bakalım daha eşyalar gelecek ben annemdeyim bebiş iyidir herhalde bi sorun yok simdilik ama hic iştahım yok hic karnım acıkmıyor ve hiç birsey canım çekmiyor sorun varmıdır ki bilemiyorum pazartesi dr gitcem bakalım haber vericem size durumu öpt cok sizleri cok özledim islerim bitince ayrılmıcam sizden birdaha :-))

coldriverım, hayırlı olsun yeni evin canım. ağzının tadı hiç bozulmasın inşaAllah! Bebişle ilgili hep güzel haberler alası inşaAllah canım!..

yok ama oturuyor olmayı isterdim bendeki kaynana hereve lazımdır çünküü kadının ağzı var dili yok vallahaa:KK16:

Berkuncanım çok şanslısın. :))) Herkes senin kadar şanslı değil canım. Çok istemiştim ben de, ağzı dualı bir kaynana ve kayınbaba malesef tam tersi oldu. Yine Allah hayırlısını versin canım!..

İkizlerim, canım nerelerdesin? İnşaAllah iyisindir? Canım seni merak ediyoruz, lütfen sağlık haberini bize bildir.

Teşekkürler canlarım
igdem çiçegim naptın haberlerini aldım çok üzüldüm ama bir yandanda mart için çok umutluyum hepiniz için birde size bir tavsiyem olacak yumurtlama günlerinde yapabiliyorsanız kaçamak bir yerlere gitseniz soyle romantik romantik takılsanız mumlar müzik kendini hic kasmadan akışina bıraksanız bence süper olur hem birbirinize zaman ayırmiş olursvnuz hem stresten uzak aşk tazelersiniz su fırsat sitelerini takip edin guzel tatiller var uygun hem ben hava ve ortam degiştirmenin onemine inanıyorum. telden çok fazla yazamiyorum ama takipteyim tavsiyelerim tüm dostlarıma keşke kaçabilseniz biryerlere :-D
Ikizler ablam bi ses et ya bende merak ettim seni bu arada geçmis olsun

Dua'ni okudum canim. Insallah Allah birimizden birinin sesini duyar. Insallah bebisin olur insallah kucagina alip seversin....

yazdım canım yazdım, ama okumak isteyipte açıkta kalanlar oldu. Fazla okumana gerek yok bitanem.

Canım, geçmiş olsun. Lütfen dikkat et kendine.tedbirini erken al benim durumuma düşme canım.

Toprakcım çok güzel bir şiir, çok sevdim. Allah razı olsun, böyle bir paylaşımda bulunduğun için :)))

laviniacım, allah dua eden, okuyan, vesile olan ve amin diyen herkesten allah razı olsun!!! Bu güzel duayı okumak hepimizin kalbini, umudunu inancını yeniledi.

Nisanbucum, allah aşkına hakikaten n'oldu böyle yaa? Bu durumlar çok üzüyor beni.

Coldriverım, hayırlı olsun yeni evin canım. Ağzının tadı hiç bozulmasın inşaallah! Bebişle ilgili hep güzel haberler alası inşaallah canım!..

Berkuncanım çok şanslısın. :))) herkes senin kadar şanslı değil canım. çok istemiştim ben de, ağzı dualı bir kaynana ve kayınbaba malesef tam tersi oldu. Yine allah hayırlısını versin canım!..

aynen yaa bende çok isterdim çok çektiriyo bana...gerçi ezdirmiyorum kendimi ama çok üzülüyorumm sinirlerim çok bozuluyo...

cankızlar günaydınn..Bugün Cuma..Hayırlı gün..Bgn yapacağımz sevaplarımız geçmişlerimiz gitsin:)...

Gününüz güzel geçsin iyi hbrler almak dileğiylleee.....

Günaydın toprak günaydın kızlar,hayırlı cumalar hepinize,gerçekten ikizler abla nerde yaaa:KK31:

''...Rabbi heb lî min ledünke zürriyyeten tayyibeten inneke semiud duâ...’' '' :...رَبِّ هَبْ لِي مِن لَّدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاء... ''
"... Rabbim! Bana katından hayırlı bir nesil ver. Şüphesiz sen, duayı hakkıyle işitensin..." Ali İmran Suresi 38. ayet. Hz. Zekeriyya Allahu Teala'dan böyle evlat istemiş. 99 yaşında olmasına ve karısıda kısır olmasına rağmen, Allahu Teala'da bu güzel duaya Hz. Yahya'yı göndererek cevap vermiş. Biliyorsanız arapçasından, bilmiyorsanız türkçesinden okuyabilirsiniz...
Arkadaşlar duamız ve açıklaması bu. Şimdi ben diyorumki dağıtalım hemen, beklemeyelim ve geç kalmayalım Allah'ın izni ile.ilk önce ikizlerimiz için dua edelim hep beraber. 7000 defa okunacak, 7 kişi 1000'er tane alırsa hemen tamamlanır. Abdestli okumak en güzeli, ama abdestsiz de okunabilir. Öncelik regl (adet) olmayanlara dağıtalım, eğer sayıyı tamamlayamazsak regl olanlardan destek alalım.
Okumak isteyen listeye kendini eklesin lutfen. Allah güzel gönüllerinize göre en hayırlısını versin inşaAllah!.. Amin!!!

LAVİNİAMIZ EN KISA VE EN HAYIRLI ZAMANDA ANNE OLABİLMESİ İÇİN DUA LİSTESİ CUMA gününe kadar okunacak :)))

Rabbi heb lî min ledünke zürriyyeten tayyibeten inneke semiud duâ

LAVİNİAMIZ İÇİN DUA LİSTESİ
1- MRVB : 1000 tane (Cuma'ya kadar)
2-ANATOLYA : 1000 tane (Cuma'ya kadar)
3-TUGBA : 1000 tane (Cuma'ya kadar)
4- YESİMM : 1000 tane (Cuma'ya kadar)
5-TOPRAK : 1000 tane (Cuma'ya kadar)
6-BERKUNCAN : 1000 tane (Cuma'ya kadar)
7-LAVİNİA : 1000 tane (Cuma'ya kadar)

Arkadaşlar 10. listeyide tamamladık biiznillah...

Dua'ni okudum canim. Insallah Allah birimizden birinin sesini duyar. Insallah bebisin olur insallah kucagina alip seversin....

Allah razı olsunn canlarım Allah dualarınızı kabuletsin inşallah ayya canım benimmm benimde seninde ve hepimizin bebişleri hayırlısıyla olurrr da birbirimizin bebişlerinidi severizzz inşallahhhh

nisanbu, toprak, berkuncan ve diğer candostlarım bizim halay vaktimiz gelmiş bazı arkadaşlar terk edilmiş sonra yedirememiş şişmiş bizim topikte patlamış ve gitmiş bizede halay çekmek düşer tabiki halaybaşımız ikizler ablamız yok müsadenle ablacım ben halay başı oluyorum :KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:
iğdeçiçeğim, lavinia, tuğba, coldriver, yeşim, esra hadi kızlar oturmaya mı geldik
:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

ooo kızlarrr dün akşammmm cosmussunuz yaaa :KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

:KK9::124::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64: deliiiioooo deliiiooooo :KK64: :KK64: :KK64: :KK64:

:KK9::124::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64: deliiiioooo deliiiooooo :KK64: :KK64: :KK64: :KK64:

:KK64: :KK64: :KK64: :KK64::KK64: :KK64: :KK64: :KK64::KK64: :KK64: :KK64: :KK64::KK64: :KK64: :KK64: :KK64::KK64: :KK64: :KK64: :KK64:
yihaaaa amanınnn halayları kaçırmışımmm iki mendilde benim yerime sallasaydınız keşkeeee
Berkuncanım çok şanslısın. :))) Herkes senin kadar şanslı değil canım. Çok istemiştim ben de, ağzı dualı bir kaynana ve kayınbaba malesef tam tersi oldu. Yine Allah hayırlısını versin canım!..
ohhh sen şanslısın bayağı....
Evetttt gerçekten çok şansılıyım bu konuda ve bun farkındalığımıda kayınvalideme her daim hissettiririm gerçekten on numara bir kadınn ağzımdan çıkan her şey emir olur onların yanında bir dediğim iki olmadı daha ama bende bir günden bir güne onlarınkini ikiletmedim hoş ne onlar nede ben öyle illa şu olsun diye istekte bulunmadık ama genede dediğim gibi oluyor herşey çok şükürrr:nazar::nazar::nazar:
İkizlerim, canım nerelerdesin? İnşaAllah iyisindir? Canım seni merak ediyoruz, lütfen sağlık haberini bize bildir.
evetttttnerdes,n ablacımmm çok merak ettikkkk

yihaaaa amanınnn halayları kaçırmışımmm iki mendilde benim yerime sallasaydınız keşkeeee

Evetttt gerçekten çok şansılıyım bu konuda ve bun farkındalığımıda kayınvalideme her daim hissettiririm gerçekten on numara bir kadınn ağzımdan çıkan her şey emir olur onların yanında bir dediğim iki olmadı daha ama bende bir günden bir güne onlarınkini ikiletmedim hoş ne onlar nede ben öyle illa şu olsun diye istekte bulunmadık ama genede dediğim gibi oluyor herşey çok şükürrr:nazar::nazar::nazar:

ÇOK İYİ SEVİNDİM SENİN İÇİN....

X