Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

Yani bukadar saldırmaya gerek yoktu ayrıca bence geçmişteki konudada bu kadar saldırılacak bi durum yok tu ama arkadaşlar biraz alıngann galibaa..

bu topiğe yazan ve konuyu bilen bilmeyen ilgisi olmayan kişilerin muhabbetini böldüğümüz için özür dileriz öncelikle..
amacımız ne tartışma,ne kavga..
fakat bugün bize karşı bikaç arkadaş tarafından yazılan (alıntıda da belirttik zaten kimler olduğunu) cümlelere hitaben cevap verme hakkımızı kullandık ve çok düzgün cümlelerle kendimizi grubumuzu ifade ettik..grupları çökmüş,aaay çok üzüldüm vs tarzında kullanılan alaycı cümleleri görmezden gelip sadece kendimizi savunduk..kötü söz sahibininmiş öyle derler,susuyoruz o yüzden..
durduk yere yazmadık (ki zaten olaydan beri topiğe hiç uğramadık)
sebepsiz yere ceza yedik,yine büyüklük bizde kalsın dedik sustuk..
ama durup dururken arkamızdan konuşan siz oldunuz..şimdi bunları gördükte yazdık diye biz mi suçlu olduk?
arkadaşlar herkes yaşını başını almış insanlar burda..kimi çocuklu,kimi hamile..yazık şu geldiğimiz noktaya!!
arkadaş demiş ki,kimse kimseyi sevmek zorunda değil..çok doğru!! ama dürüst olmak gerekir..öyle ki arkamızdan konuşmayın..topikler herkese açık + mail bildirimleri var haberimiz oluyo görüyoruz,birinin aracı olmasına gerek mi var acaba?

ne sizlerle derdimiz var,ne tartışmaya kavgaya lüksümüz,kişiliğimiz..alıngan hiç değiliz ki bizi tanımıyosunuz çoğunuz..tanımadan yorum yapanlara sadece "önyargılı" denir..
gereksiz şeyler bunlar..boşa vakit kaybı..oysaki ortak amacımız vardı ilk başta,bebek...
şimdi herkes kendi arkadaşını,kendi çevresini seçti ve onlarla beraber..sizede kendi içinizde mutluluklar ama arkamızdan ulu orta laf etmeyin,grubumuza hele hiç!!! bizede cevap hakkı doğmasın böylece :KK34:

hoşçakalın...

YA KIZLAR NEYİ TARTIŞAMIYORSUNUZ ANLAMADIM GERÇEKTEN VE BURDA şuan alttaki ziyaretçilerin HIC BIRINI TANIMIYORUM EYLÜL PUFPUF VE HİLBAR DISINDA ZATEN GECMISTEKI KONULARDAda BU KİŞİLER ARASINDA GEÇMİŞTİ ama diğerleri nerden dahil oldu konuya onu anlamdım neyse ama hepinizle güzel muhabetlerimizde oldu zmanında ayrıca gercekten alıngan oldugunuzu düşünüdüm cunku ne gecmıstekı konuda nede suankı mevzuda bukadar uzatılacak bi durum yokdu benım kanaatimce..olan oldu kapanan kapandı..pufpufunfa dedıgı gıbı herkes grubunu dostunu sectı..ve buraya yazıdıgınız ıcın suclu tabıkı degılsınız ama biz kendi aramızda cok güzel bir dua meclisi kurduk ve sohbetımızı bu şekilde yönlendirdik..bunu dagıtmamanızı rica ettik sadece.. lütfen sizde anlayışluı olun birazz ..kimse kimseyi üzmesinn bosu bosunaa.....

Son düzenleme:
bu topiğe yazan ve konuyu bilen bilmeyen ilgisi olmayan kişilerin muhabbetini böldüğümüz için özür dileriz öncelikle..
fakat bugün bize karşı bikaç arkadaş tarafından yazılan (alıntıda da belirttik zaten kimler olduğunu) cümlelere hitaben cevap verme hakkımızı kullandık ve çok düzgün cümlelerle kendimizi grubumuzu ifade ettik..grupları çökmüş,aaay çok üzüldüm vs tarzında kullanılan alaycı cümleleri görmezden gelip sadece kendimizi savunduk..kötü söz sahibininmiş öyle derler,susuyoruz o yüzden..
ama durup dururken arkamızdan konuşan siz oldunuz..şimdi bunları gördükte yazdık diye biz mi suçlu olduk?
arkadaşlar herkes yaşını başını almış insanlar burda..kimi çocuklu,kimi hamile..yazık şu geldiğimiz noktaya!!
arkadaş demiş ki,kimse kimseyi sevmek zorunda değil..çok doğru!! ama dürüst olmak gerekir..öyle ki arkamızdan konuşmayın..topikler herkese açık + mail bildirimleri var haberimiz oluyo görüyoruz,birinin aracı olmasına gerek mi var acaba?

ne sizlerle derdimiz var,ne tartışmaya kavgaya lüksümüz,kişiliğimiz..alıngan hiç değiliz ki bizi tanımıyosunuz çoğunuz..tanımadan yorum yapanlara sadece "önyargılı" denir..
gereksiz şeyler bunlar..boşa vakit kaybı..oysaki ortak amacımız vardı ilk başta,bebek...
şimdi herkes kendi arkadaşını,kendi çevresini seçti ve onlarla beraber..sizede kendi içinizde mutluluklar ama arkamızdan ulu orta laf etmeyin,grubumuza hele hiç!!! bizede cevap hakkı doğmasın böylece :KK34:

hoşçakalın...

Güle güleyinn:KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

hoşçakalın...

Tamam grubunuz çökmediğini ispatladınız.:KK9: Aslında gerek de yoktu zaten ama "çünkü bizim için bu innaaanın bu hiççç önemli değildi ki..."biz sevmiyoruz ama saygılıyız.."haa dürüstlük müü ? o bambaşka bişey kimse kimse bişey ispatlamak zornda değil..
İçinizi döktünüz tamam..

Gülee güleee..

Kızlar biz nerde kalmıştıkk:)

Son düzenleme:
Denk mi geldi,o kadar yazılanlar var nasıl olmuşda bi o kısım denk gelmiş:44:

3 tanede ziyaretçimiz varmış :KK42:

Nisanbu canımmm bu olayy sanırım benim sadece bir cümlemle başladı ama resmen takip altındaymışız dedim
ama ben burada sadece tek bir eklime kullandım ve bana koca koca insanlarız diyen insanların ettiği lafların yarısını sarf etmedim kimseye madem dağılmadınız size mutluluklar bize neeee ne yapabilirizki bu durumda bizde bir laf vardır muhabbet kabak tadı verdi derler hakkaten iş oraya gitti yani..........

Nisanbu canımmm bu olayy sanırım benim sadece bir cümlemle başladı ama resmen takip altındaymışız dedim
ama ben burada sadece tek bir eklime kullandım ve bana koca koca insanlarız diyen insanların ettiği lafların yarısını sarf etmedim kimseye madem dağılmadınız size mutluluklar bize neeee ne yapabilirizki bu durumda bizde bir laf vardır muhabbet kabak tadı verdi derler hakkaten iş oraya gitti yani..........

Canım yaa boşver bozma morelini gerçekten bende şaşırdım birden noluyor dedim,bende aynen öyle düşündüm resmen bi işaret bekliyolarmış hepsi,yoksa sadece o yazdığımız mı gitti bildirim olarak mail olarak bende bişey demedim sadece çok ücüldüm dedim onlar çok hassas bu facedeki grup hakkında bi hamile arkadaşımızada burda neler neler demişlerdi hatırlıyor musun,hiç birimizde onları şikayet etmedik kendileri burdan o gruba yönlendirme yaptıkları için ceza aldılar ama bizi suçluyorlar,tamam onlar memnun halinden biz memnunuz toprağında dediği gibi grubun kapanmadığını ispat ettiler :KK9:sadece canımı sıkan bi onlar anlıyorlar sanki arkadaşlıktan dostluktan valla mideme kramplar girdi yaa :KK59: neyse gitiler bende diyorum neyi bekliyorlar meğer,bizim güle güle dememizi beklemişler :KK3: :KK3: ev sahibesiyiz ya topik sahibesizyiz ya uğurlamamız lazımdı :KK3:

Son düzenleme:
İnankiii bu muhabbet zaten yeterince sıkıncıı yaniii biz dostuz gerçek dostuzzz falanızz feşmekanızzz töbe töbee biz neyiz diyecemm olmayacakk allah aşkına gitsinlerde ben başka ihsan istemiyorum biz girip çıkıp onların işlerini karıştırıyormuyuz allah aşkına ufacık bişi yakalasınlarrr ordularr ilerriiii
Sende böyle şeylere takıpda teyzelerinin paşasını üzme bakiimm biz gelirizz herşeyin üstesindennn

İnankiii bu muhabbet zaten yeterince sıkıncıı yaniii biz dostuz gerçek dostuzzz falanızz feşmekanızzz töbe töbee biz neyiz diyecemm olmayacakk allah aşkına gitsinlerde ben başka ihsan istemiyorum biz girip çıkıp onların işlerini karıştırıyormuyuz allah aşkına ufacık bişi yakalasınlarrr ordularr ilerriiii
Sende böyle şeylere takıpda teyzelerinin paşasını üzme bakiimm biz gelirizz herşeyin üstesindennn

Tamam canım sizde üzülmeyin ama şimdi iğdeçiçeği,ikizler ablamız,diğer arkadaşlar okuyunca nolmuş burda diyecekler,mrvb okudu galiba...dediğin gibi kabak tadı verdi neyse bende çıkıyorum canım akşama girersem görüşürüz:KK16:

Kızlarrr...
Biz geldik.
Geçmişi okuyordum bebişim cvp veremedim :-D
Boş işler bunlar kafanıza niye takıosunuz ya koy gitsin aman herkesin başından ayagına ugurlu olsun dostları .böyle şeylerin olması ne güzel işte kimin ne oldugunu anlıyor ve ayıklıyorsun, yani hayırlısı olmuş.
NEYSE
iki günün sonunda nihayet ev bulabildim istedigim gibi bakalım daha eşyalar gelecek ben annemdeyim bebiş iyidir herhalde bi sorun yok simdilik ama hic iştahım yok hic karnım acıkmıyor ve hiç birsey canım çekmiyor sorun varmıdır ki bilemiyorum pazartesi dr gitcem bakalım haber vericem size durumu öpt cok sizleri cok özledim islerim bitince ayrılmıcam sizden birdaha :-))

''...Rabbi heb lî min ledünke zürriyyeten tayyibeten inneke semiud duâ...’' '' :...رَبِّ هَبْ لِي مِن لَّدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاء... ''
"... Rabbim! Bana katından hayırlı bir nesil ver. Şüphesiz sen, duayı hakkıyle işitensin..." Ali İmran Suresi 38. ayet. Hz. Zekeriyya Allahu Teala'dan böyle evlat istemiş. 99 yaşında olmasına ve karısıda kısır olmasına rağmen, Allahu Teala'da bu güzel duaya Hz. Yahya'yı göndererek cevap vermiş. Biliyorsanız arapçasından, bilmiyorsanız türkçesinden okuyabilirsiniz...
Arkadaşlar duamız ve açıklaması bu. Şimdi ben diyorumki dağıtalım hemen, beklemeyelim ve geç kalmayalım Allah'ın izni ile.ilk önce ikizlerimiz için dua edelim hep beraber. 7000 defa okunacak, 7 kişi 1000'er tane alırsa hemen tamamlanır. Abdestli okumak en güzeli, ama abdestsiz de okunabilir. Öncelik regl (adet) olmayanlara dağıtalım, eğer sayıyı tamamlayamazsak regl olanlardan destek alalım.
Okumak isteyen listeye kendini eklesin lutfen. Allah güzel gönüllerinize göre en hayırlısını versin inşaAllah!.. Amin!!!

LAVİNİAMIZ EN KISA VE EN HAYIRLI ZAMANDA ANNE OLABİLMESİ İÇİN DUA LİSTESİ CUMA gününe kadar okunacak :)))

Rabbi heb lî min ledünke zürriyyeten tayyibeten inneke semiud duâ

LAVİNİAMIZ İÇİN DUA LİSTESİ
1- MRVB : 1000 tane (Cuma'ya kadar)
2-ANATOLYA : 1000 tane (Cuma'ya kadar)
3-TUGBA : 1000 tane (Cuma'ya kadar)
4- YESİMM : 1000 tane (Cuma'ya kadar)
5-TOPRAK : 1000 tane (Cuma'ya kadar)
6-BERKUNCAN : 1000 tane (Cuma'ya kadar)
7-LAVİNİA : 1000 tane (Cuma'ya kadar)

Arkadaşlar 10. listeyide tamamladık biiznillah...

ben duamı tamamladım:) ALLak kabul etsin inşallah..

İkizler ablam yokk? Merak ettim ben yaaa..

Anatolya canım hormon testi bgn müydü yarın mı?

İğdeçiçeğim sen nasılsın..İysin dimi dünden daha iyisin dimii canım arkadaşımm:)

X