Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

ya ben bayadır gırmıyorum neler olmuş neler gecmışı okuyacak kadar vaktımde yok o yuzden yorum yapmayacam ben ama bos verın agzımızın tadını bozmayalım

Merhaba bu topikle hiç alakam yok kimseyi tanımıyorum ama çöktüğü düşünülüp dalga geçilen gülünen grubun üyesiyim çok şükür.üzüldüm ama burda yazılanlara değil bi arkadaşlık grubunun dağılmasına bu kadar sevinilmiş olmasına(ki dağılmadık sadece arındırdık grubumuzu). arkadaşlık anlayışı yerlere düşmüş durumda. Ben bi arkadaş grubunun dağıldığını görsem üzülürdüm gülmezdim komik bişey değil çünkü.arkadaşlık bitmiş daha acı bişey olamaz.işte biz bu kıymeti bilmeyenlerden arındırdık grubuzumuzu.değer bilenlerle mutluyuz huzurluyuz

merhaba uzun zamandır girmiyordum fakat cevap hakkı doğduğunu düşünerek girmek ve birkaç birşey yazmak istedim ,
amacımız aynıydı hepimizin ,bebek sahibi olmak ,fakat ne hikmetse bazı kişiler istenmedi burda ,
şikayet edildik ve banlandık ,sorun değil 2 gün sonra yine geldik yine kk dayız ,seviyorum kk yı ,yıllardır belki hepinizden fazladır burdayım ,çok güzel dostlarım oldu burda ,kızımın arkadaşları oldu ..
fakat grubumuzun çöktüğünü iddia eden bazı kişiler var ,onlara tek cevabım ,GRUBUMUZ ÇÖKMEDİ ,son sürat devam ediyor ,hatta ve hatta daha da güçlendik ,aramızdaki bazı pürüzleri !!! ayrık otlarını temizleyerek yolumuza devam ediyoruz .ha birde güzel haber ,aramızda hamile olan arkadaşlarımızda var :KK49:,bu hafta birde buluşma yaptık :13:,hepimiz birbirimizi çok seviyoruz:KK16: ..aksini düşünenleri de kınıyoruz :KK20:..sevgiyle kalın ..

Grubumuz kapanmadı kızlar sadece istemediğimiz kişiyi barındırmadık :113: sizide çufçufladık I'm sorry :KK5:
burada yazdıklarınızı okuyuncada tekrardan çok iyi bi karar verdiğimizi anladık :119:
şimdidee halay çekiyoruzz :118::118::118::118::118::118::118:

kısa bi sürede olsa iyi kötü muhabbetimiz oldu her birinizle..yorum yapacak,yargılayacak kadar tanımıyorum hiçbirinizi ama şu hayatta en değer verdiğim şeylerin başında gelir arkadaşlık,dostluk..birkaç laf falan bişeyler söylemişsiniz arkamızdan bu sebeple yazmak istedim bende ve gururla söylemeliyim ki bizim grubumuz öyle bi lafa,bi söze ya da araya giren bazı yanlış kişilere dayanarak çökmez..daha sağlam,daha emin adımlarla yolumuza devam ediyoruz..huzurlu,birbirine bağlı ve sıkı sıkıya..ve inanıyoruz ki sonsuza dekte sürecek aramızdaki güçlü bağ..çünkü biz gerçekten sevdik birbirimizi,çünkü biz güvendik ve kalbimizi açtık..ve en önemlisi çünkü biz gerçek dostuz,arkadaşız..

evet kızlar hepimizin amacı hedefi belli..Bebek sahibi olmak ve bu konuda birbirimize umut vermek,motive etmek, gülmek ,destek olmak..Ama bunu yaparken bazen farkında olmadan kırabiliyoruz..Çünkü yüzyüze iletişimle yazarak iletişim çok farklı...Dolaysıyla bazen ferkanslar tutmayabililyor..Tabi bu iletişim bozukluğunu malesef ki yapılan sürtüşmelerde anlayabiliyoruz ve yollarımız ayrılıyor..Kimse kimseyi sevmek zorunda değil ama saygılı olmak zorunda..Kim nerede kendini daha mutlu hissederse orda olur ve yazar..Ne güzelki sizde mutlusunuz (kendi topiğinizde) Bizde mutluyuz bu topikte..O yüzden siz sağ biz selamet..

İnşallah güzel haberlerinizi alırız..herkes İstediğine Tez zamanda kavuşur..

Merhaba bu topikle hiç alakam yok kimseyi tanımıyorum ama çöktüğü düşünülüp dalga geçilen gülünen grubun üyesiyim çok şükür.üzüldüm ama burda yazılanlara değil bi arkadaşlık grubunun dağılmasına bu kadar sevinilmiş olmasına(ki dağılmadık sadece arındırdık grubumuzu). arkadaşlık anlayışı yerlere düşmüş durumda. Ben bi arkadaş grubunun dağıldığını görsem üzülürdüm gülmezdim komik bişey değil çünkü.arkadaşlık bitmiş daha acı bişey olamaz.işte biz bu kıymeti bilmeyenlerden arındırdık grubuzumuzu.değer bilenlerle mutluyuz huzurluyuz

merhaba uzun zamandır girmiyordum fakat cevap hakkı doğduğunu düşünerek girmek ve birkaç birşey yazmak istedim ,
amacımız aynıydı hepimizin ,bebek sahibi olmak ,fakat ne hikmetse bazı kişiler istenmedi burda ,
şikayet edildik ve banlandık ,sorun değil 2 gün sonra yine geldik yine kk dayız ,seviyorum kk yı ,yıllardır belki hepinizden fazladır burdayım ,çok güzel dostlarım oldu burda ,kızımın arkadaşları oldu ..
fakat grubumuzun çöktüğünü iddia eden bazı kişiler var ,onlara tek cevabım ,GRUBUMUZ ÇÖKMEDİ ,son sürat devam ediyor ,hatta ve hatta daha da güçlendik ,aramızdaki bazı pürüzleri !!! ayrık otlarını temizleyerek yolumuza devam ediyoruz .ha birde güzel haber ,aramızda hamile olan arkadaşlarımızda var :KK49:,bu hafta birde buluşma yaptık :13:,hepimiz birbirimizi çok seviyoruz:KK16: ..aksini düşünenleri de kınıyoruz :KK20:..sevgiyle kalın ..

Grubumuz kapanmadı kızlar sadece istemediğimiz kişiyi barındırmadık :113: sizide çufçufladık I'm sorry :KK5:
burada yazdıklarınızı okuyuncada tekrardan çok iyi bi karar verdiğimizi anladık :119:

kısa bi sürede olsa iyi kötü muhabbetimiz oldu her birinizle..yorum yapacak,yargılayacak kadar tanımıyorum hiçbirinizi ama şu hayatta en değer verdiğim şeylerin başında gelir arkadaşlık,dostluk..birkaç laf falan bişeyler söylemişsiniz arkamızdan bu sebeple yazmak istedim bende ve gururla söylemeliyim ki bizim grubumuz öyle bi lafa,bi söze ya da araya giren bazı yanlış kişilere dayanarak çökmez..daha sağlam,daha emin adımlarla yolumuza devam ediyoruz..huzurlu,birbirine bağlı ve sıkı sıkıya..ve inanıyoruz ki sonsuza dekte sürecek aramızdaki güçlü bağ..çünkü biz gerçekten sevdik birbirimizi,çünkü biz güvendik ve kalbimizi açtık..ve en önemlisi çünkü biz gerçek dostuz,arkadaşız..

her şeyden önce şunu söylemek isterim ben bu konuda tartışmaya,konuşmaya vs dahil olmadım ama sürekli okuyup takip ettim.ve inanın en başından beri niyet belli.söylenen kötü bişi yok,küfür yok,yatak odası muhabbeti de yok bana göre.bu yüzden artniyetle okunmadıkça gayet tartışmadan uzak paylaşımlar var burda. Grup çökmüş zannedenler olabilir diye yazma gereksinimi duydum kendimce. Bu grup çökmedi aksine daha da sıkı bir bağ oluştu ,bilginize :KK16: ayrıca gruptan ayrılanlar kendi ayrılmadı,atıldı gün gibi orta da olan bişey bu :KK1: dostluğun ve dert ortaklığının ne demek olduğunu bilen bu insanlar burada hepimiz birbirimizi çok sevdik, biz paylaşıoruz sevincimizi,hüznümüzü bazen özelimizi,HERŞEYİMİZİ. Darısı olmayanların başına.. :KK51:
Sizlerin kendi aranızda mutlu olmanıza sevindim ama şunuda demeden edemeyeceğim medeni cesaretiniz bu kadar yüksektide insanları çağırdığınız gruptan uzaklaştırırken keşke elveda demesinide bilseydiniz benim için evet o grup çöktü sizler için umarımki sonsuza kadar devam eden dostluklarınızın başlangıcı olur orada olduğum süre içerisindede şu anda kimse hakkında kırıcı sözler söylediğimi hatırlamıyorum ama işte beni sizden ayıran bu tutumlarınız oldu çünkü ben hiç bir zaman sizler gibi olamadım ve bu konu madem kapandı hani sizlerin deyimiyle bizi attınızzz o zaman herkes kendi yoluna devam etsin ve bu muhabbetide uzatmalım artık

Son düzenleme:
lavinia çok geçmiş olsun bu arada duanı bitirdim rabbim kabul etsin inş ve hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin....

kızlar neler oluyo bişey anlamadım ben berkuncan bilgi lütfen....

yeşimcim allah razı olsun tatlımm agzına yüreğine saglıkk cok teşekkürler bu arada o yazışmalara bakma canım sen geçmişde bi tartışma yaşanmıştı o konuşuluyor

her şeyden önce şunu söylemek isterim ben bu konuda tartışmaya,konuşmaya vs dahil olmadım ama sürekli okuyup takip ettim.ve inanın en başından beri niyet belli.söylenen kötü bişi yok,küfür yok,yatak odası muhabbeti de yok bana göre.bu yüzden artniyetle okunmadıkça gayet tartışmadan uzak paylaşımlar var burda. Grup çökmüş zannedenler olabilir diye yazma gereksinimi duydum kendimce. Bu grup çökmedi aksine daha da sıkı bir bağ oluştu ,bilginize :KK16: ayrıca gruptan ayrılanlar kendi ayrılmadı,atıldı gün gibi orta da olan bişey bu :KK1: dostluğun ve dert ortaklığının ne demek olduğunu bilen bu insanlar burada hepimiz birbirimizi çok sevdik, biz paylaşıoruz sevincimizi,hüznümüzü bazen özelimizi,HERŞEYİMİZİ. Darısı olmayanların başına.. :KK51:
kimin neyı çökmüşş :KK1: daha ıkı gun onceki bulusmada bu konu aksedilseydii bize baya bii muhabbet cıkardı burdan :21: yaaaa ben anlamıyorum neyi kanıtlama çabası neye dayanrak bi çöküş belirttiniz?? kim kendi istegiyle cıkdıı?? peki sorarlarmı kjendılerıne neden atılma gereksinimi duyulduu ??? biz mimlnemişmiyiz yanii kimsenin kimseyle derdi yok amac belli hala ne polimiğe giriyosunuz ??? ama bu sorular fazla oldu dimii neyse onemi yok siz en kotu ıhtımalle baktınız yapcak bişey yok şikayet edin banlattırın tatmin olursunuz ozamn yolunuza devam edin demişssinizya ... biz zaten yolumuzdan şaşmıyoruz :KK34: eger konunun ucu bıze dokunuyosa cevap hakkıda dogar haklı olarak hadi eyvallah....

yeşimcim allah razı olsun tatlımm agzına yüreğine saglıkk cok teşekkürler bu arada o yazışmalara bakma canım sen geçmişde bi tartışma yaşanmıştı o konuşuluyor

tatlımm bende yarıladım duanı,akşama kd bitirimm..

Geçekten bu dua işi çok iyi oldumm..Günümüze dua ile başlıyoruz,dua ile bitiriyoruz..Birbirimize dua ediyoruz..

"Duasız üşürmüs yürekler bil! Sana bir dua eden olsun,
Seninde bir dua ettiğin!.
Bilmezsin hangi kırık gönlün duasıdır karanlıklarını aydınlatan, sana ummadık Kapılar açan..
Bilmezsin kimin için ettiğin duadır, seni böyle ayakta tutan!"

HZ.MEVLANA

Çadır karıştı noluyoo yaw :KK37: Posta güvercini var aramızda toprakcım sende benim düşündüğümümü düşünüyorsun:KK37:

yollarımız ayrıldı,herkes kendine uygun arkadaşları seçti..bu doğru! ama muhabbeti uzatan siz oldunuz.denk geldik gördük arkamızdan dalga geçer misali konuşmuşsunuz.. bizim gibi olamazsınız doğru.. neyse uzatmayalım..
kim demiş grubumuz çökmüş diye?
sağlam ve dimdik ayaktayız herkese inat..

yollarımız ayrıldı,herkes kendine uygun arkadaşları seçti..bu doğru! ama muhabbeti uzatan siz oldunuz.denk geldik gördük arkamızdan dalga geçer misali konuşmuşsunuz.. bizim gibi olamazsınız doğru.. neyse uzatmayalım..
kim demiş grubumuz çökmüş diye?
sağlam ve dimdik ayaktayız herkese inat..

Denk mi geldi,o kadar yazılanlar var nasıl olmuşda bi o kısım denk gelmiş:44:

tatlımm bende yarıladım duanı,akşama kd bitirimm..

Geçekten bu dua işi çok iyi oldumm..Günümüze dua ile başlıyoruz,dua ile bitiriyoruz..Birbirimize dua ediyoruz..

"Duasız üşürmüs yürekler bil! Sana bir dua eden olsun,
Seninde bir dua ettiğin!.
Bilmezsin hangi kırık gönlün duasıdır karanlıklarını aydınlatan, sana ummadık Kapılar açan..
Bilmezsin kimin için ettiğin duadır, seni böyle ayakta tutan!"

HZ.MEVLANA

TOPRAKCIM ALLAH RAZI OLSUN CANIM :KK19:BENİM BEN SİZİN DUALARINIZA KATILAMADIM AMA NAMAZLARDAN SONRA TEK TEK İSİMLERİNİZ SÖYLEYİP DUA ETMEYE GAYRET EDİYORUMM RABBIM KABUL ETSIN İNŞALLaH 2 .TUR DONERSEK ONDA YANINIZDA OLMAYA ÇALIŞCAGIM YA GERCEKTEN HİÇ TANIMADIGIN BİLMEDĞİN ARKADASLIKLAR KURUP BIRDE SENIN ICIN DUA EDIYORLAR ZAHMETE GIRIYORLAR İNSAN BUNU DUYUNCA GERCEKTEn COK DUYGULANIYOR Allah gayretımızı boşa cıkarmasın gonullerimiz bir tutsun dualarımızı kabul etsın aminn....

biz ttmm nin açtığı konuyla sıkı bir arkadaslık kurduk acılarımızı paylastık sıkı sıkı sarıldık hastaneye gidiyorum diyen arkadasımızın pesini bırakmadık .sorduk sorusturduk.bence burası dostluk mekanı olmalı atısmak tartısmak neden?
ttmm her yorumu okuyor beğeniyor ilerki yorumlarda yazıyor
pufpuf keza cook sekerdir =) betül alyadua vs birsürü arkadasımız intenete 2 gün giremedi diye hiç bir grup çökmez bunu böyle düsünendede biraz sorun vardır derim ben .azcık mantıklı olmak ağır olmak en iyisi bence

berkuncan arkadasım bak herkes herkese sıcak yakın olamaz o günkü psikoloji tutumu bilemezsin sanal alem alınıp atıldık vs deme bosver sen gene gel gene yaz .bosverya onların kötü niyeti olduğunu hiç sanmam sende belki öyle algılayacağın bir dönemdeydin kafamıza takmayalım

cevap verilmeside umrumda değil bak açıkca diyorum"BEBEK BEKLEYEN İSTEYEN ARZULAYAN KADIN COCUKLUKLARA GİRMEMELİ!"
ben simdi okusam daha bunlar çocuk nasıl anne olcaklar derim nefis iste herkes inanın herkese esit olamaz enpati kur mesela o dönem o moralle oyle davranmıstır halledilmicek forumlara tasıncak konu değil bunlar 3gün yasayıp gidicez evet güzel dürüstce herseyi yazmıssın ama mesafelidir bazı insanlar "bana baska ona baska davrandı demissin.eee mümkünmü herkese esit davranması kul bu ya .herkes bazılarını kayırır bu gerçek alınmak yok gücenmek mevzu yapmak yok hepimiz kardeş olucaz okadar.

yeşimcim allah razı olsun tatlımm agzına yüreğine saglıkk cok teşekkürler bu arada o yazışmalara bakma canım sen geçmişde bi tartışma yaşanmıştı o konuşuluyor[
NE DEMEK CANIM RABBİM EN YAKIN ZAMANDA İNŞ DUALARIMIZI DUYAR SANA VE İSTEYEN BİZLERE DE BEBİŞ NASİP EDER İNŞ....

ARKADAŞLAR BU TOPİK TARTIŞMA TOPİĞİ DEGIL birden bire girdiniz ve sohbetimizi karıştırdınız geçmişte yaşanmıs konuyla hiç alakası olmayan insanlar var burda şuann ben de dahıl.. :KK53::KK53::KK53: lütfen bireysel olarak cevap yazacaksanız mesajlaşmayı deneyiniz sohbet dagılıyor çünkü

Aynen lavinyacığım yaaa bende kal oldum birden bunlar ne nerden girdi diye dualarımızdan bahsediyorduk biz arkadaşlar lütfen konumuzu dağıtmayın

X