Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

Ayni durumdayiz canim ( Bende surekli kendimi dinler oldum bu surec cok zorlu bi surec beklemek belirsizlik. Yalniz nisanbu nun dedigi gibi eger Allah nasip ederse 20 aralik patlama olcek sanirsam

Haydi bir haber de benden gelsin: HAMİLEYİİİİİİİİİİM Bugün kan testi yaptırdım.Sonuç 40.57. Adetim 3-5 gün değişti.Hemşire değerin biraz düşük old. yerleşip yerleşmediğini öğrenmek için ultrasona girmem gerektiğini söyledi.Yarın akşam doktora gideceğim. Çok korkuyorum. İnşallah ponponum beni bırakıp gitmez. İnşallah değerim yükselir.

Adetim 3-5 gün değişti yazmışım kızlar.Değişti değil, gecikti olmalı.Dalgınlık.

Ooo tebrikler canim :) cok sevindim insallah bu ay ben de oglumu abi yapa bilirim :)) bat-in ne zamandi? Testi kacinci gununde yaptin?

teşekkürler canım:) 15 kasım son adet tarihim bugün adet görmem gerekiyordu bugün test yaptım hafif silik çıktı 2. çizgi:)

YAŞASINNNN Tebriklerrrrr Sağlıkla kucağına almayı nasip etsin Allahım, güzel haberler geldikçe keyfim yerine geliyor

biz gene kaçırdık treni nasibimizde ne zamansa o zaman olacağına inanıyorum artık ben allah herkesin gönlüne göre versin

YAŞASINNNN Tebriklerrrrr Sağlıkla kucağına almayı nasip etsin Allahım, güzel haberler geldikçe keyfim yerine geliyor

Sağ olasın canım.Şu değerim düşük olmasaydı ben de gönül rahatlığıyla sevinecektim.Korkuyorum bir şey olacak diye.

Sevgili reoc, Rabbim yüzünü her daim güldürsün! İnsan korktuğuna uğrarmış, sakın korkma. Güzel düşün güzel olsun! Bebeğin şimdiden hayırlı olsun canım! darısı biz bekleyenlere inşaAllah!.. :))

20 Aralık gelsin kırmızılar gelmesinnnn zaman geçmiyo yahu :18:
İşi gücü bıraktım hep hamilelikle ilgili forumlara bakıyorum deliriciğimmmm

Sık dişini kader arkadaşım xanax22, şunun şurasında bir haftacık kaldı. Hakkında hayırlısı inşaAllah.Gerçi benim fazla beklentim yok ama Rabbimden de asla umut kesmiyorum çok şükür.N'apalım bu da bizim dayanma biçimimiz...:))

Kıxlar benide bu topike kayıt edin :) bugün adet günüm test yaptım iki cizgi çıktı sanırım Hamileyim.. Allah cümlesine nasip etsin inşallahh..

Ne güzel müjdeler geliyor :)) ayaklarınızı sürükleyin arkadaşlar bizde peşinizden gelelim inşaAllah! Hayırlı, uğurlu olsun inşaAllah sevgili smllttle...

Ne de güzel anlatıverdin hepimizin yüreğinden geçenleri sevgili kader arkadaşım hayatumuttur. Ben de bir yıl önce dış gebelik geçirdim.en kötüsü neydi biliyor musun? Hamile olduğumu kabullenemeden dışgebelik geçiriyor olabileceğimi söyledi ilk gittiğim dr.Ve inşaAllah dışgebelik değildir de düşüktür dedi.O daha kolay dedi.Beterin beteri var senin anlayacağın. ( Hamile olduğuma hiç sevinemedim bile...Neyse geçti çok şükür, umutlarımız ve dualarımız bizi ayakta tutan seninde dediğin gibi. Güzel Rabbimiz her daim bizimle çok çok çok şükür!.. :)))

Kızlarrr günaydın şu güzelliğe bakın ya Bugün içimden bir ses yine güzel haberler alacağımızı söylüyo,hepinize hayırlı cumalar,Rabbim hepimizin yüzünü en kısa zamanda güldürsün inşaallah.

oh yandan yandan
Allah kucağına almayıda nasip etsin canım hayırlı olsun, hiç korkma bişeycik olmaz Allahın izniyle

nisanbu'cuuummm bende istiyorum tamam mı bak yoksa

Son düzenleme:

Canim tebrik ederim bu halay nasil yapilir ya bende yok :) ondan neyse ben de sözle yalay cekeyim halay,halay,halay :)))) kuzum merak etme sen degerin artacak ultrasonda daha gozukmez ki dusuk degerle,hemsire niye ogle demis,anlamadim deger 1500 oldukta ultrasonda gozukuyormus bebek,sen rahat olmak icin iki gun sonra bidaha kan testi yap deger ikiye kalkmis olmali iki gune :))

Son düzenleme:
teşekkürler canım:) 15 kasım son adet tarihim bugün adet görmem gerekiyordu bugün test yaptım hafif silik çıktı 2. çizgi:)

Canim benim batim da dundu ama duzensiz oluyor genelde daha kirmizilar gelmedi gelmez de onumuzdeki9 ay insallah,ben de test yaptim cok silik ikinci cikti ama...bu gun de yaptim yine cok silik ikinci cikti,kan testi veremiyorum,acaba hamile miyim sende cok mu silikti ikinci yoksa bakinca hemen gozukuyor muydu bende dikkatle bakinca gozukuyor,hatta esim gormuyor ,bilemedim....

Fotoğrafını çekip koy bakalım canım,aslında kan versen çıkar neden veremiyorsun

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…