Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

evet canım öyle çabuk geçtiki aylar hatta yıllar(4 yıldır bayramlarımız hüzünlü sofralarımız tatsız ama inşlh Rabbim yeni yılda bebişimiz nasip eder..

kızlaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrr çok mutluyum oğlum abi olacak:) test yapyım silikti ama sorun olmaz inşallah

Sofranız 2013'de şenlenecek bu birrrrr
Daha 18 Aralık'a 6 gün var bu ikiiiii
Moralsizlik hiç yakışmıyor kızıyorum bak üçççççç Seni kocaman öptüm.

inşalah canım bu 2013' te kavuşuruz hepimiz yavrularımıza. klomen kullandım, 1 kez tüp bebek denedim. bildiğim bilmediğim bir sürü ot denedim hatta hacı hocaya bile gittim
şimdi de bitkisel ilaç deniyorum. bütün alternatifleri sıraya koydum

evet canım öyle çabuk geçtiki aylar hatta yıllar(4 yıldır bayramlarımız hüzünlü sofralarımız tatsız ama inşlh Rabbim yeni yılda bebişimiz nasip eder..

amin canım inşallah bu yıl olur. Rabbim sabrımızın mükafatını verir inşallah.

kasık ağrılarım ve sürekli uykum var, göğüslerimde damarlar da inanılmaz belirgin...

hamilemiyim ki ya????????

bir de kızlar canım sürekli ayran, yoğurt, cacık ...

hele resmen cacık kokusu geliyor burnuma...

:)

bu ay çok inandım ya, yeni yılıma bebişimle girmek istiyorummmm

acaba belirtiler en erken ne kadar zamanda ortaya çıkmaya başlar, kendi kendime mi uyduruyorum?

Tebriklerrrr Allah tamamına erdirsin. Güzel sağlıklı bir hamilelik ve arkasından sağlıkla kucağına almak nasip olsun inşallah. MAŞALLAH :)

çok teşekkür ederim inşallah herkes sorunsuz geçiririr hamileliğini. ben ilk hamileliğimde çok problem yaşadım bebeğimde down sendromundan şüphelendiler eşimin isteğiyle kordosentez yapıldı çok şükür bi şey çıkmadı 2350 gram 45 cm doğdu ama sağlıklı çok şükür. Allahım kimseye yaşatmasın öyle şeyer

kızlaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrr çok mutluyum oğlum abi olacak:) test yapyım silikti ama sorun olmaz inşallah

ohhh keyiflenelim biraz ya :))) tebrikler canım allah sağlıcakla kucağına almayıda nasip etsin inşallah

Son düzenleme:

dogrudr canım bünye meselesi asılnda bzde eşi korunuyodu 5 aydr istyorz ama :-(( allahm inş herkse arattrmadan versn .yengem hapı braktgı ay hamle kaldı halam ise 7 sene sprey vardı cıkardı o ay hamile kaldı nasp mi bilmyorum bu işler cok mu kafamza takyoruz anlamdım yani hepmze gönlne göre versin allhım

Sevgili anatolya, ben de iki aydır klomen kullanıyorum.bu ay dozu arttırdı doktorum. Ne olacak hiç bilemiyorum ama, ümidimi kaybetmek istemiyorum.Ne demişti Yahya Kemal: Yürü hür maviliğin bittiği sonsuz hadde kadar
İnsan bu alemde hayal ettiği müddetçe yaşar.
Hayallere kavuşmak duasıyla...:))

Sevgili anneyim83, bizlere de, dua et olur mu? Güzel Rabbim annelerin duasını hep kabul edermiş.Hem senin bizlere yapacağın dua Rasulullah (s.a.v.) tabiriyle ''Günahsız ağızla yapılan duadır.'' Rabbim Hakkımızda hayırlı olan bütün dualarımızı kabul eylesin ve hakkımızda takdir ettiğine de, gönlümüzü razı eylesin inş. Ha bu arada Allah (c.c.) ''Ben kulumun zannı üzereyim.'' diyor. :)))

canım dualarım sizinle inşallah daha çok güzel haberler alacağız bu başlıktan. Allahım isteyen herkese yaşatsın anneliği kucaklarınız boş kalmasın.

20 Aralık gelsin kırmızılar gelmesinnnn zaman geçmiyo yahu :18:
İşi gücü bıraktım hep hamilelikle ilgili forumlara bakıyorum deliriciğimmmm

Son düzenleme:
Hayırlı olsun canım inşallah sağlıklı sorunsuz olur bu dönemin darısı bizim başımıza inşallahhhh

Kıxlar benide bu topike kayıt edin :) bugün adet günüm test yaptım iki cizgi çıktı sanırım Hamileyim.. Allah cümlesine nasip etsin inşallahh..

20 Aralık gelsin kırmızılar gelmesinnnn zaman geçmiyo yahu :18:
İşi gücü bıraktım hep hamilelikle ilgili forumlara bakıyorum deliriciğimmmm

Benim de BAT 20 ve artık yine aynı döngüdeyim herşeyden nem kapıp herşeyi bebeğe yoruyorum. Kendimi alamıyorum forumlara bakmaktan ikide bir vucudumla ilgili değişiklikleri gözlemlemek ve kendimce yorum yapmaktan, hayatı öylesine kaçırıyorum ki yapmıycam diyorum yok yapmazsam hiçbir yere sığamıyorum, kimsenin anlattığı şeye odaklanamıyorum bir gitse de başımdan kendimi dinlesem diyorum öylesine bencillleştim yani anlayacağın, bebek gelse bile herhalde 9 ay düzelemiycem

arkadaşlar ben yeni üyeyim.. 3 yıldır ewliyim 10 ay üstüne hamile kalmıştım. 7 ay önce düşük yaptım 5 haftalık gebeydim bebeğim gelişemiyodu düştü..düşükten sonra 5 ay korunduk 3 aydır deniyoruz ama çok sabırsızım acabalar çok yoruyo..acaba yine olsa aynı şeyler mi olacak acaba niye olmuyo acaaba acaba acaba... inş hepimiz istediklerimize kawuşuruz allah aratmasın inş herkesin gönlüne göre wersin.olmazsa bilee her işte bi hayır wardır tedbirlerimizi alalım dua etmekten başka yolumuz yok...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…