Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

selam arkadaşlar bende uğrasıyorum bu ay ...

tabi ben 5 yıl 6 aydır uğrasıyorumda.... neyse

yumurta takibine başladım klomenle

eşimde dna hasarı vardı

şimdi proxeed ve klomen kullanıyo faydası olmuştur inşallah

bende kullanıyorum

ALLAH cc hepimize sağlıklı sıhatli hayırlı uğurlu akıllı fikirli tatlımı tatlı güzelmi güzel bebişler nasip etsin inşallahh..........

selam ve dua ile...

hee bide fındığın kilosu 30 liramı kavrulmamış yemiyolarmı burda en pahalısı 14 lira kavrulmamş arkadaş

kavrulmuşu zate fayda etmiyo diye biliyorumm

ya yeşil kart görelim artık yahu. ne bu kırmızı kart kırmızı kart. Rabbim yakında hepimize hamile kalıp bebeksahibi olmayı nasip eder inşallah.

canım ben de aynı senin gibi 5 yıldır uğraşıyorum bebek için. benimki daha çok yanlış doktor seçim oldu. İnşallah yakın zamanda bizler de o güzel annelik duygusunu tadabiliriz.

Canım benim regl günüm gelmeden test yapıp eğer varsa iğne vurunmak zorundayım.. 2 düşüğüm oldu bugüne kadar..biri 5 haftalık , diğeri 10 haftalık.. doktorumda eğer olma ihtimalini düşünüyorsan regl gününün geçmesini beklemeden test yaptır pozitifse hemen gel iğne vurucam dedi.. düşüğü önleyici iğne.. ve hamileliğim boyuncada hergün kendime insilün gibi olan iğnelerden vurucam büyük ihtimalle.. Ama hiç gözümde değil inan.. Hergün iğnede vuracak olsam 9 ay boyunca yatacak dahi olsam razıyım.. bebişimi kucağıma alayım yeter.. :)

dün kan testi yaptım arkadaslar bthcg 4,76 cıktı adetime dunden itibaren 5 gun vardı, ihtimal varmı hamile olabilir miyim

kızlar maalesef bende bu ay patladım hamıle degılımmmcok uzuldum ya akşam esım daha cok uzuluyor hayırlısı olsun tabı kısmet o göbüş elbet bır gun bebiş dolacak
bu ayda bebiş umuduna elveda

kızlar maalesef bende bu ay patladım hamıle degılımmmcok uzuldum ya akşam esım daha cok uzuluyor hayırlısı olsun tabı kısmet o göbüş elbet bır gun bebiş dolacak
bu ayda bebiş umuduna elveda

Canım 8 aralık değilmiydi? Neden böyle erken oldu,hiç canını sıkma canım demekki bu ay olması senin içinde bebişin içinde hayırlı değilmiş öyle düşün Rabbim bilir zamanını tez vakitte hayırlı evlatlar nasip etsin hepimize...

aslında 6 aralıktı ama gecen ay 8 aralık olunca bende 8 aralıkta olur bu ay dıye dusunmustum oyle tabı hayırlısı olsun ınsan genede uzuluyor ya
kısmet ama ben topiciği cok sevıyorum hamıle olmasamda bu topiği takıp edecem başka ınsanların sevıncıyle mutlu olurum artık
eee diyete başlayacak olan arkadaşlar nerde ne zaman başlıyoruz dıyete kızlaaar

Tabikisi öyle bırakıp gitmek yok üzüntüyüde sevincide beraber paylaşıcaz canım başımızın üzerinde yerin var

cok saol canım senın 20 aralıktı dımı ıns senın guzel haberını alırız

aman aman ınş guzel haber alırız
daha alamadık guzel haber yaaa gormeyız su kırmızıları:18::18::18:

olsun canım üzülmek yok yola devam:)))
diyet mi dedin sen valla ben varım şu incir kürü bal kürü derken valla kilo almışım (( ama çalışmalar devam ederken yapmak doru olur mu acaba?

diyet mi dedin sen valla ben varım şu incir kürü bal kürü derken valla kilo almışım (( ama çalışmalar devam ederken yapmak doru olur mu acaba?

Mideden rahatsızlığınız yoksa elma sirkesiyle ılık su için kızlar aç karınla bide yatrken 1 çorba kaşığı elma sirkesi bir bardak ılık su tadı kötü gelirse bal katın ama ben denemiştim bir ara bende kaptırmışım 4-5 kilo fazlalığım vardı onunla verdim,birde ben balla içememiştim nefes almadan dikiverin

napayım bebişer nazlı hemen gelmıyor barı zayıf bır sekılde hamıle kalalım dıkkatli beslenırız incir kurunu duymamıştım

evet elma sirkesi cok guzel balla karıstırınca hemde mıdeyı cok rahatlatıyor limonata gıbı oluyor buna başlayayım ben en ıyısı bebişede devam ederiz keske olaydı

Benim de BAT 11 i kızlarr sanırım ben mantar oldum tekrar,eşime de geçirmişim şimdi tedavi olucaz
o başladı bende p.tesi randevu aldım jinekologtan
zaten adet ağrılarımda başladı hafiften
Bi dahaki ay diyet mi yapıyoruuzz ben zaten 45 kilocukum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…