Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

Canım benim inşallah bir dahaki aya kısmet olur oğluşun kaç yaşında ki geç kaldım diyorsun bak benim kızım 12 yaşında ben inatla uğraşıyorum. Kısmet biz baya baya geç kaldık eşimde ben de 41 yaşını doldurduk benim kız, beceremediniz bir bebek yapamadınız artık torunlarınızı seversiniz diyor Benim son 6 ay, ondan sonra defteri kapatıcam, tüp veya başka tedavi düşünmüyorum adetlerim düzenli, olmazsa Allahın takdiri diycem hayırlısı, bence sen 2013'ün ilk hamilesi olcaksın çünkü kızlar herzaman birinci olmak isterler, yeni yılın ilk ayı düşcek annesinin göbüşüne

eğer ki umutsuzluğa kapılmayacaksan morelini bozmayacaksan al yap,negatif çıkarsada amann öylesine yapmıştım de

yapmaktan vazgectım umut etmek bıle guzel en ıyısı bekleyeyım ama 8 aralık sabahı kosa kosa yaparım daha fazla bekleyemem catlarım walla

bende 2 kez test yaptım hatta adet gunu gectı yaptım tek cızgı cıktı ardından hasta oldum hemen
vazgectım yapmaktan testı bu sefer hıssedıyorum bıseyler olacak fallardada cıkıyor bebişim

hayırlısı olsun dediğin gibi onumuzde ne maçlar var ne maçlar sıkma canını zamanı gelınce o guzel haberını alırız.

canım topiğin hayırlı olsun
alemsin valla kız kocaları kilosu 30 liralık fındıkla cevizle besleyelim biz 1,5 TL lik folik asit alalım
adalet istiyorum
ben şubatta başlicam çalışmaya doktor 3 ay bekle dedi artık o topiği ben açarım :84:

günaydınnn kızlar sizlere güzel haberlerle dönmek ..topiğin ilk hamişi olmak isterdimm ancakk bu sabah itibariyle kırmızı kartı yemiş bulunmaktayımm geçen ay olduğu gibi bu ayda tüm belitirtiler fos çıktı hakkımızda hayırlısı kalan arkadaşlara başarılar diliyorumm

hayırlısı olsun canım uzme kendını kısmet :2::2::2::2::2::2::2:

hayırlısı olsun canım uzme kendını kısmet :2::2::2::2::2::2::2:

amin canım hayırlsı dogrusu ben şimdilik cok üzülmüyorum cunku benim daha 2ay oldu nice zamanlardır bekleyenler var allah herkesin gönlüne göre versin bizede kimseyede cok arattırmasın rabbim..zaten dk hapını bıraktıktan sonra 2-3 ay korunmak lazımmıs doktorlar oyle dıyor bende ona sayıyorum tesellı oluyorumm

tabı canım Allah kımseyı arattırmasın kımsenın kucagını boş bırakmasın hem onumuzde uzun zaman var bu ay olmaz onumuzdekı ay olur
nasıp bu işler ben hıc ılaç kullanmadım dk hapını bılmıorum o yuzden canım
ınş onumzdekı ay alırız haberını

meraba canım seninle benzer yanlarımız oldukça çok bende tüp düşünmüyorum ama doktora gidip tahlillrimi yaptırıp yumurta geliştirici gibi tedaviler düşünüyorum gerçi bir kaç ay önce gitmiştim dk yumurtaların iyi durumda dedi yaşına göre bende 37 yaşındayım benimde 12 ye girmek üzere olan bir oğlum var canım benim bana çok güzel temennilerde bulunuyorsun Allah seninde gönlündekini bir an önce verir senin hissiyatına çok inandım inşallah 2013 e hamile olarak bütün anne olmak isteyen arkadaşlarla hep beraber gireriz geçen ay çok ümitlenmiştim ilk sırada olmak sanal ortamdan birinin dua etmesi ne bileyim beni umutlandırmıştı birde bu topiğin uğurunada inanmıştım inşallah ve inşallah yeni yılın ilk ayı olurmu olur hadi arkadaşlar birbirimize bol bol dua edelim hepinizi öpüyorum

hayırlısı olsun dediğin gibi onumuzde ne maçlar var ne maçlar sıkma canını zamanı gelınce o guzel haberını alırız.

canım benim teşekkür ederim güzel temenniler için daha yaşınız oldukça genç en kısa zamanda 1. yi kucağınıza alırsınız arkasından da 2. yi tabi benim gibi geç kalmayın sonra kardeş kardeş diye tutturmasınlar şaka bir yana ne kadarlık evlisiniz kaç aydır düşünüyorsunuz

5 aylık evlıyım 3 aydır ugrasıyoruz bebek için dediğiniz gıbı cevremdekıler hep tavsıye edıyo aman a arasını cok acma zorlanırsın bu sefer dıye tevsıyenızı tutucam ınş once bı ılkı olsun da
Allahta sızede nasıp eder ınş bı kız cocuğu

Benım de 8- 9 Aralık ben dün yaptım tatbiki negatıf moralım bozuldu çok. Ayrıca adet olacakmış gıbıyım. Moralın bozulmayacaksa yap ama bozuluyor

moralını bozma canım ya nıye bozuyorsun hem var daha gun 8-9 aralıkmış hem bazen gunun gecse bıle testte cıkmıyormuş kı bozma moralını

Kızlar bugün ses kısıklığı için doktora gittim.Öğrencileri fırçalamaktan sesim kısıldı Doktora hamilelik ihtimalim old. söyleyince ilaç vermedi. 8 veya 10 Aralıkta adet olacağımı söyledim."Bir test yapalım." dedi.Yarın akşam test sonucunu alacağım.Test yaptırıp yaptırmakta kararsız kaldı önce; çünkü adete birkaç gün kalmasına rağmen çıkmayabilirmiş. Yani yarın negatifse hamile olmadığım anlamına gelmeyecek.Adeti bekleyeceğim.Anlatmak istediğim; adet öncesi kan testi yaptırıp da negatif çıkanlar üzülmesin.Ha bir de erken belirtileri sordum."Bende ne akıntı ne kasıklarda batma var. Bunlar adetten önce mutlaka olmalı mı, yoksa erken mi?" diye sorunca erken olduğunu söyledi.Hayırlısı.Bugün adet olacakmışım gibi 1-2 dakika süren karın ağrısı oldu.Vajinanın içinde de ıslaklık hissediyorum.anlayacağınız büyük ihtimalle adet olacağım. Bu ay diğer aylar kadar üzülüp kendimi harap etmeyeceğim.Olmazsa önümüzdeki aya dek iyi bir diyet uygulaması ve bol bol spor düşünüyorum.Kilo vermem lazım:2:

ınş adet olmazsın bende hamıle degılsem bu ay bende dıyete başlıcam napım kılo aldım vermem lazım hamıle olurum dıye başlamamıştım

kesinlikle canım.. zaten başımıza gelenleri başarmamız gereken bir sınav olarak düşünmesek,atlatabilmek için Allah'a sığınmasak insan kafayı yiyecek gibi oluyo..
inşallah hepimiz hayırlısıyla alırız bebişlerimizi kucağımıza..

Gecmış olsun ay bende adet olacam sanık ama bı yandan da umut hala var ama benım de dıyet ve yürüyüşe ihtiyacım var

Sağolasın canım,napalım hamiş kalana kadar biz bakalım onlara kaldıktan sonrada onlar bakacak bize
Tamam canım o topik sana ait

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…