Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

Bende ordan almıştım adet günü yaptığımda çıkmıştı bence artık kimse adet günmü gelmeden test yapmasın kızlar üzülüyorsunuz sonra bende üzülüyorum :KK14:
Canım yaa hepsiburada ya bakıyorum sabah beri göremedim ben bana link yollarmısın?
Kızlar folik asiti devlet ödemiyor mu?bilginiz var mı?
Devlet ödemiyor tatlım hemde hiç bir çeşidini
nisancım yok yaa 38 tl dedi eczacı...dün dr yazdı bana eczaneye gittik karşılamıyor bunu dediler...aceba bana yazdığı son çıkanmış o yüzden mi karşılamıyor yoksa bütün folik asitimi karşılamıyor dedim...
Bende folik plus kullanıyorum onunda fiyetı 17 tl folik asit tabletlerinizin içeriğine dikkat edin bazıları sadece folik asit içeriyor benim kullandığımda calsium desteğide var biliyorsunuz gebelikte calsiyumda çok önemli
:KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71:bunlarda senin olsun denizcim :))

bendeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :KK1::KK1::KK1:

Kızlar herkese iyi akşamlar...Sanırım haftasonu giremem...Artık işim yoksa p.tesi tüm muhabbetinizi gözden geçiririm...çok laflamayın da bana zor olmasın:KK9: öpüyorum hepinizi

kızlar sanırım olmadı bu ay sanki adet olacakmışım gibi akıntım var hafifte göğüslerim hassas tabi birde sabah yaptığım tek çizgili test var :KK1:

canım nasıl devlet ödemiyorr ya ben alıyorumm işte hemde demir takviyeli folik asiti valla yazdırıyom hemde 2 paket 5 tl ye alıyomm ikisini neden odemesinki devlett

canım nasıl devlet ödemiyorr ya ben alıyorumm işte hemde demir takviyeli folik asiti valla yazdırıyom hemde 2 paket 5 tl ye alıyomm ikisini neden odemesinki devlett

Bir zaman ödeme planı içindeydi direk gebelikte kullanımı zorunlu olanlar ama şimdi değil senin kullandığın demir takviyeli olduğu için ve kandaki demir oranın düşük olduğu için ödeniyor diye biliyorum

kızlar sanırım olmadı bu ay sanki adet olacakmışım gibi akıntım var hafifte göğüslerim hassas tabi birde sabah yaptığım tek çizgili test var :KK1:

berkuncanım allahın izniyle batın 9 ay boyunca batmasın canımmm benimmm yarın dan itibarennn 9 ay kırmızaları gormeyesin inşallah taki bebişini kucagına alana kadar canımmm :KK16::KK16::KK16: pazartesi inşallah senin için halayları çekecegız hadı bakalım aklım sende:KK34::KK34:
neyse kızlar ben bugun pek gıremedım ama sizlerle gorusmeden cıkmayayım dedımmm
herkese iyi haftasonları diliyorummmm ve herkese iyi akşamlarrrr
hepiniz öpüldünüzzzzzzz:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

Bir zaman ödeme planı içindeydi direk gebelikte kullanımı zorunlu olanlar ama şimdi değil senin kullandığın demir takviyeli olduğu için ve kandaki demir oranın düşük olduğu için ödeniyor diye biliyorum

aaa valla hayatım orasını bilemeyecegım ama bı donemde folbiol kullanmıstım onuda almıstım receteyle ilk defa duydum odenmedıgını

berkuncanım allahın izniyle batın 9 ay boyunca batmasın canımmm benimmm yarın dan itibarennn 9 ay kırmızaları gormeyesin inşallah taki bebişini kucagına alana kadar canımmm :KK16::KK16::KK16: pazartesi inşallah senin için halayları çekecegız hadı bakalım aklım sende:KK34::KK34:

o halaya benim içinde katılırsınız inş, malum bende gecikmemde 4.günümdeyim ya :KK1:

Ahhh benim canım ağzından bal damlıyor senin inşallah arkadaşım dediğin gibi olsunda batmasın hayırlısı bakalım hakkımızda bende seni kocaman öptüm canımm :54.:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

kızlar..
canlar..
cancağızlar..
kk'daşlarım..
kuzularım,kuzucuklarım..
bebişlerim,meleklerim..
kaderdaşlarım..
herbişeylerim :KK48:
ben yavaştan yavaştan netten çıkıyorum, malum kociş gelcek yemek fasan hazırlamam lazım.akşamda misafirliğe gidicez :KK53:
h.sonu kociş evdeyklen fazla takılamıyorum burda,h.içi daha uygun oluyo bana o yüzden kk'ya giremezsem merak etmeyin :KK33:
bideeeeeeeeeeee şu grup kurma işimiz aksamasın iyi bi fikir çünkü o :KK76: hepinizi misssss kokulu öpüyor veeeee inşallah ya ben,ya siz p.tesi iyi haberlerle görüşürüz diyorum :KK54:

İnşaallah canım,sende bana söyleye söyleye oldu valla :KK1: sen diyordun sen bu ay hamilesin ben diyordum yok değilim şimdide diyorsun ya içime doğuyo erkek diye inşaallah dediğin gibidir teyzesi,tabiki önemli olan sağlıklı olması ama inşaallah söylediğin çıkar..

Canım biliyorsun haöile kalmadan önce muayne için gitmiştim ya o zaman başlamıştım,geçen doktora söyledim tamam devam et ona dedi :KK31: değiştirsemmi ki :KK31:

nisancım özel mesaj kutun doluymuş canım gitmiyor mesaj..
Sildim eylülcüm...

canım doktor onayladıysa hiç değiştirme gerek yok bence :))) içinde rahat olsun

X