Bu sorunu nasıl çözeceğim 🤔

İlahiyat mezunuyum. Formasyonum var. Branşım Dkab. Kendi alanimda öğretmenlikten yapıyorum. Kaldı mi aklında bir soru
e bunu dün yazdin ben de cevap attim zaten:)
evet kaldi;

O nasıl işmiş ya. Bimin partı bile asgariden fazla. Bence ek iş falan arayın, 15 çok az. Bir de annenize altının hesabını vermek zorunda değilsiniz. Çalışıp kazanan sizsiniz sonuçta. Çok istiyorsa gidip kendi çalışsın.

5 bin kalıyor size . Bundan nasıl gram ayıracaksınızki. İlla farkeder diyorsunuz buna nasıl bir çözüm sunulabilir mı zaten. İlerde bişey alırsanıx taksitle aldım.deyin bari. Ama herşey pahalanıyor her ay istediklerinizi alın bence.

Konu sahibini ben bekar ve ailesiyle yaşıyor olarak anladım. Evli mi?

Eski konularinizi bilmiyorum. Borclar kimin ve ne icin? Kendiniz icin birikim yapmanizbu durumda asla bencillik degil. Maasinizin büyük kismini zaten babaniza veriyorsunuz. Haberi de olmasina gerek yok. Bankada kasa actirin.

Bir şey aldığınızda çok uygundu yeni aldığınızı ve elden taksit yapıldığını söyle

İlk cümlenin yarısına kadar okudum devamını gülmekten okuyamadım demek işe girdin çalışıyorsun he sebebi ne ola ki? Yazık değil mi gençliğine. Vay vicdansızlar gencecik kızı çalıştırıyorlar gerçek bir dram

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…