Bu şahıs evli olabilir mi?

Sosyal medya kullanmayabilir ama telefon olayı biraz saçma,gece iş arayan olursa bakmasın olsun bitsin,çalışan birisi sabah saat 10.30 kadar telefonu kapalı tutmaz.

Babam iş yeri sahibi müşterileri gece yarısı bile arıyor ama bakmıyor çoğunlukla hatta gece 2 de 3 de arayanlar bile var eve gelince telefonu sessize alıyor oldu bitti.

Zaten dediği saatlerde geçti hala aramadı kesinlikle görüşmeye düşünmüyoruk

Hadi saat olayını geçtim gece birden profili gitti hakkımda kısmı gitti son görülmesi gitti o yüzden daha çok şüphelendim

Dediği saatlerde de aramadı zaten görüşmeyeceğim

Hadi saat olayını geçtim gece birden profili gitti hakkımda kısmı gitti son görülmesi gitti o yüzden daha çok şüphelendim
Siz görmeyin diye yada nişanlısı vs varsa görmesin diye işte kiminle konuştun şu saatte diye hesap sorulmasın diye.

Çok büyük olasılıkla evli. Yaşının genç olması evli olma olasılığını bir tık azaltıyor ancak evli değilse bile kesinlikle sıkıntılı bir durum var. Telefonunu iş yerinde bırakmıyor. Akşam sizi engelliyor ve sabah engelinizi kaldıracak. Muhtemelen bu sabah da engelinizi kaldırmayı unutttu ya da yeterince müsait olmadı. Zaten evli değilse bile sırf iş yerinden rahatsız ederler diye ilk günden telefonu kapatıp ortadan kaybolması sizce normal mi? Hani ilk günler sabahlara kadar mesajlaşılır, o ilk heyecan paylaşılır ya, adam rahatsız edilmek istemediğini söyleyerek ortadan kaybolmayı tercih etmiş. Diyelim ki hiçbir sorun yok, biz yanlış anladık. Yine de adam sizden sizin ondan hışlandığınız kadar hoşlanmıyor. Hoşlansa ilk günden bahanelerle ortadan kaybolmazdı.

Hiç biri normal değil kötü hissediyorum kendimi ilk defa bu şekilde bişey oldu dediği saatlerde de aramadı neredeyse 1e geliyor saat demek ki gerçekten bişeyler var görüşmeyeceğim

Ya bilmiyorum belki de farklı bi durum oldu evli değilse de ne olduğunu öğrenmek istiyorum ama kafam karışık hala da aramadı ve hala profili vs hiç bişeyi yok
Adamın hayatında bağıra bağıra biri var zaten. Israr sebebiniz nedir? Acıdan besleniyorsanız elinizde var işte buyurun yaşayın.

Hiç biri normal değil kötü hissediyorum kendimi ilk defa bu şekilde bişey oldu dediği saatlerde de aramadı neredeyse 1e geliyor saat demek ki gerçekten bişeyler var görüşmeyeceğim
Siz hiç kendinizi kötü hissetmeyin. Anlıyorum kandırılmışlık hissi çok kötü ama geçecek. Üstelik henüz yolu başında bile olmadığınız için çabucak geçecek. Söz verdiği saatte aramaması da çok iyi oldu bence. Çünkü hoşlandığımız, ilgi duyduğumuz insanlar bizi çok daha kolay ikna edebiliyor her şeye. Muhtemelen saçma sapan yalanlarla sizi ikna edecekti. İnanın sizin için çok iyi oldu.

Katılıyorum vardır her şeyde bir hayır demek ki aramayıp gitmemem daha hayırlı olacakmış çok teşekkür ederim dedikleriniz için

Net evli

Evli olmasa bile ulaşması zor ,görüşme durumu bile onun size verdiği sınırlar içinde olan ,hiç bir sosyal platformda olmayan geçmişi ne yaptığı muallak bir adamla nasıl devam edeceksiniz????

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…