Bu şahıs evli olabilir mi?

Yani ya yüzleş arkadaşların dediği gibi evli olduğunu duydum deyip blöf yap. Ya da direkt sen engelle. O da bir yerlerde seni kandırdığını düşünüp kurumlanmasın.
Bişey yapmama gerek kalmadı selam yazmıştı görüldü attım profili falan gene gitmiş gene engellemiş yani bariz belli ki evli ya da garip bişeyler dönüyor neyse ne artık 🙂

Bişey yapmama gerek kalmadı selam yazmıştı görüldü attım profili falan gene gitmiş gene engellemiş yani bariz belli ki evli ya da garip bişeyler dönüyor neyse ne artık 🙂
İyi yapmışsın hiç bulaşma. Hiçbir şey yoksa bile profilini son görülmesini falan sürekli kurcalayan adamda bi salaklık vardır

Çünkü bi sıkımlık vakti vardı dışarı çıkmıştı 1,2 saatliğine. O arada size yazdı. Baktı cevap yok eve dönünce karısının yanında iken cevap yazarsınız diye bastı gene engeli.
Böyle it lerin oyuncağı olmayın az akıllı olun

Biraz abartmıyor musun? 😄 Adamı bir kere öyle arkadsş ortamınds görmüşsün, düzgün tanışmamışsın, flörtleşme yok, hiçbir şey yok. Üzülecek bu kadar dert edecek bir şey yok. Açıklama yapmana da gerek yok adama. Görüldü atmak engelleyip engellemediğini kontrol etmeye gerek yokki.

arkadaş ortamında tanıştık benle tanışmak istediğini falan söyledi instagram vs kullanmıyorum dedi sosyal medya kullanmıyorum dedi numarasını verdi dün gece de iş yerindedirler beni rahatsız ediyor sabah telefonum kapalı oluyor 10 buçuk gibi telefonumu açarım uyanır uyanmaz seni ararım dedi dün gece profili hakkımda kısmı son görülmesi falan gitti bu kişi evli olabilir mi? :KK43:
Evli

Hala garip bir şeyler dönüyor diyorsunuz şaştım kaldım. Uygun olduğu anda yazdı size, beklediğiniz biliyordu. Siz uygun anında cevap vermediniz, o da tekrar engelledi, müsait olmadığı bir anda yazarsınız diye. Bunu anlamak çok zor olmasa gerek...

Saka gibisiniz hala garip biseyler donuyor diyorsunuz. Ya cidden ne donebilir mesela?
Adam ya evli ya da ayni evde yasadigi bir sevgilisi var.
Sizi -cok afedersiniz ama- resmen salak yerine koyuyor.. Engelliyor, musait olunca engeli kandiriyor. Sonra yine engelliyor falan.. Şaka gibi 😂😂😂
Buna duseceginizi dusunmesi size hakaret ya. Über derecede saf oldugunuzu dusunuyor sanirim.

arkadaş ortamında tanıştık benle tanışmak istediğini falan söyledi instagram vs kullanmıyorum dedi sosyal medya kullanmıyorum dedi numarasını verdi dün gece de iş yerindedirler beni rahatsız ediyor sabah telefonum kapalı oluyor 10 buçuk gibi telefonumu açarım uyanır uyanmaz seni ararım dedi dün gece profili hakkımda kısmı son görülmesi falan gitti bu kişi evli olabilir mi? :KK43:
evet 😁olabilir

X