Bu şahıs evli olabilir mi?

arkadaş ortamında tanıştık benle tanışmak istediğini falan söyledi instagram vs kullanmıyorum dedi sosyal medya kullanmıyorum dedi numarasını verdi dün gece de iş yerindedirler beni rahatsız ediyor sabah telefonum kapalı oluyor 10 buçuk gibi telefonumu açarım uyanır uyanmaz seni ararım dedi dün gece profili hakkımda kısmı son görülmesi falan gitti bu kişi evli olabilir mi? :KK43:

evet olabilir.

Şu saat müsait olurum, şu saat olmam gibi şeyler varsa evli olması çok yüksek ihtimal. Direkt araştırdım sen evliymiş, neden yalan söyledin de. Dökülür zaten.

arkadaş ortamında tanıştık benle tanışmak istediğini falan söyledi instagram vs kullanmıyorum dedi sosyal medya kullanmıyorum dedi numarasını verdi dün gece de iş yerindedirler beni rahatsız ediyor sabah telefonum kapalı oluyor 10 buçuk gibi telefonumu açarım uyanır uyanmaz seni ararım dedi dün gece profili hakkımda kısmı son görülmesi falan gitti bu kişi evli olabilir mi? :KK43:

Kesinlikle evli. Engelle ve görüşme.

evet olabilir.

Şu saat müsait olurum, şu saat olmam gibi şeyler varsa evli olması çok yüksek ihtimal. Direkt araştırdım sen evliymiş, neden yalan söyledin de. Dökülür zaten.
Bugün için görüşmeye çağırmıştı sizce yüz yüze gelip mi söylemiyim yoksa telefondan mı

arkadaş ortamında tanıştık benle tanışmak istediğini falan söyledi instagram vs kullanmıyorum dedi sosyal medya kullanmıyorum dedi numarasını verdi dün gece de iş yerindedirler beni rahatsız ediyor sabah telefonum kapalı oluyor 10 buçuk gibi telefonumu açarım uyanır uyanmaz seni ararım dedi dün gece profili hakkımda kısmı son görülmesi falan gitti bu kişi evli olabilir mi?
Tamamen evli.

Bu denli şüphe uyandıran hareketleri olan birinin evli olup olmaması fark etmez. Evli değilse de rahatsız edici.
Zaten herkes evli olduğunu söylemesine rağmen koştura koştura ayağına gideceksiniz
Hayır ilk defa böyle bir şey yaşıyorum ilk defa başıma geldi şüphelerim boşunaysa hoşlandığım insanla boşu boşuna konuşmamazlık etmiş olurum diye düşünüyorum ama eğer şüphelerim doğruysa asla görüşmem

Hayır ilk defa böyle bir şey yaşıyorum ilk defa başıma geldi şüphelerim boşunaysa hoşlandığım insanla boşu boşuna konuşmamazlık etmiş olurum diye düşünüyorum ama eğer şüphelerim doğruysa asla görüşmem

Çünkü erkek kıtlığı baş gösterdi dünyada

Nişanlı da olabilir o halde. Şimdi kayıt kuyut gösterir bak evli değilim bekarım diye. Uyanık olun. Ön yargılı olmayayım diyorum ama sabah 10 gibi açıyorum telefonu diyen adama da gülümser hadi kardeşim selametle derim heralde. İşyerinden arar rahatsız ederler demesi hiç ama hiç inandırıcı değil.

X