Bu şahıs evli olabilir mi?

Ya evli ya da birlikte yaşadığı bir sevgilisi, nişanlısı var. Arkadaş ortamında tanıştıysanız hiçbir arkadaşınız bilmiyor mu adamın evli olup olmadığını veya sevgilisi olup olmadığını? Çok saçma geldi.
Buluşacaksanız da açık açık sorun "hayırdır ne bu gizemler, gizlilikler, evli misin, sevgilin mi var" diye. Gerekirse göstersin e devletten. Arkadaşlarınıza da sorun sevgilisi var mı yok mu? Yeni tanıştığınız biri ve aklınızda soru işaretlerinin olması çok normal. Eğer bir falsosu yoksa zaten size dürüst olup anlayışla karşılayacaktır değilse de bağırıp çağırı, telaşlı şekilde bahaneler uydurmaya, beni nasıl böyle bir şeyle itham edersin diye suçlamaya başlayacaktır.
Ha ama bence bu kadar muhatap olmaya bile gerek yok. Adamda var gizlediği bir şeyler.

Evli bence ve evliliğinde de gayet mutlu ki tadı kaçmasın diye bahaneler uydurmuş
Bir de ikinci tlf falan bu herif alışkanlık yapmış bu işi kaç kurtar kendini

Ya beni neden bu kadar kınıyorsunuz arkadaş ortamındakilere zaten sordum onlar öyle bi durumun olmadığını söyledi ona rağmen böyle hareketlerde bulunması beni şüphelendirdi

Dün sordum mesajlaşırken güldü hayır dedi sadece sosyal medya sevmiyorum falan dedi

Çocuğu bile vardır.

Dün sordum mesajlaşırken güldü hayır dedi sadece sosyal medya sevmiyorum falan dedi
Mesajlaşırken nasıl anlayacaksınız ki doğru mu söylüyor yalan mı söylüyor? Ne diyecekti, evet aslında evliyim mi?
Siz boş verin engelleyin gitsin. Ne yoruyorsunuz ki kendinizi?

Evet eve giderken seni engellemiş puşt

Ya bilmiyorum belki de farklı bi durum oldu evli değilse de ne olduğunu öğrenmek istiyorum ama kafam karışık hala da aramadı ve hala profili vs hiç bişeyi yok
Belli ki görüşeceksiniz artık kimlikte evlilik görünmüyor. E devletten vukuatlı nüfus kayıt örneğini görmek isteyin. Aile (tüm olaylar) seçeneği ile

Ya bilmiyorum belki de farklı bi durum oldu evli değilse de ne olduğunu öğrenmek istiyorum ama kafam karışık hala da aramadı ve hala profili vs hiç bişeyi yok
Kız bugün pazar ya hani, karısıyla koyun koyunadır şimdi. Sen bugün bekleme, yarın evden çıkınca arar mutlaka.

Başınıza gelirse de böyle düşünürsünüz :)
Gelmez.
Ama evet olan bu. Karısıyla birlikte şu an. Yarın sabah arar dediğim gibi. Bugün için başka aktivite planlayın.
Karısına bir yalan uydurup da evden çıkabilirse o zaman arayabilir de. İhtimal var yine yani, belki bakkala falan gider ya da iş yerinden çağırdılar der size koşar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…