Bu olabilir mi ?

Çok sağolun uyuyup biraz dinlensem iyi olacak
Aldırış etme arkadaş bilerek yapıyor, mümkün değil yine şüpheye düşecek olursan mesaj at hatırlatırım güzelce dinlen.

Ve kendini kötü hissedeceğin şeylere yol açma… Adam fossur fossur uyuyor derdini sen çekiyorsun.

İyi geceler.

Çok teşekkür ederimmm kötü hissedersem size mesaj göndereceğim
Hayırlı geceler

Kızım kendinizle dalga geçtirmek hoşunuza mı gidiyor, türeyiş efsanesini geçtiniz

Bu konularda bilgim olmadığını dile getirdim kötü bir tepki neden gösteriyorsunuz zaten bilsem neden üzüleyim neden sorayım ?
Kendin diyorsun 'bir sürü konu açılmış ama ben de sormak istedim' diye. Onlarla ne kadar dalga geçildiğini görmedin mi? Yat uyu, yok hamilelik falan, ben takvim yönemiyle korunuyorum yıllardır. Hamile falan kalmadım. Öyle kolay değil o işler. Zevkmsuyundan hamile kalma bile 1000de 1 denk gelmez. Kızlar sevişmesin diye uydurulmuş hurafe çoğu. İçeri gir çık yoksa ya da iç dudaklara boşalmadıysa imkansız

Gece 3 te dinkkkk bildirim. Ablaaaaa kesin hamile değilim demi ?

Meninin yaşayabilmesi için belli bir nem oranına ve ısıya ihtiyacı var. O da vulva dışında yok

Ben Z kusagini şeytan kadar akıllı bilirdim vallahi. Bu konuları açanların çoğunluğu korkuyor demek ki erkek için bu işe giriyorlar yani kaybetmemek için bu çok üzücü bir şey.
Hayır böyle düşünmeniz beni üzdü zira böyle konularda kaybedeceksem kaybedeyim derim o an yaşanan farklı bir olaydı yani kaybetmemek için değil neyse

Şu an tekrar panik olmaya başladım ne demekti bu
Yat uyu yavrum yaaaa offf hamile.falan değilsin. Hanımefendinin bahsettiği vajina içinin sıcaklık ortamı spremlerin yaşaması için uygun olan ortam. Zevk suyunda sprem var mı evet ama hamile birakacak kadar sağlıklı mı hayır. Ben hamile kaldım vs diyenler vajinanın tamamına penisin girdiği korunmasız ilişkiler. Onda da nasıl oluyor açıklayayım sana erkeklerde zevke gelince tamamen boşalma olmasa da biraz dışa çıkıyor tabi bunu tamamen boşalma saymadiklari için de zevk suyuydu diye onemsemiyorlar ve hamile kaliyorlar. Zevk suyu şeffaf yapışkan oluyor ,boşaldığında meni süt beyazı oluyor.

Olur da NİŞANLINLA evlenirsen ilişkinin en başından itibaren senin vajinana herhangi bir giriş yapmadan kondomu penise yerleştirin balon gibi olan ucu penisin ucuna gelecek tam oturttugunuzdan da emin olun. Ondan sonra boşalma olduğunda da vajinandan tamamen çıkıp yukardan aşağıya doğru kaydırarak çıkarsın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…