Bu olabilir mi ?

Hiç bir Şekilde meni gelmedi ki zevk suyu geldiyse o da vajinaya gelmedi bu sebepler dahilinde hala korkuyorum ben

Bir tek bende mi risk sevmeme var arkadaş…
Korkudan yemekten kesileceğim bir durum içine girmekten imtina ederim her zaman
Ne emmeye geliyorsun ne gömmeye kızım ya

Bir tek bende mi risk sevmeme var arkadaş…
Korkudan yemekten kesileceğim bir durum içine girmekten imtina ederim her zaman
Ne emmeye geliyorsun ne gömmeye kızım ya
Erkekleri mutlu etmek için bir maceraya atiliyorlar sonra yemeden içmeden kesiliyorlar. Bir üye vardı 9 ay boyunca sürekli test yaptı ,doktora gitti (düzenli regl olmasina rağmen ) 9 ayda dogurmayinca rahatladi

Erkekleri mutlu etmek için bir maceraya atiliyorlar sonra yemeden içmeden kesiliyorlar. Bir üye vardı 9 ay boyunca sürekli test yaptı ,doktora gitti (düzenli regl olmasina rağmen ) 9 ayda dogurmayinca rahatladi
Bir tanesi de vardı 4 at önceki ilişkiden hamile miyim diyordu ya regl oluyor ama hamilelikten de şüpheleniyor felan deli

Ha bu arada reglim biteli de 3 gün oldu yani bu şekilde düşük gene ihtimali olunuyormuş bu konularda hiç bilgi sahibi değilim maalesef

Çok sağolun ama regl olana kadar nasıl rahat olacağım bilmiyorum
Bak bacimsu sen hamile kalamazsin hamile de degilsin..bu ay başına gelecekleri söyleyeyim ; büyük ihtimalle böyle dusune düşüne stres olacaksın ,bulantı yaşayacak, kasık ağrıları çekecek en az 2-3 gün gecikeceksin, Çünkü vücuduna gereksiz stres yukluyorsun.

Hamile değilsin. Millet içine bosalttiriyor, çıkmasın diye ayağını havaya kaldırıyor da hamile.kalmiyor senin nişanlınin islanmayan pipisi mi seni hamile birakacak?

Bir tanesi de vardı 4 at önceki ilişkiden hamile miyim diyordu ya regl oluyor ama hamilelikten de şüpheleniyor felan deli
Bunu bir kez daha sormuştum da lisede öğretmen varsa görür belki. Ben düz lisede okudum bizim lise 1 de sağlık diye bir dersimiz vardı. Hatta doğuda olduğumuzdan öğretmen yoktu da saglikocagindaki doktor giriyordu derse. Bize reglden tut da cinsel birliktelik,.kızlık zarı erkek menisi kadın menisi aklınıza.gelip gelebilecek her şeyi anlattı. Bu dönemde internet var ama hepsi okuma ve anlama konusunda zayıf.olduklari.icin mi bilmiyorum değişikler.

Hiç bu kadar rahatlatıcı bi cümle görmemiştim gerçekten özellikle o sondaki cümle biraz içimi rahatlattı ben baya evhamlı bi insanım zaten belli oluyordur insan korkuyor ya

Araştırmıyorlar ki giriyorlar internete nerede kötü yorum var onu okuyorlar sonra senin dediğin gibi stresten regl gecikiyor, psikolojik olarak mide bulantısı felan yaşayıp kendilerine hayatı zindan ediyorlar…

Araştırmıyorlar ki giriyorlar internete nerede kötü yorum var onu okuyorlar sonra senin dediğin gibi stresten regl gecikiyor, psikolojik olarak mide bulantısı felan yaşayıp kendilerine hayatı zindan ediyorlar…
2 gündür bakmadığım site kalmadı çoğu olmaz diyor bazıları da olur bu sebeple çaresiz kalıp buraya daha bilgili insanlara sormak istedim

Üzgünüm ama risk var. Eğer ayakta denemeseydiniz risk olmazdı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…