Bu olabilir mi ?

Hahahaha sürtünmeyle ve zevk suyuyla hamile kalır mıyım diye soran kişinin evlenip çocuk yapacak olmasına inanamıyorum ya kız hiç havamda değildim güleceğim yoktu buda soru mu tabi ki hamile kalırsın sen bunu bilmiyor musun? bunu bilmemen zaten ayrı garip zevk suyu ve sürtünmeyle hamile kalan milyonlarca kadın var o yüzden ertesi gün hapı alman lazım

Şaka yaptığınızı düşünüyorum gerçekten bu konuda çok gerginim lütfen böyle şakalar yapmayın

Sen bu şekilde hamile kalırsan ben boğaz koprusunde çıplak dolasacam.

Bakireyim diyorsun, nasıl delip geçecek arkadaş? Sperm bu alt tarafı, çivi mi?
Bakire olup da hamile kalanlar var :) vajinusmus kadınlarda denk gelmiştim.

" Kızlık zarı bozulmadan hamile kalmak mümkündür. Daha çok duhule müsait dediğimiz esnek tiplerdeki kızlık zarında meninin zara yakın bölgeye bulaşması ile spermler vajinaya kolay bir şekilde giriş sağlar ve gebelik olabilir. " Diyor internette.

Hiç bir Şekilde meni gelmedi ki zevk suyu geldiyse o da vajinaya gelmedi bu sebepler dahilinde hala korkuyorum ben

Lütfen o milyonda bir bana denk gelmesin gerçekten yemek bile yemiyorum 2 gündür
Sıfır cinsel bilgi ile nasıl evlilik planliyorsunuz? Evlendigin dönemde ilişkinin en başından en sonuna kadar kondom kullan. Cinsellik nedir, sevişmek,orgazm olmak.... Bunların hepsini tecrübe etmeden çocuk sahibi falan olma.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…